• Reklamy

Vianoce

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: Vianoce

Odoslaťod kikusiak 12.12.2009 9:26

ninca napísal:my mame umely , momentalne este nestoji, ale z rovnakeho materialu mame vyzdobu a teda chuti im viac ako ziva asi

to je dobrá mňamka :-) u nas tiež este nestojí a zrejme to vyskusame asi až na stedrý den... pre istotu
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod ninca 12.12.2009 9:50

my sme sa rozhodli postavit strom uz teraz.....uvidime, co povie May na holy strom a na stedry skusime vyzdobit :-D
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Sharonka 12.12.2009 13:18

Cauteeee...
Tak dnes sme postavili vianocny stromcek :cica2: a klasika, Nelina si mysli, ze to ju pre nu ako nova hracka...dali sme tam 6 gul a ma to na hranie...
Uz ich zhadzuje a hra sa s nimi :befucking: hrozneeee...aôe snad si zvykne :D
Obrázok používateľa
Sharonka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 12.6.2008 9:26

Reklamy

Odoslaťod ninca 13.12.2009 8:16

sprav foto, ci video,to musi byt sranda :-D
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 13.12.2009 12:45

ninca napísal:my sme sa rozhodli postavit strom uz teraz.....uvidime, co povie May na holy strom a na stedry skusime vyzdobit :-D

to je inak celkom dobrý nápad :cat38:
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

Odoslaťod ninca 13.12.2009 13:04

no radsej nech ho povalaju po zemi taky holy......
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Liana 17.12.2009 17:31

My mame tiez tento rok prve spolocne Vianoce :cica2: . Stromcek sa nam velmi paci :befucking: Nas maciak taktiez brnka na vsetky ozdoby....velmi sa mu pacia aj ligotave retaze...a dokonca odpija vodu zo stromceka (co nechapem, pretoze vodu ma vzdy "cerstvu" k dispozicii)....
Ja by som sa len chcela spytat ci si myslite, ze je nevyhnutne kupit od veterinara nejake lieky na ukludnenie pocas Silvestra a vsetkych tych delobuchov??? v spravach hovorili, ze niektore zvieratka to vystrasi tak, ze mozu dostat infarkt :-( ...toto bude nas prvy silvester...mozte mi nejako poradit prosim ako ukludnit kocurika...trochu sa obavam...on je este taky maly jaso :cat16: nejake rady, tipy ako uspesne prezit silvestrovsku noc??? dakujem :cica:
Liana
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 14.8.2009 11:07

Reklamy

Odoslaťod vanduska 17.12.2009 19:07

Liana napísal:Ja by som sa len chcela spytat ci si myslite, ze je nevyhnutne kupit od veterinara nejake lieky na ukludnenie pocas Silvestra a vsetkych tych delobuchov??? v spravach hovorili, ze niektore zvieratka to vystrasi tak, ze mozu dostat infarkt :-( ...toto bude nas prvy silvester...mozte mi nejako poradit prosim ako ukludnit kocurika...trochu sa obavam...on je este taky maly jaso :cat16: nejake rady, tipy ako uspesne prezit silvestrovsku noc??? dakujem :cica:

Liana, ja si myslim, ze ked su to vase prve spolocne sviatky a teda hlucny Silvester, asi by som nekupovala nic na ukludnovanie. Neviem preco, ale skor psy ako macky byvaju vystresovane zo silvestra. Macicky to vacsinou nevnimaju tak stresovo, avsak su aj take, co sa vedia riadne bat.
Najdolezitejsie je, aby si bola s nimi a ak sa budu bat a budu vystresovane, myslim, ze ked ich chytis, budes hladkat a utisovat, tiez to pomoze. Nemui sa to asi hned preventivne riesit liekmi. Teda aspon ja ked nemusim, zbytocne nedopujem seba ani macky liekmi.
Drzim palce, nech prezijete sviatky v klude :cat82:
Macky su moj zivot a moje vsetko, hlavne moji kocurikovia!
Richard (macka domaca, kastrat, *jul 2001)
Hugo (macka domaca krizena s britskou, kastrat, *2006)
Alexander (macka domaca, kastrat, * leto 2007)
Obrázok používateľa
vanduska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 30.3.2009 10:47

Reklamy

Odoslaťod vanduska 17.12.2009 19:11

Inac my mae uz treti rok umely maly stromcek a zasadne bez sklenenych ozdob.
Zatial sa to osvedcilo, ale Alexikovi nic na stromceku neda pokoj a uz mi aj nejaku tu ozdobku ukradol :cat56:
Takze kazdy rok mi zahadne zmiznu nejake ozdoby - najpopularnejsie su take akoze balicky - polystirenova kocka zabalena v kusku latky a previazana zlatou snurkou... tak ta je nr.1 u mojich kocurov :-D
No a obyvacku so stromcekom zatvarame, ked sme prec, aby stromcek vydrzal :D
Obrázok používateľa
vanduska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Liana 17.12.2009 19:27

vanduska napísal:
Liana napísal:Ja by som sa len chcela spytat ci si myslite, ze je nevyhnutne kupit od veterinara nejake lieky na ukludnenie pocas Silvestra a vsetkych tych delobuchov??? v spravach hovorili, ze niektore zvieratka to vystrasi tak, ze mozu dostat infarkt :-( ...toto bude nas prvy silvester...mozte mi nejako poradit prosim ako ukludnit kocurika...trochu sa obavam...on je este taky maly jaso :cat16: nejake rady, tipy ako uspesne prezit silvestrovsku noc??? dakujem :cica:

Liana, ja si myslim, ze ked su to vase prve spolocne sviatky a teda hlucny Silvester, asi by som nekupovala nic na ukludnovanie. Neviem preco, ale skor psy ako macky byvaju vystresovane zo silvestra. Macicky to vacsinou nevnimaju tak stresovo, avsak su aj take, co sa vedia riadne bat.
Najdolezitejsie je, aby si bola s nimi a ak sa budu bat a budu vystresovane, myslim, ze ked ich chytis, budes hladkat a utisovat, tiez to pomoze. Nemui sa to asi hned preventivne riesit liekmi. Teda aspon ja ked nemusim, zbytocne nedopujem seba ani macky liekmi.
Drzim palce, nech prezijete sviatky v klude :cat82:

Dakujem Vanduska.... snad to nejako zvladneme :-) ...tak zelam pekne sviatky :cat37:
Liana
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 14.8.2009 11:07

Reklamy

Odoslaťod ninca 18.12.2009 7:32

tak to my nemame dvere na obyvaku...kuchyna chodba a obyvak su prepojene.... hups...tento vikend zdobime, tak vam dam vediet co je no.1 u nasich
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 18.12.2009 11:00

No my budeme mat tiez 1. spolocne vianoce. Ako poznam etika tak ten stromcek bude na zemi :D ale coho sa najviac bojim je to ze nam bude liez do kuchyne a nebudem tomu mooct nijako zabranit, lebo mame spojenu obyvacku z kuchynou a vyhodit ho pred dvere nemam srdce lebu bude skrabat a mnaucat...
Etik bude urcite s nami vecerat, bude liezt do jedla a ja si budem vytahovat jeho chlpy z ust :D
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 18.12.2009 11:01

mimochodom uz teraz vidim jeho reakciu na vianocnu elktricku zaclonu co mame na okne...uz ju asi 7x strhol :-D
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod vanduska 20.12.2009 19:14

kazdopadne si mysli, ze vsetci budeme mat zabavne Vianoce :-D

Nech ti nasi stvornozci robia co chcu, aj tak im to vzdyy odpustime, len aby sa im nic nestalo.
Obrázok používateľa
vanduska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 21.12.2009 15:00

vanduska napísal:kazdopadne si mysli, ze vsetci budeme mat zabavne Vianoce :-D

Nech ti nasi stvornozci robia co chcu, aj tak im to vzdyy odpustime, len aby sa im nic nestalo.

preeesne tak ...plne suhlasim :-D
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb