• Reklamy

Nové WCko.

len tak o mickách...
  • Reklamy

Nové WCko.

Odoslaťod Mon252 11.12.2009 8:03

Ahojte,
pred par dnami sme kupili nasej Misi nove WCko. Doteraz mala klasicke nekryte ale akosi nam uz vyrastala a nevmesti sa do neho :-D
Nove WCko je vsak kryte a nasa Misa odmieta do neho vliezt - pride k dvierkam a stucha do nich labkou a hra sa s nimi :TomyAngelo:
Som z toho dost sklamana,myslite,ze je mozne ju nejako naucit na nove WCko?Ma uz 2 roky nasa micina :TomyAngelo:

Diky.

Mon
Obrázok používateľa
Mon252
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 13.11.2007 15:26
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Nové WCko.

Odoslaťod katarína 11.12.2009 8:08

skús ich zvesiť. my tiež nemáme na ňom dvierka , lebo mi do neho asi nechodili , a možno keď si tam zvykne tak skús ich zavesiť späť
katarína
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.12.2008 19:21
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Mon252 11.12.2009 8:12

No ja som ich aj chcela zvesit,ale priatel povedal ze si musi zvyknut :TomyAngelo:
Tak Misa pekne v noci dojde k mojej posteli,zamnauci a ja viem ze jej treba ist na zachodik,idem,dvihnem dvierka a ona tam v pohode vojde :-D
Uz som po par nociach mierne nevyspata :-(
Obrázok používateľa
Mon252
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod ninca 11.12.2009 8:50

hned zvesit, inak si najde nahradu a bude cikat inde..ked si zvykne na kryte, potom skusit zavesit...v 2 rokoch taka radikalna zmena sa nerobi
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Misinka 11.12.2009 13:15

Aj naša si najprv zvykla bez dvierok a neskôr sa naučila bez problémov na prechádzanie dvierkami. Pár krát som ju tam cez dvierka pretlačila, aby videla, že to ide a pochopila princíp :-)
Obrázok používateľa
Misinka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 29.9.2008 13:04
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Miriam Chrvalová

Reklamy

Odoslaťod galthea 11.12.2009 13:51

tak. prípadne jej po nejakom čase keď si na neho zvykne tie dvierka voľačím podoprite otvorené, aby si zvykla že tam sú. potom zase po nejakom čase ju cez to prestrč, aby pochopila ako to funguje a bude.
tiež myslím že v 2och rokoch jej tam šupnúť záchodík aj s dvierkami keď predtým mala nekrytý je trošku radikálna zmena aby na to prišla sama. (a vidíš že chodiť tam chce, keď jej to otvoríš. proste dvierka nechápe zatiaľ, pre ňu je to stena.)
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40

Reklamy

Odoslaťod Baska 11.12.2009 15:03

Ja som naše cicúchy učila na kryté WC takto: najskôr som ho nechala odokryté, po pár dňoch, keď tam bežne chodili, som pridala kryt bez dvierok. Keď si na to zvykli dala som dvierka a bola som im stále za zadkom a keď prejavili záujem vojsť, tak som pridržala dvierka otvorené. Prípadne som ich popostrčila aby samé potlačili dvierka. Von nemali problém vyjsť. :cat31:
Obrázok používateľa
Baska
mačiatko
mačiatko

Založený: 18.3.2008 20:58

Reklamy

Odoslaťod Mon252 13.12.2009 17:28

Ja viem z v 2 rokoch je to radikalna zmena,ale proste stare wcko uz bolo fakt male, sme mali strk kade tade a Misa sa uz do neho nevosla....a nekryte wcko vacsich rozmerov som nenasla......ale tak sme si uspesne zvykli na nove wcko,chodi tam bez problemov ale samozrejme dvierka som este nenamontovala spat.Este chvilku pockam a potom vyskusam. :cica2:
Obrázok používateľa
Mon252
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Sharonka 15.12.2009 9:52

Ahoj Moni....vidiiis vymyslas a chuda cica je z toho mimo :D
Obrázok používateľa
Sharonka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 12.6.2008 9:26

Reklamy

Odoslaťod Mon252 8.1.2010 14:31

No tak sme si uspesne zvykli na nove wcko,Misi sa tam paci a je spokojna a ja s nou :-) :cica2:
Obrázok používateľa
Mon252
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod bebas 31.1.2010 21:27

Som veľmi rada, že keď som ja zmenila WC z nekrytého na kryté, tak sa Jerry nebál tam vchádzať. :cat38:
Ale nemôžem si spomenúť, či mi močil všade aj pred krytým záchodom alebo až keď som mu ho dala. :velmismutny:
Teraz má zase nekrytý, ale chystám sa mu dať aj taký aj taký.
Obrázok používateľa
bebas
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 6.11.2008 16:39

Reklamy

Odoslaťod janus 29.3.2010 1:37

Baska napísal:Ja som naše cicúchy učila na kryté WC takto: najskôr som ho nechala odokryté, po pár dňoch, keď tam bežne chodili, som pridala kryt bez dvierok. Keď si na to zvykli dala som dvierka a bola som im stále za zadkom a keď prejavili záujem vojsť, tak som pridržala dvierka otvorené. Prípadne som ich popostrčila aby samé potlačili dvierka. Von nemali problém vyjsť. :cat31:

Ja som moje macicky ucila zas takto:Ked chceli vojs dnu tak som im otvorila dvierka, ale ked chceli ist von tak som ich nechala tak a postupne si na to zvykli. :cat37:
janus
Nováčik
Nováčik

Založený: 29.3.2010 0:00
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb