• Reklamy

Chovne stanice bez PP

len tak o mickách...
  • Reklamy

Chovne stanice bez PP

Odoslaťod alexP 20.3.2010 17:14

Prosim vás nevie niekto poradiť chovnú stanicu s britskymi mackami ale bez PP , nie ze by som mala nieco proti papierovim mackam ale chcem macku na hranie a ako spolocnika preto si myslim ze je zbytocne kupovat s PP ...tie su drahe a ich krasa by mala byt ukazana na vystavach a ja pravdepodobne na vystavy chodit nebudem :( ...ale zase tym nechcem povedat bez PP nie su pekne ...su ako vsetky macicky :)
alexP
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 20.3.2010 17:04
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Chovne stanice bez PP

Odoslaťod sigimoon 20.3.2010 19:16

ehm nechcem sa robiť múdri, ale podľa mňa serióznu chovnú stanicu ktorá dáva mačiatka bez pp asi nenájdeš...
Obrázok používateľa
sigimoon
mačiatko
mačiatko

Založený: 29.8.2008 19:41
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod alexP 20.3.2010 19:21

Teda nemusi to byt práve chovná stanica ... ci niekto nahodou nepredava britske macky bez PP.
alexP
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod sirka 20.3.2010 19:28

stači ak si hodiš do vyhladavača´´predaj mačiek´´ a najde ti niekolko portalov kde uverejnuju takeho inzeraty ...su tam predajcovia s PP aj bez PP
Obrázok používateľa
sirka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 15.9.2009 8:09

Reklamy

Odoslaťod alexP 20.3.2010 19:34

no to jj ale nie vsetky mi tam vyhovovali lebo su bud daleko alebo drahe ...ale aj tak dakujem :)
alexP
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod sirka 20.3.2010 19:46

na bazos a slando treba kukať viackrat v týždni, pribudaju tam nove inzeraty - teraz je obdobie kedy sa rodia malí chlpačikovia ..
takže chce to trpezlivosť a hladať, hladať ...
Obrázok používateľa
sirka
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod sirka 20.3.2010 19:53

teraz tam ponukaju britky bez PP z Martina, Žarnovice a Rim. Soboty a Senice --- nič nevyhovuje?
Obrázok používateľa
sirka
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod alexP 21.3.2010 12:21

dakujem :) uz som nasla krasne modre gulky :) z Lucenca...takze coskoro bude novy prirastok do rodiny :)
alexP
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod galthea 21.3.2010 19:45

Off Topic: EDIT: prosím admina zmazať príspevok, som mala niečo k téme "množenie mačiek bez PP", ale som usúdila že to nemá cenu.
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 21.3.2010 21:04

galthea napísal:Off Topic: EDIT: prosím admina zmazať príspevok, som mala niečo k téme "množenie mačiek bez PP", ale som usúdila že to nemá cenu.

Prečo nemá cenu?
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod paulinka85 22.3.2010 10:39

Neda mi na toto nereagovat.Alex ked chces macku britku a nechces do nej investovat peniaze pri kupe,nenapadlo ta,ze kupit si macku u mnozitela je najvacsia hlupost aku mozes urobit?Mozno teraz das za nu podstatne menej ako za macku s PP ale co potom ak sa neskorsie ukazu geneticke vrodene vady?Macicka bude stale chora a ty zaplatis u veterinara velmi vela penazi za neustale osetrenia.Ja viem ze britka je nadherna macka,ale ak chces macicku len ako macacieho priatela nikdy ta nenapadlo ze depozity su plne nadhernych maciciek,ktore cakaju na novy domov?Nehnevaj sa za moj nazor,ale ja by som urcite macicku u mnozitela nekupila a dala by som sancu macicke z depozitu.Jednu taku najdusku mam doma a nevymenila by som ju ani za svet. :cica2: :bye:
paulinka85
mačiatko
mačiatko

Založený: 23.10.2009 17:56
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod ivanya 22.3.2010 11:15

Suhlasim s paulinkou85. Macicka s PP sa da kupit aj za vybornu cenu, ja som toho jasnym prikladom, moja macicka ma PP a kupovala som ju za 150e...
Dafnne, SK, Bri a, *30.6.2009
Obrázok používateľa
ivanya
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.9.2009 19:31

Reklamy

Odoslaťod galthea 22.3.2010 11:18

Peter Polák napísal:
galthea napísal:Off Topic: EDIT: prosím admina zmazať príspevok, som mala niečo k téme "množenie mačiek bez PP", ale som usúdila že to nemá cenu.

Prečo nemá cenu?

Nejako mám pocit, že sa tu poniektorí opakujeme ako papagáje a stále sa nájdu ľudia čo si ani len nedajú tú prácu a na tých fórach si to nevyhľadajú. (Teraz mi nejde o diktátorské presadzovanie nejakého názoru, skôr o to že keď už sa pre niečo rozhodujem, snažím sa o tom niečo zistiť a mať teda pádny argument, nie večná téma že nechcem mačku na výstavy = kúpim bez PP.) Na druhej strane, ja viem že to treba opakovať, lebo možno sa aspoň niekto potom rozhodne to ešte prehodnotiť. Ale mám pocit (teraz aj vo svojom okolí) že je to ako hrach na stenu hádzať. Na druhej strane, je to zase každého osobná vec, že.
Ale myslím že toto bude len dočasný stav, mňa to za chvíľku prejde.
Čo ja viem, veď povedz ty niečo k tomu radšej. (Ja myslím že sa v tom vyznáš viac. Aj v chovateľstve aj v písaní rozumných argumentujúcich príspevkov.)
Off Topic: Nebolo tu kedysi tlačidlo na mazanie posledného príspevku? Prečo je preč vlastne?

ivanya - to je preto, lebo prevažuje názor že mačka s PP musí ísť nutne na výstavu. Už málokto rieši, že keď kúpi mačičku s PP len na maznáka (napr.nevhodnú do chovu), tak jednoducho nezaplatí toľko ako za výstavné špičkové mača po neviem ako ocenených rodičoch:) (Nehovoriac o tom že KAŽDÁ mačička ktorú máme doma je tá NAJKRAJŠIA:))

Takže zatiaľ sa len vyjadrím takto - veľmi odporúčam prečítať si tému
[url]http://www.cats.sk/forum/viewtopic.php?f=3&t=2999&p=48035&hilit=množenie+mačiek+bez+PP#p48035[/url] , kde je na toto debata, prípadne názory ľudí na fóre na
[url]http://www.cats.sk/forum/viewtopic.php?f=3&t=3180&start=30&st=0&sk=t&sd=a&hilit=množenie+mačiek+bez+PP[/url] . Ak napriek tomu ostane voľba kúpiť si "britku" bez PP, nech sa páči. Každého osobná vec.

(Nejako mi to nezobrazuje linky, asi som už úplne mimo dnes, tak copy+paste do prehliadača to čo je medzi [url]link[/url]:)
---
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod ninca 22.3.2010 11:48

:-D ano ano aj ja som vypenila pri tejto teme :-D
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43

Reklamy

Odoslaťod galthea 22.3.2010 11:50

však toto:)
---
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb