• Reklamy

Miňa

len tak o mickách...
  • Reklamy

Miňa

Odoslaťod biela mačka 26.7.2010 18:27

Ahojte, neviete o niekom, kto by si vzal asi trojmesačnú micku z ulice? Pred štyrmi dňami som ju našla. Dnes som ju bola dať odčerviť, odblšiť a zaočkovať. Mačka stále za mnou chodí, vlastne už druhý deň sa mi začala pliesť pod nohy :cerveny: , má veľký apetít keď sa jej niečo nepáči, mraučí :cat41: Ale je aj vcelku inteligentná, lebo miska s jedlom bola zakrytá tvrdým papierom a jej napadlo, že najprv musí ten papier zhodiť a tak sa dostane k jedlu. :cat38: A tiež išla za mnou po schodoch, po prvé poschodie, potom som ju vyviedla von. A do prepravky mi vliezla sama :taktotosity: ...zvedavá Ale celú cestu na veterinu mraučala, určite by ma najradšej :zhebni: Takže je zlatá, ale nepáči sa mi, že kradne jedlo dvoch stáliciam z ulice, dokonca aj napriek tomu, že na ňu prskajú. :cat23: Jednoducho ide a žerie, aj keď predtým už dotala odo mna. :cat22: K iným ľudom až na niektoré výnimky je nedôverčivá. Ja ju mám rada, no otec mi ju v byte nedovolí, manžel je tiež alergik. :cat44: Tak ju chcem darovať niekomu, kto jej dá domov a lásku. :hearth:
biela mačka
Nováčik
Nováčik

Založený: 26.7.2010 7:26
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Miňa

Odoslaťod Niko339 28.8.2010 6:39

Velmi rád bi som si ju zobral...
Niko339
Nováčik
Nováčik

Založený: 28.8.2010 6:03

Reklamy

Re: Miňa

Odoslaťod katarína 29.8.2010 16:18

ahojte, ako dopadlo maciatko?
katarína
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.12.2008 19:21

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb