• Reklamy

britske modre maciatko

len tak o mickách...
  • Reklamy

britske modre maciatko

Odoslaťod danielocka 3.9.2010 7:33

Ahojte, mam asi tyzden 3 mesacne britske maciatko. Chcela som sa opytat ci su vsetky take zive a hrave ako to moje alebo je to vynimka :-D Vela spinka ale ked sa zobudi tak sa chce stale hrat a beha ako torpedo a ja som po pol hodinke strasne unavena :D je to normalne? :D citala som ze casom sa to upravi. vybrala som si toto plemeno aj preto som citala ze je v dospelosti velmi kludne.
Dakujem
Obrázok používateľa
danielocka
mačiatko
mačiatko

Založený: 31.8.2010 17:54
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Meno Priezvisko

Reklamy

Re: britske modre maciatko

Odoslaťod Catlin 3.9.2010 8:21

Takže mi máme teraz doma oboje. 4-ročného modrého britského kocúrika a asi tri týždne aj nové mačiatko, strieborného britského kocúrika. Starší Maťko je pokojný, presne ako sa píše o tomto plemene. Ale keď bol maličký, bol to divoch. A to máme teraz znovu, pretože náš malý Baško je ako torpédko, strašne hravý, no proste rozkošný a navyše na rozdiel od Maťka je aj veľmi prítulný, ale to je tým, že ho máme od serióznej chovateľky, ktorá mačiatka dáva od maminy až vtedy, keď je to vhodné. Maťko bol zobratý od mamy o dosť skôr a je to na jeho povahe aj poznať. No a Baško sa u nás hrá predovšetkým s Maťkom. Vyhľadáva ho, behajú spolu, stále majú čo robiť. Baško je Maťkov najlepší fitness tréner. :firstplace: Takže ak Ti mám poradiť, kúp mačiatku kamaráta. Bude u Vás viac zábavy a nikto sa nebude nudiť. :cat42:
Obrázok používateľa
Catlin
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 1.7.2009 16:07

Reklamy

Odoslaťod Catlin 3.9.2010 8:25

Pardon, my nie mi. :rolleyes:
Obrázok používateľa
Catlin
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 1.7.2009 16:07

Reklamy

Odoslaťod lucretia 3.9.2010 11:57

danielocka napísal:Ahojte, mam asi tyzden 3 mesacne britske maciatko. Chcela som sa opytat ci su vsetky take zive a hrave ako to moje alebo je to vynimka :-D Vela spinka ale ked sa zobudi tak sa chce stale hrat a beha ako torpedo a ja som po pol hodinke strasne unavena :D je to normalne? :D citala som ze casom sa to upravi. vybrala som si toto plemeno aj preto som citala ze je v dospelosti velmi kludne.
Dakujem

odporucam dokupit kamosku, ja mam doma uz 3 cicusky, posledne 2 som zobrala od chovatela z jedneho vrhu, pre istotu ak by sa starcia Maca nechcela s nimi kamaratit, Mia sa s Macou kamosi a mala Yoda, len ta je maly spachtos a je mensia ako Mia aj ked su z jedneho vrhu :taktotosity:
Naposledy upravil lucretia dňa 3.9.2010 12:00, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
lucretia
šelma
šelma

Založený: 29.11.2008 13:07
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: Ave Saneco

Reklamy

Odoslaťod lucretia 3.9.2010 11:57

danielocka napísal:Ahojte, mam asi tyzden 3 mesacne britske maciatko. Chcela som sa opytat ci su vsetky take zive a hrave ako to moje alebo je to vynimka :-D Vela spinka ale ked sa zobudi tak sa chce stale hrat a beha ako torpedo a ja som po pol hodinke strasne unavena :D je to normalne? :D citala som ze casom sa to upravi. vybrala som si toto plemeno aj preto som citala ze je v dospelosti velmi kludne.
Dakujem

odporucam dokupit kamosku :taktotosity:
Obrázok používateľa
lucretia
šelma
šelma

Založený: 29.11.2008 13:07
Skutočné meno: Ave Saneco

Reklamy

Odoslaťod danielocka 3.9.2010 13:31

fuuha dokupit dalsie? :D to asi nie..je to moja prva macicka a byvam v byte takze je to ine ako v dome..no nic asi budem musiet preckat to torpedovske obdobie :D dufam ze prejde cim skor
Obrázok používateľa
danielocka
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Baska818 4.9.2010 8:05

danielocka napísal:fuuha dokupit dalsie? :D to asi nie..je to moja prva macicka a byvam v byte takze je to ine ako v dome..no nic asi budem musiet preckat to torpedovske obdobie :D dufam ze prejde cim skor

Naša má vyše 9 mesiacov a ešte ju to neprešlo :-D Lieta po byte ako tornádo, keď sa veľmi rozbesní tak zhadzuje všetko a doslova nám lieta nad hlavami, proste hlava nehlava :-D myslím si že sa to upraví kastráciou, heh lebo niekedy mám 100 chutí sa zbaliť a ísť si ľahnúť do auta oddýchnuť, lebo naša malá, tá má výdrž :-D
Emma Adams family, SK BRI a ( * 17.11.2009) - malý satan
Harry Adams family, SK BRI c 33 ( * 25.2.2011) - špekulant najväčšieho zrna
Obrázok používateľa
Baska818
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.1.2010 22:55

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 4.9.2010 12:15

Baska neviem ako komu, ale nám kastrácia nepomohla.Mickey lieta jak tornádo aj bez vajok.Asi je o ne ľahší tak sa mu lepšie behá :befucking: .
Lieta hlava nehlava,prevráti stoličku a tvári sa že on nič on muzikant :D .
Jemu nepomáha ani kámoš ktorý je moc lenivý a náš Micky je akčný zabrda do neho dostane po hlave ale stále dookola rýpe a rýpe.
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod Baska818 4.9.2010 12:32

Marusska83 napísal:Baska neviem ako komu, ale nám kastrácia nepomohla.Mickey lieta jak tornádo aj bez vajok.Asi je o ne ľahší tak sa mu lepšie behá :befucking: .
Lieta hlava nehlava,prevráti stoličku a tvári sa že on nič on muzikant :D .
Jemu nepomáha ani kámoš ktorý je moc lenivý a náš Micky je akčný zabrda do neho dostane po hlave ale stále dookola rýpe a rýpe.

:-D heh no tak dúfam že nám kastrácia trošičku pomôže, pretože pohľad ja nič ja muzikant, to sa samé, veľmi dobre poznám a vidím ho aj 5x denne :-D
Obrázok používateľa
Baska818
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Casperko 6.9.2010 15:44

Ved je to mača a tie majú energie veeeeľa. Náš kocúr má 2 roky a robil to isté. Občas ho chytá to lietanie a mnaukanie a potom sa pohráááme a unavený odchádza zahájit niekolkohodinový spánok. Užite s i zábavu a hrajte sa kým je to mača malé. Náš leňochod napr. dnes spí a spí a vlastne už čakám kedy bude ochotný sa dnes trochu hrať. :cica2:
Obrázok používateľa
Casperko
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 31.1.2009 20:54

Reklamy

Odoslaťod INA S. 6.9.2010 17:33

môjho to drží stále :D
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10

Reklamy

Odoslaťod danielocka 6.9.2010 17:55

to nemyslite vazne :D ved ja to ledva vykryvam to jej vystrajanie :D vybrala som si ju preto ze je to v dospelosti kludne plemeno a ono to z nej bude certica?? :befucking:
Obrázok používateľa
danielocka
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Baska818 6.9.2010 18:25

danielocka napísal:to nemyslite vazne :D ved ja to ledva vykryvam to jej vystrajanie :D vybrala som si ju preto ze je to v dospelosti kludne plemeno a ono to z nej bude certica?? :befucking:

Neboj som na tom podobne :-D :-D :-D Ale ako aby to niekto nechápal zle, ja ju ľúbim takú aká je, aj sa teda dosť často pobavím čo zasa vyparatila a vymyslela ale niekedy by to tempo mohlo byť kľudnejšie, hlavne o tretej v noci :-D :-D :-D
Obrázok používateľa
Baska818
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod INA S. 7.9.2010 15:03

danielocka napísal:to nemyslite vazne :D ved ja to ledva vykryvam to jej vystrajanie :D vybrala som si ju preto ze je to v dospelosti kludne plemeno a ono to z nej bude certica?? :befucking:

hihi,zrejme si dobre natrafila :D , mám i mačičku a tá je od mačaťa hold dáma,žiadne skákanie a besnenie...za ten čas čo ju mám mala ošial azda len 3 x...občas ju proti jej vôle ponaháňa kocúr...takže ja vlastním deň i noc...deň je kocúr - akčný a hlučný :befucking: a noc je mačička - tichá a pokojná :cat46: ,hihi princezná
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10

Reklamy

Odoslaťod ivanya 1.10.2010 10:38

Nasa ma rok aj tri mesiace, sterilka je uz 9 mesiacov a ked chyti rapel tak lieta jak torpedo horedole. Najradsej ma ten dlhy sustiaci tunel. Rozbehne sa z chodby, preleti celu obyvacku a zuch do toho sustiaceho tunela :-D
Prílohy
fotka.JPG
Dafnne, SK, Bri a, *30.6.2009
Obrázok používateľa
ivanya
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.9.2009 19:31

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb