• Reklamy

kocúr si nárokuje na domček

len tak o mickách...
  • Reklamy

kocúr si nárokuje na domček

Odoslaťod Anjika 29.9.2010 8:23

Niektorí už vedia, že sa starám o pouličné mačky. Boli tri sestry, ostali dve a mesiac je už iba jedna. Tá prvá ochorela a asi je už v nebíčku napriek návšteve na veterine :-( , druhá neviem kde je. Ale mám taký pocit, že ju vyštval jeden kocúr. Objavil sa tam totiž pred niekoľkými týždňami a táto micka, ktorá zmizla na neho aj syčala a možno sa aj pobili. A u mačiek je to tak tuším, že ktorá prehrá, opúšťa územie. Ostal tam teda kocúr a posledná zo sestier. Tá má mierumilovnú povahu. Problém je, že mačičky sestričky majú spravenú zateplenú búdu a už niekoľkokrát som tam našla kocúra ležať, pričom tá mierumilovná mačka sa skrývala pod autom. Skrátka on ju odtiaľ vyštval. Pokiaľ by si rozumeli a bývali v domčeku spolu, je to pekné, :cerveny: Lenže ona sa ho bojí, ustupuje mu a mám obavy, že v zime on bude v zateplenej búdke a ona chudinka sa triasť od chladu pod autom. Neviem, či Sloboda zvierat bude ochotná ho zobrať, len musím byť pri tom, aby mi nevzali moju Eddienku, tá by v klietke neprežila. Domov vziať si ju nemôžem, už jednu uličnicu mám, ony dve sa poznajú a nemajú sa veľmi v láske. Prípadne ešte svokre, tá býva na dedine, lenže na Strednom Slovensku a neviem, či si Eddie zvykne na úplne nové prostredie.
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.9.2010 18:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb