• Reklamy

Mačička láka kocúrov zo susedstva

len tak o mickách...
  • Reklamy

Mačička láka kocúrov zo susedstva

Odoslaťod Gany 6.3.2011 8:55

Ahojte!

Naša micka už prilákala asi 4-och kocúrov. Chlapci sa po nociach mlátia a cez deň ich vidím všetko značkovať ostošesť. Cicu som ešte nestihla dať sterilizovať, pôjdem až tento týždeň - ale mám dojem, že zatiaľ na ňu neskákali, pretože je veľmi plachá a vyhýba sa im.

Takže moja otázka znie: Prestanú sem tie potvory chodiť, keď bude tá naša sterilizovaná? Alebo mám radšej používať nejaké prostriedky, ktoré im napríklad smrdia?

Ďakujem vopred :1l0:
Bagheera (aka Baggie) - čierny diablik
Obrázok používateľa
Gany
Nováčik
Nováčik

Založený: 21.12.2010 5:18
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Mačička láka kocúrov zo susedstva

Odoslaťod Freya 6.3.2011 9:07

Ahoj :-)
Áno prestanú chodiť, keď bude mačička sterilizovaná. Ona tým pádom už nebude mať ruje a nebude pre nich ničím zaujímavá. Tak isto sa vyhneš aj neplánovaným mačiatkam, a predídeš tým aj chorobám, ktoré by potom mohla micka neskôr dostať. Takže určite tak urob čo najskôr :-) Mačička sa aj ukludní, nebude vyhladávať žiadnych kocúrov a bude sa držať hlavne doma, nebude sa túlať. :cica2:
Obrázok používateľa
Freya
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 2.6.2009 12:07
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Gabika Džongovová

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 6.3.2011 18:51

Gany napísal:Ahojte!

Naša micka už prilákala asi 4-och kocúrov. Chlapci sa po nociach mlátia a cez deň ich vidím všetko značkovať ostošesť. Cicu som ešte nestihla dať sterilizovať, pôjdem až tento týždeň - ale mám dojem, že zatiaľ na ňu neskákali, pretože je veľmi plachá a vyhýba sa im.

Takže moja otázka znie: Prestanú sem tie potvory chodiť, keď bude tá naša sterilizovaná? Alebo mám radšej používať nejaké prostriedky, ktoré im napríklad smrdia?

Ďakujem vopred :1l0:

Gany pokiaľ dáš svoju micku sterilizovať začne biť nezaujímavá pre kocúrov.Presne ako ti to napísala Freya.Chlapci sa mlátia a značkujú pretože tam cítia príležitosť a cítia tam mačičku tak si označkujú teritória.Je to normálny živočíšny pud a práve preto treba dať mačky a kocúrov ktorý niesú určený na chov kastrovať a sterilizovať aby sa zabránilo množeniu a premnoženiu.
Takže odpoveď na tvoju otázku je áno prestanú tam tie potvory chodiť aj keď neviem prečo si tých kocúrov nazvala potvorami.Sú to predsa také isté mačky aké máme doma len bohužiaľ nemôžu za to že sa o nich nik nestará alebo že ich ich majiteľia vyhodili na ulicu.Aj oni sú živé tvory.Prepáč ale troška sa ma to dotklo.Neber to osobne. :bye:
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod katarína 10.3.2011 11:39

no ..ja neviem teda ale ja mám sterilizované mačičky v záhrade a stále nám tam chodí jeden kocurik a vyspevuje pod oknami. ale teda nechodí tam viac kocurikov že by sa bili - to nie, ale stále iba taký jeden tam chodí a spieva a chodí za týmimi mojimi mačičkami ...
a su sterilizované.- tak neviem či je to nejaký don chuan a snaží sa ich nahovoriť iba na " sex bez následkov" :-D netuším....
katarína
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.12.2008 19:21
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod galthea 19.3.2011 14:07

on nemusí chodiť za tvojimi, možno je tam iná mačina čo ho láka. každopádne, kastrácia v tomto prípade pomôže.
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Gany 22.3.2011 8:29

Ďakujem všetkým za odpoveď. :)

od Marusska83
Takže odpoveď na tvoju otázku je áno prestanú tam tie potvory chodiť aj keď neviem prečo si tých kocúrov nazvala potvorami.Sú to predsa také isté mačky aké máme doma len bohužiaľ nemôžu za to že sa o nich nik nestará alebo že ich ich majiteľia vyhodili na ulicu.Aj oni sú živé tvory.Prepáč ale troška sa ma to dotklo.Neber to osobne. :bye:

Marusska, ked som to pisala bola som nahnevana, lebo jeden kocur bol taky drzy ze stale znackoval aj ked som stala meter od neho a zahanala ho rukami. No a "potvory" je u mňa normálne každodenné slovo, takže .. to ani nebolo tak zle myslené :D Jedného z tých kočkošov dodnes prikrmujeme a chystám sa s ním na prehliadku. Vlastne som toho istého názoru ako Ty - každá mačka si zaslúži aby sa k nej správali s takou úctou s akou sa k zvieratku správať dá :cerveny:
Bagheera (aka Baggie) - čierny diablik
Obrázok používateľa
Gany
Nováčik
Nováčik

Založený: 21.12.2010 5:18

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb