• Reklamy

MCO na predaj

len tak o mickách...
  • Reklamy

MCO na predaj

Odoslaťod ninca 31.3.2011 11:33

Ahojte, kamaratka ma 7 mesacnu sterilku, rysavu MCO s papiermi, no zial, musi ju predat, nakolko cih 2 rocny kocurik si na nu stale nevie zvyknut, ona by sa chcela hrat a on ma z toho ocividne stres.... :-(
posielam link na jej inzerat aj s kontaktom na nu. Prosim len seriozny zaujemca, nech je o macinku dobre postarane
http://zvierata.bazos.sk/inzerat/746619 ... esacnu.php
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Re: MCO na predaj

Odoslaťod Dorka 31.3.2011 15:34

Tá je fakt krásna... škoda, že ju musia dať preč, ale verím, že si nájde milujúcu rodinu....
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Dorka
šelma
šelma

Založený: 11.11.2010 14:48
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Lenka

Reklamy

Odoslaťod ninca 1.4.2011 8:59

stal sa zazrak...po uverejneni inzeratu sa kocur zacal s macickou hrat.....
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Cicuska 1.4.2011 9:02

ninca napísal:stal sa zazrak...po uverejneni inzeratu sa kocur zacal s macickou hrat.....

TO JE SUPER!!! akurát som písala aké to je smutné, že sa jej musí vzdať a v tom tá tvoja dobrá správa!! :befucking:
Obrázok používateľa
Cicuska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 2.11.2008 19:01
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Blanka Boriová

Reklamy

Odoslaťod ninca 1.4.2011 9:08

ja si myslim, ze tie maciny fakt rozumeju, vcera sme sa odhodlavali ci uz, alebo este pockat a zrazu mi vnoci prisla mms a maciny vedla seba...maciak zliezol z chladnicky a prestal trucovat a mala ho prestala terorizovat, dnes mi prisla sprava, ze sa vecer nahanali....nevidany jav tak snad sa to uz nezmeni a inzerat ma bazosi budeme moct vymazat raz a navzdy
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Freya 1.4.2011 13:24

No tak to je super :-) A môžem sa ťa spýtať odkedy sú spolu? ako dlho to trvalo.. Lebo u nás, my tiež keď sme doniesli mačiatko jedna naša cica si nevedela zvyknúť, vôbec ho nechcela prijať a vlastne až po roku sa odhodlala ako tak priblížiť k nemu. My sme ani len nerozmýšľali nad tým, že niekoho dáme preč, jednoducho sme čakali, aj keď no bolo to naozaj na na nervy obdobie, ja som ale vedela, že jednoduhco raz si musí zvyknúť, že to tak nebude stále - no a trvalo to skoro rok :rolleyes: ... Tak len zo zvedavosti ako dlho sú spolu?
Obrázok používateľa
Freya
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 2.6.2009 12:07
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Gabika Džongovová

Reklamy

Odoslaťod ninca 1.4.2011 14:08

ooch, tu slo o mesiace , nie roky...no kazdy si to zoznamovanie predstavuje asi inak. my sme boli preipraveni, ze to mozno bude trvat aj niekolko mesiacov, a trvalo to niekolko hodin.... vnoci sme macinu priniesli, a rano boli kamosi .... tak u niekoho 3 hodk, u niekoho 3 tzydne, u niekoho 3 mesiace,
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Freya 1.4.2011 15:45

Presne tak.. Záleží dosť aj od povahy mačičiek, ako sa vedia prispôsobiť novým situáciám. Tá naša čo si nevedela zvyknúť nebola vôbec dobre socializovaná, a bola odobratá od maminy príliš skoro, preto vlastne bol taky problém v tomto ale už si zvykla, jednoducho sa prispôsobila zistila, že inak to už nebude :-) A teraz je to super. No držím palčeky nech im to vydrží a nech sa z nich stanú najlepší kamoši :cat36:
Obrázok používateľa
Freya
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 2.6.2009 12:07
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Gabika Džongovová

Reklamy

Odoslaťod ninca 2.4.2011 7:12

noo zatial to tak vyzera, vraj maju doma dostihy, dva mco sa striedavo nahanaju, tak uvidime .
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod ninca 2.4.2011 17:29

takto si argo s paolou zacali vychadzat
Prílohy
fotka.JPG
fotka.JPG ( ) Zobrazená 843 krát
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 3.4.2011 8:41

ninca napísal:takto si argo s paolou zacali vychadzat

sú krásni :-) ako dopomôže jeden inzerát k mačacej znášanlivosti :cat37:
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

Odoslaťod ninca 3.4.2011 17:31

ze? nasi ked teraz nbeposluchaju, robim si srandu, ze ich predam :-D ale nie, nikdy, su to milaciky :-D aj ked dnes kym sme neboli doma sa nieco stalo, bo majka bola zalezena pod sedackou , a fifo ju strazil,asi s apohadali a ona trucovala
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 4.4.2011 7:50

ninca napísal:ze? nasi ked teraz nbeposluchaju, robim si srandu, ze ich predam :-D ale nie, nikdy, su to milaciky :-D aj ked dnes kym sme neboli doma sa nieco stalo, bo majka bola zalezena pod sedackou , a fifo ju strazil,asi s apohadali a ona trucovala

jeeej to by som chcela vidieť, ja si myslím že moj kocur nie je ani z polovice mačka pretože on je neuveriteľne ťažkopádny, desať minut sa chysta vyskočiť na parapet do okna a ked Mia chce mať od neho pokoj vylezie na najvyšší bod škrabadla a je spokojna, lebo vie že kocur tam nedoskočí :-D
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

Odoslaťod ninca 4.4.2011 8:36

hahaha, ako u nas...fifo sa ruti ako wombat krizom cez cely byt, zrazu zaflekuje pred kuchynskou linkou.....vymeriava, pohupuje sa, potom horkotazko vyskoci aj so strasnym povzdychom.....a majka ked chce byt sama, vylezi na skrinku na balkone, bo vie, ze tam sa fifo dostane jedine ak mu niekto spravi schodiky :-D
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb