• Reklamy

sused - vrah

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: sused - vrah

Odoslaťod martinASP 29.5.2011 20:36

a skusal si sa porozpravat zo susedom? nech spravi neake vyvisene pletivo,daju sa kupit take ako granule co ked si rozhadzes po zahrade (su neksodne pre ludi) tak smrdia mackam/psom a nebudu tam chodit, pokial ma rad svoje macky tak vo svojom zaujme to kupi a aplikuje na tvoj pozemok (alebo len pri tvojom plote)

a sa mi zda ze existuje neaka trava alebo rastlina ktora odpudzuje macky, ale neviem ci to je pravda, skusim (alebo skus) pozriet niekde na internete
Ryby a mačky. Byť volný ako vták. Viac ani nepotrebujem.
Obrázok používateľa
martinASP
mačiatko
mačiatko

Založený: 19.4.2011 10:49
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Martin Kovacs

Reklamy

Odoslaťod Pluto662 30.5.2011 7:20

no jasne, ale on povedal ze su to macky a ze co ma s nimi robit ze ich nemoze mat na voditku . a s tymi granulami.. mam na dvore psa tak neviem ako byna to reagoval.. bohuzial je to taka rasa co nieje moc agresivna, skorej pritulna a macky to hned vyuzili a chodia mu vyjedat misku ..a to vyvysene pletivo pochybujem ze pomoze.. sak oni preskakuju cez plot bezne..ale kuknem tu travu aspon...dik
Pluto662
Nováčik
Nováčik

Založený: 28.5.2011 10:43
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Frantisek Jablonecky

Reklamy

Odoslaťod Meegem 27.4.2014 18:55

Toto čo je za idiota :?:
Možno je strachoput a pohrozila políciou a ak to nepomôže tak by som si to ja aj s pár kamarátmi sním ručne stručne vysvetlila ... Určite nečakať kým ti zabije aj to posledné čo doma máš!
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 5

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb