• Reklamy

kastrovaný kocúr a nekastrovaná mačka

len tak o mickách...
  • Reklamy

kastrovaný kocúr a nekastrovaná mačka

Odoslaťod kikamici 2.7.2014 21:16

mám PROBLÉM!!!!! mám doma kastrovaného 2,5 ročného kocúra, od mala. K nemu pribudli 5 ročná kastrovaná micka z ulice, a neskôr 4 mesačná kastrovaná micka z ulice. Ked prišli ku mne už boli kastrované. Všetko bolo aj je v poriadku, sú velkí kamoši. Teraz som doniesla pred 2 týždnami po susedovi čo zomrel 8 mesačnú mačičku, nekastrovanú. Mala som úmysel ju dať kastrovať, ale hned mi to nevyšlo, a teraz je už 3 dni v ruji. ALE mám veľký problém s mojim kocúrom, už teraz ku koncu ostal úplne apatický, ani nežere, len vylíže šťavu z kapsičiek, celý den sa nepohne z pelíška, o nič nemá záujem. Teraz si uvedomujem, že to tak nejako nenápadne začalo ked som moje mačky pustila spolu s tou novou. Mali pred ňou od začiatku akýsi rešpekt, všetko tak nenápadne. Ona sa ich v podstate bála, ale ked sa k nej priblížili, že by sa aj chceli hrať, tak ich začala fackať. Kocúr sa jej začal vyhýbať najviac, prestal pozerať z okna na vrabce, behať po byte, polehoval, ale ako hovorím, všetko to išlo tak nejako pomaly nenápadne. Nová micena spáva so mnou a tí traja ako vždy v mačacej izbe. Odo dnes som ich úplne oddelila, tá nová je stále len v mojej izbe zavretá. Ale kocúr ostal bez života. Tie dve mačičky sú v pohode. Zajtra ju idem dať zaočkovať a dám ju do mačacieho hotela, kým si nejako neujasním situáciu. Len neviem, či sa môj kocúr preberie z tej depresie. Dnes som s ním bola pre istotu u veterinára, vraj je zdravý. Poradte mi, vraj som mu tým ublížila, ked som doniesla tvora, čo má nad ním navrch. A ked dám túto novú vykastrovať, budem si ju môcť nechať? Nebude si ju už kocúr nastálo spajať s nepríjemnými pocitmi?
kikamici
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 27.12.2011 16:03
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 10
Skutočné meno: kikamici

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb