• Reklamy

POMOC - SURNE

len tak o mickách...
  • Reklamy

POMOC - SURNE

Odoslaťod evicka003 6.8.2014 17:19

Ahojte, potrebujem súrne radu!
Som majiteľkou 9 ročného peržana, chovaného v byte, bezproblémový rodinný miláčik, nie veľmi maznavý a taktiež som 5 týždnov mamou nádherného babatka. Do dnes bolo všetko v poriadku, samozrejme dávame na mačičku pozor ... až dnes. Ráno sa malá zobudila plačom, ja som strmšie vyskočila z postele a kocúr sa zľakol zo sna a škaredo mi zaútočil na nohu a ked ho manžel rýchlo chytil tak aj na neho. Potom bol celý deň schovaný a ako bez duše.
Neviem čo mám robiť :velmismutny: nemožem babatko držať zavreté v izbe a izolovať ich od seba v dvojizbovom byte, v žiadnom prípade si neohrozím dieťa ktoré má tendenciu do 3 rokov kedykolvek plakať a tým rozrušiť kocúra a mohol by jej ublížiť ...čo mám robiť? :smutny:

Ďakujem za každý názor, radu.

Eva
evicka003
Nováčik
Nováčik

Založený: 17.7.2012 20:04
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 1

Reklamy

Re: POMOC - SURNE

Odoslaťod Mius 7.8.2014 10:01

Takže, kocúra vyrušili v spánku tri veci:
plač (na ktorý ešte nie je asi navyknutý)
tvoj prudký pohyb nohou
a ďalší záchvat manžela - útok na kocúra

To bolo počas spánku na kocúra asi priveľa. Moje mačky sa dosť dlho prebúdzajú, 10-15 min sedia so zatvorenými očami a potom až zaregistrujú, že som prišla domov. Bol to len kocúrov obranný ťah z ľaku, preto sa aj vystrašil a schoval. Keď neutočí počas dňa keď dieťa plače tak by sa to nemalo opakovať. On je starší, doma dominantný a teraz prišlo dieťa... niečo nové. Treba len aby si zvykol.
V noci by som ho asi nepúšťala do spálne, ale viem čo to je zavrieť dvere a nechať mačku pred dverami.

S pozdravom
mia
Obrázok používateľa
Mius
mačiatko
mačiatko

Založený: 28.2.2012 9:54
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: Iveta

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

• Reklamy
fb