• Reklamy

Čo zábavné ste zažili s Vašimi mačkami ?

len tak o mickách...
  • Reklamy

Odoslaťod catka 10.5.2006 11:59

davam tu odkaz na hrozne mily a vtipny dennicek dvoch krasnych maciciek. velmi prijemne a zabavne citanie :cica2:
Naposledy upravil catka dňa 30.8.2008 16:48, celkovo upravené 1 krát.
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 25.1.2006 18:01
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod PetraP 10.5.2006 12:27

my sme sa vynikajuco pobavili vcera: kocur sedel v otvorenom okne a sused nad nami krical nieco na kamarata pod oknami. Kocur sa v tej chvili zacal so susedom rozpravat - mnaukal nanho a mrmlal si :-) Boli to rovnake zvuky, ako ked vidia muchu a nevedia sa k nej dostat - tak by si sused asi mal davat pozor na nasich malych lovcov. :cica2:
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Salem 28.5.2006 19:29

najlepsie boli chvile ked som akurat videl ako v spanku spadne odniekial. :-D
Obrázok používateľa
Salem
Nováčik
Nováčik

Založený: 28.5.2006 18:57
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Andrea 17.6.2006 7:59

Napadlo ma, že ono sa to vlastne ani nedá nejako vymenovať, alebo vybrať to najzábavnejšie, čo sme s mačkami zažili. Každým jedným výberom by som totiž ukrátila tú druhú. Takže zábavný je celý život s nimi, hoci niekedy by zaslúžili aj po tom ich chlpatom zadočku. Ja napríklad zbožňujem, keď začnú lietať po byte ako splašené kone, uši dozadu, vyjašený pohľad. To mám aspoň akú-takú istotu, že sú v poriadku a sú šťastné.
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:52

Reklamy

Odoslaťod Petuska 17.6.2006 18:28

Je naozaj zaujímavé, koľko veľa sa dá toho s mačičkami pozažívať. Vyskytnú sa krásne a veselé chvíľky...ja som toho s Lilinkou pozažívala naozaj veľa a za tie 3 roky som sa veľakrát nasmiala na srandách, ktoré postvárala. Hoci som si aj veľa poplakala keď som sa o ňu bála, vždy ma vedela rozveseliť...napríklad keď sa umývala a niečo buchlo- takže sa pozrela a zbystrila pozornosť a po tom pilnom umývaní si zabudla jazýček... :D ...vždy bola taká zlatučká...navždy ju budem milovať... :1l0:
BAGHEERA \"Bagi\" (*28.4.2006)
LILY \"Lilinka\" (*30.3.2003 +29.5.2006)
Obrázok používateľa
Petuska
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 18:21

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 29.7.2006 16:39

Ja som uz mala tolko smiesnych zazitkou s mojo cicuchou.Raz som jej dala vylizat putko z jogurtu a ona tam strcila labku a olizala si ju.HA HE :D
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 18.6.2006 20:02

Reklamy

Odoslaťod vetche 11.2.2008 22:29

nasa cicucha ked bola mala, tak bola uplne sialena, podla toho dostala aj meno, Strelka. to ona z nicoho nic zacala lietat po byte jak vystrelena, vrcala, mnaucala skakala po stenach po nabytku a nedala sa zastavit :D taky maly diablik. ale odkedy sme ju zacali pustat von tak sa ukludnila, len obcas ju to este chyti.. aj nedavno som pocula daky buchot z chodby, som tam isla, zasvietila a ona na mna taky prekvapeny pohlad a stala nad teplomerom co visi vo vyske asi 1.5 metra, neviem jak ho zhodila, ale sa s nim hrajkala :-D este ze je taky masivny a nemohol sa rozbit :-)
a este predtym nez sme preorganizovali detsku izbu a bola tam poschodova postel, tak ona s oblubou najprv skocila na osobu sediacu na stolicke a odtial hore na postel. mne to nevadilo lebo mi skocila na plecia, ale raz tam sedela mama, ona je mensia, a rovno na hlavu :D
Obrázok používateľa
vetche
Nováčik
Nováčik

Založený: 1.2.2008 21:08
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod saltatrix 18.2.2008 12:46

Tak s mojou princeskou sa da toho zazit dost, najlepsie su asi jej blaznive chvilky niečo na sposob predošleho prispevku.. tiež mrauči sama pre seba a hadže sa od operadla k operadlu na kresle potom mrauči a hadže sebou o postel - zato vždy zmeravie a tvari sa akože "ona niiiič, ked nahodou sa nad nou očividne pohoršujete alebo smejete :D ..
Potom rada skáče "na koníčka" v kuchyni vylezie na kuchynsku linku alebo na vrch gauča, vystriehne si ma a vyskoči mi na plecia, potom ju musim troxu povozit po byte pričom čumi zaujate do plafonu.
Obrázok používateľa
saltatrix
Nováčik
Nováčik

Založený: 11.1.2008 0:16

Reklamy

Re: Čo zábavné ste zažili s Vašimi mačkami ?

Odoslaťod butterflicka 29.12.2008 21:57

dnes sa na tejto historke smejem, ale vtedy som ju prezivala ako ozajstna mama...ranne stresy, vsetko rychlo rychlo...tak najprv ranna hygiena, rychlo na vecko a v tom niekto zvoni a este aj telefon zacal cvrlikat, utekala som sa pozriet pred balkon kto to je a to len nas otravny postar, v zivote nebol tak rano na obchodzke nechapem co sa vtedy stalo, mobil este zvonil tak som utekala do izby pon, mamina volala...kopec vyavovaciek, doriesila som to a v klude sa vratim do kupelne, zrazu pocujem zo zachada skripat daco a clupkat. az som prestala dychat skocila som pri zachod a tam mala dariuska. schatla osm ju, chuda mala len 3,4 mesiaca, pravdaze som nestihala v tom zhone splachnut, smrdela nehorazne od mocu a na seba mala v malom prevedeni milion malich kuskov hajzlacika. bola taka chutna, keby ste ju videli s tymi kuskami hajzlacika vsade, celu sme ju osprchovali a ususili, vda vsetkym mala taku hrubu podsadu, ze tam to absolutne nepreslo....
co sa tyka druheho kratkeho pribehu, dariuska bola chora, mala hnacku, uz osm bola nervozna, povolala som veterinarov aby som zistila o co ide, az som sa rozhodla nakoniec zavolat byvalej majitelke, tak sme preberali hodinu vsetky moznosti...mala to mala vse na haku, hrala sa okolo nas ja nervozna a nestastna, vtedy sa zacala hrat s rozkom vankusika - na kazdom rozteku je brmbolcek s nitkami, vtedy sa opytala do telefonu majitelka ci mala dariuska nemohla spapat nejaku nitku, ze to jej mohlo crievka pokrutit a tak a ked sme kukli na tu nasu malu dariu s brmbolcom v papulke, ktory trhala este aj prednymi labkami....obaja pri odposluchu sne na raz povedali niiieeeee, nemohlo sa take nic stat. a mala daria ten zakerny pohlad, ta majitelka sa pytala akoby doma nemala macence, vse popchaju do papuly a trhaju. takze bolo to mile, dnes sa smejeme na tom...
Obrázok používateľa
butterflicka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 27.12.2008 19:03

Reklamy

Odoslaťod Sisa1028 30.12.2008 11:40

Uuuuf :D Tak s našim micúchom sme toho zažili dooosť veľa čo sme sa nad tým smiali niekedy aj celý deň :D Napríklad... Máme doma rebriny a na nich takú tyč na cvičenie zhybov... No a náš Majky tam zvykne odpočívať :D Verte alebo nie, ľahne si na tyč a obzerá sa po izbe....Vôbec nevníma, že mu všetky štyri labky vysia :D
Prílohy
majky2.JPG
majky2.JPG ( ) Zobrazená 1214 krát
majky1.JPG
majky1.JPG ( ) Zobrazená 1215 krát
Obrázok používateľa
Sisa1028
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.8.2008 14:20

Reklamy

Odoslaťod butterflicka 1.1.2009 21:55

perfektny je, neviem preco ale nase miculdy miluju ked im vse co moze trci ked lezia, len skoda ze sme to zistili az ked sme koli tomu kupili druhe skrabadlo z vacsimi odpocivadlami :velmismutny:
Obrázok používateľa
butterflicka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 27.12.2008 19:03

Reklamy

Odoslaťod Arroya 2.1.2009 14:20

Nas Gatik ma pred priatelom velky respekt. Asi po tyzdni co sme ho nasli, priatel zbadal ako vyliezol na operadlo gauca a ukazal nanho rukou a hovori mu ze zlez dolu. A cicuch sa postavil na zadne a zasermoval prednymi labkami ako keby sa chcel boxovat :D
Alebo sa z nicoho nic rozbehne z jednej miestnosti do dalsej a obcas sa smykne a do niecoho narazi :taktotosity:
Gato Del Torrente - cicuch domaci, rozkosny maznavy najdusik a obcas certisko (*maj 2008)
Obrázok používateľa
Arroya
Nováčik
Nováčik

Založený: 31.12.2008 0:08

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 2.1.2009 14:40

Off Topic: mas krasneho kocurika :1l0: urcite si s nim uzivate kopec zabavy. moj rysiak tiez miluje zrolovane karimatky :-D a este ma zaujalo vase skrabadlo. je perfektne :cat36: z obchodu alebo domaca vyroba?
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Odoslaťod Dadulik 3.1.2009 5:28

GabikaD. napísal:Off Topic: mas krasneho kocurika :1l0: urcite si s nim uzivate kopec zabavy. moj rysiak tiez miluje zrolovane karimatky :-D a este ma zaujalo vase skrabadlo. je perfektne :cat36: z obchodu alebo domaca vyroba?

kukaaaj ho :befucking: máme ďalšieho ryšuliaka :wink: :1l0:
:cica2: MAFIA ( niečo +MCO modrostrieborná) :cica2: :hearth: 27.12.2008
SHIRIN alias šišina domáca :cica2: :hearth: cca máj 2008 - :smutny: 26.10.2011
DAX von Kralova, NO :hearth: 16.02.2000
MAJA, DODO čistokrvná pouličná zmeska :hearth: sept. 2002
Obrázok používateľa
Dadulik
šelma
šelma

Založený: 13.9.2008 20:11

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 3.1.2009 18:38

Dadulik napísal:
GabikaD. napísal:Off Topic: mas krasneho kocurika :1l0: urcite si s nim uzivate kopec zabavy. moj rysiak tiez miluje zrolovane karimatky :-D a este ma zaujalo vase skrabadlo. je perfektne :cat36: z obchodu alebo domaca vyroba?

kukaaaj ho :befucking: máme ďalšieho ryšuliaka :wink: :1l0:

:cat42: :cat38:
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb