• Reklamy

Moja macka kaka vedla.

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: Moja macka kaka vedla.

Odoslaťod RAGDOLLKY 3.9.2010 4:39

viem ze to tu nepatri,ale co si myslite o tom ...naucit macku robit potrebu do nasho ludskeho zachoda???? A inac tiez mam problem s tym kakanim vedla zachoda..trva to uz priblizne 2 mesiace...a stalo sa to tak,ze som v Anglicku a isla som na 3 tyzdne domov na dovolenku a o macicky sa mi starala segra a proste z nicoho nic zacala moja cica kakat vedla a robi to doteraz..2 mesiace necele.Raz ide normalne do zachoda a pridem z roboty a uz to mam na koberci...tiez ma ide porazit lebo neviem co mam robit
RAGDOLLKY
Nováčik
Nováčik

Založený: 1.8.2010 19:29
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Moja macka kaka vedla.

Odoslaťod katarína 5.9.2010 16:47

ja by som teraz potrebovala help..napriek tomu že som si myslela že moje skúsenosti s mačkami sú dosť " zralé " a napriek tomu že ich mám doma momentálne 6 neviem si rady.
máme doma mačičku bielu hluchú , písala som o nej v téme : "Sú tri mačky v byte privela?" ...

Mačička veselá , papá všetko OK...začalo to tým že sa najprv vypišala do postele, potom to bolo aj pišanie a kakanie....potom sa pridala hnačka.Keďže to robila do perín tak sme zavreli spálnu , Ale chodila ja do záchodíka len si proste zmyslela že to spraví do perín. Potom sme išli k veterinárovi lebo ryšavý kocurikovia ostali chorí , veterinár im napichal antibiotiká všetkým. Začalo to vyzerat celkom dobre už sme si mysleli že to prestalo, už aj stolicu mala celkom peknú- hustejšiu. A včera- celý deň zavretá spálna , pekne chodila do záchodíka v obyvacke...len čo sme otvorili spálnu už sa vykakala v spálni našťastie mimo postele, na plachtu ktorá prevísala z radiátora. Dnes sme našli hovno na deke v obývacke. Najhoršie je to že to má hnačkovité a strašne to smrdí...neviem čo stým mám robiť a prečo to robí ,ešte ani s jednou mačkou sa mi nestalo....záchodíky máme dva
katarína
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.12.2008 19:21
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb