• Reklamy

Moja macka kaka vedla.

len tak o mickách...
  • Reklamy

Odoslaťod kamka 31.8.2006 11:46

Ahoj Katka!

Ak si nezmenila krmivo (predpokladam, ze granule) a macka sa netvari nestastne (mohla by to byt aj zapcha), vychadza mi, ze vcera si nasla na kakanie fakt bezpecne miesto. :-) A dnesok sa este neskoncil, hadam, to nebude vazne.
Kamka :cica2:
Obrázok používateľa
kamka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 23.8.2006 16:04
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 31.8.2006 14:24

kamka napísal:Ahoj Katka!

Ak si nezmenila krmivo (predpokladam, ze granule) a macka sa netvari nestastne (mohla by to byt aj zapcha), vychadza mi, ze vcera si nasla na kakanie fakt bezpecne miesto. :-) A dnesok sa este neskoncil, hadam, to nebude vazne.

A granule som jej nezmenila ma tie iste.Zmenila som jej iba cerstve mesko konzervu. :-)
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Katuška :-D
Podolinec :cica2:
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 18.6.2006 20:02

Reklamy

Ahoj Katka,

Odoslaťod sara 31.8.2006 14:46

neviem ci ti ja mozem poradit, ale skusim ti napisat co sa stalo mne. Raz davno sme mali doma macicku, najprv peken chodila na toaletu a potom zacala chodit mimo, skoro vsade, bola som nestastna, ale poviem ti pravdu zistili sme, ze nema sukromie a potrebuje byt niekde skryta, vyriesil to zatvoreny Teraz mame ine maciatko a chodi do zachodika pekne bez problemov, zda sa mi, ze kryty zachodik je ovela lepsi ako otvoreny ma tam svoje sukromie. Tiez ma napadlo ci nema nejaky neprijemny zazitok, ci ju niekto nevyrusil a odvtedy ma mozno stres. Je to neprijemna situacia, lebo viem co sme si prezili my a ked to bolo v byte hocikde :-/ :-/ :-/ tak hadam pride niekto na tu zahadu. Prajem vela stastia, ale je to zvlastne, ze vtedy bolo vsetko o.k a teraz??? :achtung: :achtung:
SARA :cica2:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

Re: Ahoj Katka,

Odoslaťod Katarina Francuzova 31.8.2006 20:13

sara napísal:neviem ci ti ja mozem poradit, ale skusim ti napisat co sa stalo mne. Raz davno sme mali doma macicku, najprv peken chodila na toaletu a potom zacala chodit mimo, skoro vsade, bola som nestastna, ale poviem ti pravdu zistili sme, ze nema sukromie a potrebuje byt niekde skryta, vyriesil to zatvoreny Teraz mame ine maciatko a chodi do zachodika pekne bez problemov, zda sa mi, ze kryty zachodik je ovela lepsi ako otvoreny ma tam svoje sukromie. Tiez ma napadlo ci nema nejaky neprijemny zazitok, ci ju niekto nevyrusil a odvtedy ma mozno stres. Je to neprijemna situacia, lebo viem co sme si prezili my a ked to bolo v byte hocikde :-/ :-/ :-/ tak hadam pride niekto na tu zahadu. Prajem vela stastia, ale je to zvlastne, ze vtedy bolo vsetko o.k a teraz??? :achtung: :achtung:

Ahoj Sara!

Dakujem za radu ale my sme jej uz dali kryty zachodik a bolo to este horsie my ich mame dve jeden kryty a jeden odkryty. :-)
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod sara 2.9.2006 20:03

Hmm, tak to je teda naozaj macacia zahada..tak vies co skus sa jej opytat, neskusala si? :-D :-D :-D ale nie zartujem. Dufam, ze sa to nejako spravi, lebo viem co to je. U nas uz macicka nebola a pozostatky vo forme hovienok boli este za nabytkom a to sme ich nasli po pachu, :velmismutny: :velmismutny: :velmismutny:
Tak drzim palce

sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Ahoj Katka,

Odoslaťod sara 3.9.2006 10:34

tak ti poviem co sa mi dnes stalo, ja ti vychvalujem mojho drobca ako pekne chodi na zachodik a tak..a rano vstanem a pozeram na koberceku no co asi :velmismutny: :velmismutny: :velmismutny: nasla som tam hovienko, najprv ma napadlo, preboha co to ma byt ved sa jej to nikdy nestalo. Potom som si povedala, no jasne ja ju chvalim a pozri sa. Ked som nad tym rozmyslala nemala dovod, zachodik jej cistim 2x denne tak som nevedela preco, samozrejme, ze som ju "vykricala" a vsetko upratala. Nakoniec som si uvedomila, ze to asi len nahodou vyhrabala zo zachodika. A ked som to upratala, pozametala tak tam chodila stale v intervale 5 min. uz som zacala byt nervozna, co tam stale chodi a vyhrabava nato miesto podstielku. Az ked som vyprala cely koberec vsetko prestalo.Tak som zvedava ako to bude vyzerat dnes, dufam, ze u nas bude vsetko v poriadku. A ty si skusila vymenit, vyprat koberec na kt. ti maciatko spini? Len tak ma to napadlo, urcite je to ina situacia, ale len tak ma to napadlo..

sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 3.9.2006 10:44

sara napísal:Hmm, tak to je teda naozaj macacia zahada..tak vies co skus sa jej opytat, neskusala si? :-D :-D :-D ale nie zartujem. Dufam, ze sa to nejako spravi, lebo viem co to je. U nas uz macicka nebola a pozostatky vo forme hovienok boli este za nabytkom a to sme ich nasli po pachu, :velmismutny: :velmismutny: :velmismutny:
Tak drzim palce

Tak nam macka nastastie po bite nekaka.Ona kaka iba okolo zachodika.
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Re: Ahoj Katka,

Odoslaťod Katarina Francuzova 3.9.2006 10:47

sara napísal:tak ti poviem co sa mi dnes stalo, ja ti vychvalujem mojho drobca ako pekne chodi na zachodik a tak..a rano vstanem a pozeram na koberceku no co asi :velmismutny: :velmismutny: :velmismutny: nasla som tam hovienko, najprv ma napadlo, preboha co to ma byt ved sa jej to nikdy nestalo. Potom som si povedala, no jasne ja ju chvalim a pozri sa. Ked som nad tym rozmyslala nemala dovod, zachodik jej cistim 2x denne tak som nevedela preco, samozrejme, ze som ju "vykricala" a vsetko upratala. Nakoniec som si uvedomila, ze to asi len nahodou vyhrabala zo zachodika. A ked som to upratala, pozametala tak tam chodila stale v intervale 5 min. uz som zacala byt nervozna, co tam stale chodi a vyhrabava nato miesto podstielku. Az ked som vyprala cely koberec vsetko prestalo.Tak som zvedava ako to bude vyzerat dnes, dufam, ze u nas bude vsetko v poriadku. A ty si skusila vymenit, vyprat koberec na kt. ti maciatko spini? Len tak ma to napadlo, urcite je to ina situacia, ale len tak ma to napadlo..

NAm macka nekaka po kobercouch. :-)
Nastastie :-)
Ona kaka na chodbu okolo zachodika.!!!
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod sara 3.9.2006 13:18

No to bolo hned pred zachodikom a labkou to rozmazala troska na koberec. Stalo sa to 1x hned po tom ako som ti napisala...ako naschval.. :-D
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 3.9.2006 19:18

sara napísal:No to bolo hned pred zachodikom a labkou to rozmazala troska na koberec. Stalo sa to 1x hned po tom ako som ti napisala...ako naschval.. :-D

:-) :-) heh
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod jarka 4.9.2006 6:39

aj majim mickam to niekedy vyjde mimo :-D ale to len preto ze sa netrafia :cica2:
jarka
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 20.8.2006 18:17

Reklamy

Odoslaťod kammilka 4.9.2006 12:15

Asta mala problém so zakrytým záchodíkom. Je veľká a myslela si, že keď je z polovice v záchodíku tak to stačí.Preto sa viackrát(nie za sebou) vykakala tesne vedľa podstielky. Odokryli sme jej ho a problémy prestali, ale už sa jej to asi raz stalo opäť. Stále to bol však stále ten istý problém. A zistila som, že jej dávam priveľ a podstielky!!!! :wink: Teraz dávam oveľa menej a je to v poriadku. :-D :-D :-D
Gabriela Čajková

Asta-*24.4.2003
Obrázok používateľa
kammilka
šelma
šelma

Založený: 31.3.2006 18:12

Reklamy

Odoslaťod ala_1 4.9.2006 12:24

aj ja som mala pred casom podobne problemy s kocurom. nastastie to uz preslo. aj tak by som sa rada poradila. mam doma macku a kocura, kastraty. chodia pekne na jeden zachod, len pri cikani dvihaju zadocky a tak ide vsetok moc mimo zachod. kryty zachod som sa neodvazila kupit koli tomu, ci by mi tam potom chodili, tak som z cikacieho nestastia urobila nieco ako akvarium bez prednej a vrchnej steny, vo vnutri je zachod umiestneny.
teraz je moc sice usmerneny, ale macky to robia dokola, stale a stale. dokonca aj vtedy, ked je cerstvo vymenena podstielka a vsetko umyte.
neviete mi poradit, akoby som mala mackam dohovorit? toaletu cistim aj 4x denne (male cistenie). velke cistenie kazdy druhy den. dakujem vopred za vsetky odpovede.
ala_1
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 19.4.2006 23:40
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod kamka 4.9.2006 13:48

Ahoj Ala!

A aky vysoky je Tvoj zachod? Som prekvapena, este som o takom probleme nepocula. No ked som sa hlboko zamyslela, aj moj maciak (tiez kastrat) cura vlastne na stenu zachoda. Lenze ako zachod ma malu vanicku. :-) Ta vanicka je vysoka od podlahy cca 30cm, ak je vo vnutri nejakych 6-7 cm podstielky, este stale je to 24-23 "vyskovych" cm, kde moze curat. Neviem, co by to robilo v nizkom zachodiku, mozno by som mala rovnaky problem. Ak tomu dobre rozumiem, musis z "akvaria" utierat pravidelne moc, ktory sa "nezmestil" do zachoda. :-/ Na Tvojom mieste by som zaprasila (podstielkou) stenu, aby som vedela urcit, aka je kriticka vyska. Alebo mozno to zistis aj bez zaprasenia, ked tam budes v inkriminovanom case. A potom by som sa snazila zohnat vhodnu nadobu, ktora by sluzila na tento ucel. Nemusi to byt nieco, co ma v obchode nalepku "macacia toaleta". Podstatne je, aby sedela rozmerovo, t. j. aby curance boli v mensej vyske ako vyska stena nadoby. My sme s vanicku uz roky spokojni : :wink:

Drzim prsty, a daj mi vediet vysledok. :-)
Dospela macka nema problem vlizt do niecoho, co je jej po kohutik. A Ty asi nemas maciatka...
Obrázok používateľa
kamka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod kamka 4.9.2006 13:51

kamka napísal:Ahoj Katka!

No nie som velmi z toho mudra... :-/ Asi nam stale nieco unika. :smutny:

Urobme pokus: Vezmi vacsi lavor, nasyp do neho podstielku (do vysky aspon 7 cm). Najdi nejake ine pokojne miesto a.... uvidime. :wink:

Katka,
tak ako? Robite nejake pokoky?
Obrázok používateľa
kamka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb