• Reklamy

Moja macka kaka vedla.

len tak o mickách...
  • Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 18.9.2006 18:34

juliena napísal:Už sa párkrát spomínalo, že niektoré mačky Savo nemajú rady, skús umývať niečim iným, dezinfekčným bez ostrého zápachu. Moje mačky nemajú rady silne koncentrované Savo, preto dávam len trošku (ono to stačí) a vtedy im vonia a o dlážku umytú Savom sa otierajú.
(Raz mi trochu podbehla ruka a vyliala som viac Sava pri umývaní wc a mačky potom nechceli do neho chodiť dokým neodpáchlo. :cerveny: Ja mám totiž krytý záchod a mačky citlivé nožteky.)
To však neznamená, že problémom musí byť Savo... inak je v kondícií ? A čo jeho výkaly ? Podľa výzoru môžeš posúdiť, či nemá hnačku a pod. To by mohlo smerovať aj na nejaký zdravotný problém.

Nema hnacku!KAli normalne.
TY dlasku umyvas so Savom????
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Katuška :-D
Podolinec :cica2:
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 18.6.2006 20:02
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod INA S. 18.9.2006 19:09

...keď u vás pretrvávajú problémi s mickou napriek tomu čo ti dievčence na fóre so svojich skúsenosti odporučili treba sa spojiť s vetom!,a ak sa opýtaš mami na dezinfekciu tak ti bude vedieť o tom určite povedať aj ona :-) ,savo a mnoho iných prípravkov sa používa na dezinfekciu nie len záchodikov,ale aj podláh a dokonca i detských gumených hračiek :wink:
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod juliena 18.9.2006 19:17

Podla pokecu na chate to vyzerá, že kocúr pohlavne dospel a značkuje teritórium. Plače a uteká oknom za mačkami. Preto je bez seba. Katka sa ho chystá vykastrovať, len neviem, prečo čaká do zimy ?
Áno, ja umývam dlážku zriedeným Savom na chodbe, kde je aj mačací záchodík.
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Odoslaťod INA S. 18.9.2006 19:35

pokial pohlavne dozrel je jasné ,že bude značkovať a mravčať,ale ze by vtedy kocure aj kalili vedľa??? :-(
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod ala_1 18.9.2006 21:14

INA S. napísal:pokial pohlavne dozrel je jasné ,že bude značkovať a mravčať,ale ze by vtedy kocure aj kalili vedľa??? :-(

preco nie? moj kocur ked mal okolo roka, tak kalil za dvere a do vane. :evil:
myslela som, ze ma porazi. robil to dost dlho s kratkymi prestavkami. teraz uz chvalabohu iba cika z vysky. :cica2: no, kazdy vek ma svoje caro. :-D
ala_1
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 19.4.2006 23:40
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod juliena 18.9.2006 23:12

Vyslovila som len domnienku. Ja nie som odborník, no už som počula o kocúroch, ktorí značkovali aj veľkou potrebou. Môj bol kastrovaný skôr než by začal značkovať a Radko ešte len začína dospievať. Takže by to mal posúdiť niekto, kto má napr. CHS alebo vlastné skúsenosti.
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod ala_1 19.9.2006 9:39

juliena napísal:Vyslovila som len domnienku. Ja nie som odborník, no už som počula o kocúroch, ktorí značkovali aj veľkou potrebou. Môj bol kastrovaný skôr než by začal značkovať a Radko ešte len začína dospievať. Takže by to mal posúdiť niekto, kto má napr. CHS alebo vlastné skúsenosti.

no, to ano. tak ono sa to vola znackovanie velkou potrebou? :D podla mna je to hovienkova pomsta. :D
ala_1
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Viktória 19.9.2006 11:09

Kocúri niekedy značkujú svoje teritórium aj týmto spôsobom, podobne aj niektoré mačky.
Naposledy upravil Viktória dňa 20.9.2006 6:50, celkovo upravené 1 krát.
Viktória
šelma
šelma

Založený: 4.4.2006 10:08

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 19.9.2006 15:15

[quote="juliena"]Podla pokecu na chate to vyzerá, že kocúr pohlavne dospel a značkuje teritórium. Plače a uteká oknom za mačkami. Preto je bez seba. Katka sa ho chystá vykastrovať, len neviem, prečo čaká do zimy ?
Áno, ja umývam dlážku zriedeným Savom na chodbe, kde je aj mačací záchodík.[/quot

Niekto my vravel ze sa to cez zimu lepsie hoji! :-)
Ano stale skace za mackami a mnauka! :-D
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Andulka 20.9.2006 18:58

no teda náš už nebohý Murko sa nikdy za celých 7 rokov života ani nevykadil vedľa...až keď už bol veľmi chorý...a to som vedela, že jeho čas už je tu. Dokonca ani neznačkoval. nebol kastrovaný.
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Založený: 29.3.2006 18:02

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 21.9.2006 12:30

Andulka napísal:no teda náš už nebohý Murko sa nikdy za celých 7 rokov života ani nevykadil vedľa...až keď už bol veľmi chorý...a to som vedela, že jeho čas už je tu. Dokonca ani neznačkoval. nebol kastrovaný.

Tak to je super!!! :-) woow!
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod kamka 1.10.2006 15:14

Katka,

ja si tiez myslim, ze po kastracii by sa to malo zlepsit.
Podla mna nemas na co cakat. Kastracia u kocurov je v podstate kozmeticka operacia, pokial je zdravy.

No necakaj, ze sa hned po kastracii Tvoj kocurik zmeni. Este niekolko mesiacov bude obsah testosteronu (muzsky pohlavny hormon, ktory ma na svedomi typicke kocurie spravanie ale aj samci vzhlad kocura) klesat.

Skor by som sa bala na Tvojom mieste toho, ze cim dlhsie znackuje, tym skor sa to moze stat zvykom a moze znackovat aj po kastracii. Musime sa zmierit s tym, ze macky su jednoducho zive tvory a v zivej prirode nic nie je 100%. Ale to dufam len strasim. :wink:
Kamka :cica2:
Obrázok používateľa
kamka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 23.8.2006 16:04

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 1.10.2006 17:44

kamka napísal:Katka,

ja si tiez myslim, ze po kastracii by sa to malo zlepsit.
Podla mna nemas na co cakat. Kastracia u kocurov je v podstate kozmeticka operacia, pokial je zdravy.

No necakaj, ze sa hned po kastracii Tvoj kocurik zmeni. Este niekolko mesiacov bude obsah testosteronu (muzsky pohlavny hormon, ktory ma na svedomi typicke kocurie spravanie ale aj samci vzhlad kocura) klesat.

Skor by som sa bala na Tvojom mieste toho, ze cim dlhsie znackuje, tym skor sa to moze stat zvykom a moze znackovat aj po kastracii. Musime sa zmierit s tym, ze macky su jednoducho zive tvory a v zivej prirode nic nie je 100%. Ale to dufam len strasim. :wink:

Kamka,

Moj kocurik uz nekadi.
Nehovorim radsej nic do predu ale dufam ze kadi´t uz ani nebude. :-)

Cika len zriedkavo ani to uz nevidim :-)
Dufam ze ani nebude.

Uvidim co sa bude diat dalej.
Dakujem za rady Kamka.

Vies naozaj dobre poradit ti co to najviac potrebuju. :cerveny:
Velmy ti pekne dakujem. :-D

Ahoj.
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod ala_1 9.10.2006 9:35

ahojte,
v sobotu som maciakom kompletne vycistila zachodik (znovu som sa vratila k jednej spolocnej nadobe s akvarkom, lebo cikali kade tade aj tak), vymenila som podstielku, proste na kompletku ciste. a hadajte co. macka prisla, dvihla zadok a znovu vsetko zatentila. :-/ nasledovnych 24 hodin obaja cikali uz len z vysky. uz mam na nich naozaj nervy. :evil: mam dojem, ze cim viac cistim, tym viac cikaju z vysky. neviem, co s tym budem robit. asi im budem nutena ukazat, co to neustale vyrabaju... :TomyAngelo:
ak mate niekto doma viac, ako 1 ks chlpateho macacieho clena, napiste mi, ako sa chovaju na zachodku? dakujem :cica2:
ala_1
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod juliena 9.10.2006 10:17

ala_1 napísal:ahojte,
v sobotu som maciakom kompletne vycistila zachodik (znovu som sa vratila k jednej spolocnej nadobe s akvarkom, lebo cikali kade tade aj tak), vymenila som podstielku, proste na kompletku ciste. a hadajte co. macka prisla, dvihla zadok a znovu vsetko zatentila. :-/ nasledovnych 24 hodin obaja cikali uz len z vysky. uz mam na nich naozaj nervy. :evil: mam dojem, ze cim viac cistim, tym viac cikaju z vysky. neviem, co s tym budem robit. asi im budem nutena ukazat, co to neustale vyrabaju... :TomyAngelo:
ak mate niekto doma viac, ako 1 ks chlpateho macacieho clena, napiste mi, ako sa chovaju na zachodku? dakujem :cica2:

Nemáš fotku toho akvarko-záchodíka ?
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb