• Reklamy

AHOJ!Naša Krásna Angiulínka:

Do tejto sekcie môžeš pridať svoje inzeráty na predaj mačiatok ZADARMO!
  • Reklamy

AHOJ!Naša Krásna Angiulínka:

Odoslaťod Horátio 22.7.2013 20:16

Zo zdravotných dôvodov musím darovať 4.ročnú,v marci tohoto roku 03.2013 zaočkovanú a aj odčervenú,ku tomu cca 8-9kg granúl,má Celoeurópsky pas,Plemeno Bimans Posvätná,mačka,vykastrovaná každý tretý deň pekne prečesaná,dva krát denne umývané očká oftalom,chovnosť nedostala iba preto,lebo má na zadnej nožičke asi o pol cm dlhšiu ponožku!Ak by ste potrebovali,rád Vás spojím z jej pôvodnou maqjiteľkou a ona Vám vysvetlí,čo by som ja nevedel zodpovedať. Ináč,darujeme ju do veľmi dobrých a starostlivých rúk,ktoré by sa o ňu stále starali,a vedeli jej dať toľko lásky a ešte aj viac,čo som ja jej nevedel,hlavne potom čo stratila svojho veľkého kamaráta,kocúrika KENINKA,ktorý nám bude navždy chýbať!!!Preto bude pre ňu najlepšie ak sa jej bude venovať každý člen domácnosti.Birma je typ mačky,ktorá vám niečo dovolí a iné rezolútne bude odmietať!
+ Dostane mysku na granulky,deku,kukaňu,ktorá jej pripomína domov,Nejaké kefy na česanie jej krásnej srsti,vodičku na čistenie očiek+kvapky do očí,zánovnú lopatku na exkrementy,zánovný krytý záchodík a nejaké hračky! Samozrejme,že to je všetko zdarma ku mačičke,ale majiteľov si vyberieme sami,lebo nám záleží na jej šťastí,ktorého nepoznala aj tak ešte mo veľa.Najlepšie je rodina z rodinným domom a bez psíka. Ľudskú pozornosť bude teraz vyžadovať od rána-do rána! A to najhlavnejšie-pridáme Vám aj novú knižku o mačičkách od Ulrike Müller a Monika Wegler - NAŠE KOČKA
Rodokmeň,Európsky PAS sú samozrejmosťou![/color]

ObrázokObrázokObrázok
Anneliese Kimaya Azure,SK (*6.5.2009) Birma s modrými odznakmi
Kanchan Ruby Dolls, SK (*1.10.2010)(+5.4.2013) Ragdoll červený Colourpoint
Obrázok používateľa
Horátio
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 17.3.2011 14:32
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: Radko BRIX

Reklamy

Re: AHOJ!Naša Krásna Angiulínka:

Odoslaťod agata tasaryova 5.3.2014 11:20

Dobrý deň,

ak by ste mi napísali mesto, potom sa môžeme dohodnúť na stretnutí.mám 4ročného nekastrovaného kocúrika-Sivka.teraz je sám, no mal i ryšavého kamaráta po boku.žial som ho pochovala.zrazilo ho auto.chcela som Sivkovi
nájsť kamarátku na spárenie.prečítla som vašu správu, tak by som mohla podať pomocnú ruku.ak by ste mali záujem, my sme v Nitre-časť Čermáň.chodievame na výstavy-psov i mačiek.zvieratká milujem.viac info na:
lunastudio@azet.sk.Ohláste sa skoro.S pozdravom TASARYOVA
agata tasaryova
Nováčik
Nováčik

Založený: 28.2.2014 13:32
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: agi

Reklamy

Re: AHOJ!Naša Krásna Angiulínka:

Odoslaťod agata tasaryova 5.3.2014 11:20

Dobrý deň,

ak by ste mi napísali mesto, potom sa môžeme dohodnúť na stretnutí.mám 4ročného nekastrovaného kocúrika-Sivka.teraz je sám, no mal i ryšavého kamaráta po boku.žial som ho pochovala.zrazilo ho auto.chcela som Sivkovi
nájsť kamarátku na spárenie.prečítla som vašu správu, tak by som mohla podať pomocnú ruku.ak by ste mali záujem, my sme v Nitre-časť Čermáň.chodievame na výstavy-psov i mačiek.zvieratká milujem.viac info na:
lunastudio@azet.sk.Ohláste sa skoro.S pozdravom TASARYOVA
agata tasaryova
Nováčik
Nováčik

Založený: 28.2.2014 13:32
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: agi

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Predaj mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb