• Reklamy

mačiatko aj s odstupným

Do tejto sekcie môžeš pridať svoj inzerát na darovanie a adopciu mačky/mačiatok.
  • Reklamy

mačiatko aj s odstupným

Odoslaťod kikamici 4.1.2012 15:47

Darujem len do bytu a len v Bratislave, 2mesačného kocúrika. Je odčervený. POZOR: o mačati chcem mať stále informácie. DÁVAM K NEMU: krytý suchý záchodík, škrabadlo, hračky. PRAVIDELNE BUDEM: u nových majiteľov pre neho kupovať stále Zverlit, podľa potreby 2-3 vrecia mesačne, granule (teraz papá Royal canin, ale už má nachystaný APLAWS, vraj omnoho kvalitnejšie), budem zabezpečovať všetku veterinárnu starostlivosť, odčervenie, očkovanie, strihanie pazúrikov. PREČO TO ROBÍM: mača som našla vychudnuté pred vianocami na ulici. Doma mám 6ročnú čivavu, a jednoducho to nejde dohromady. Môj havo sa stal strašne žiarlivý, a navyše, príchodom mačaťa nemá svoj kľud. Predtým väčšinou spal, a teraz je stále vstrehu. Kostičky žuval v pohode, teraz sa s nimi schováva do kúta. Mačaťu stále nazíza do záchodíka, aj keď si tam robí potrebu a vrčí tam naňho. Možno preto sa už mača 2x vyčúralo mimo záchodíka. Obávam sa, či mača nebude zachvíľu stresované, lebo mu nemôžem (a ani moc nechcem na úkor môjho havina), prejavovať lásku. TAKŽE: do mačaťa budem naďalej investovať, akoby bolo u mňa. Ale mača a môj pes nejako nejdú dohromady. Cez deň, keď nie som doma, je mača zavreté v kuchyni. Aj v noci. Tam má všetky svoje veci. Takže ak máte záujem, volajte 0903237772.

tento oznam je už neplatný, mačiatko som si nechala, situácia sa utriasla, a so psíkom si na seba spolu zvykli, dokonca môj havo je tuším do toho mačaťa zamilovaný.
kikamici
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 27.12.2011 16:03
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 10
Skutočné meno: kikamici

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Darovanie a adopcia mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb