• Reklamy

Novy domov pre cicu

Do tejto sekcie môžeš pridať svoj inzerát na darovanie a adopciu mačky/mačiatok.
  • Reklamy

Novy domov pre cicu

Odoslaťod Jaja 24.6.2014 8:48

Ahojte,

hladam novy domov pre najuzasnejsiu cicu Angie, aku som kedy spoznala. Je velmi pritulna, priatelska, hrava, cistotna. Je kastrovana, zacipovana, pravidelne ockovana a odcervovana. Ja sa zial uz par mesiacov trapim astmou, dusim sa vkuse a uz nevladzem, lekari sa snazia, ale nevedia mi pomoct, momentalne cakam na schvalenie liecenia, ktore mi snad aspon trochu pomoze. Nemam zial inu moznost, ako hladat pre nu novy domov. :smutny: Ak by ste vedeli o niekom naozaj zodpovednom, dobrom cloveku, prosim nech sa ozve na kontakt uvedeny nizsie v linku, kde su aj fotky a videa. (je tam uvedeny nespravny vek 7 rokov, Angie ma 5 rokov).
http://www.mackysos.sk/index.php?praca=datapodr&codostr=4209&meno=Angie&id=0&dalej=zostan

Dakujem za pomoc pri hladani.
Jaja
mačiatko
mačiatko

Založený: 3.12.2009 12:04
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Novy domov pre cicu

Odoslaťod Peter Polák 5.11.2016 17:18

Jaja napísal:Ahojte,

hladam novy domov pre najuzasnejsiu cicu Angie, aku som kedy spoznala. Je velmi pritulna, priatelska, hrava, cistotna. Je kastrovana, zacipovana, pravidelne ockovana a odcervovana. Ja sa zial uz par mesiacov trapim astmou, dusim sa vkuse a uz nevladzem, lekari sa snazia, ale nevedia mi pomoct, momentalne cakam na schvalenie liecenia, ktore mi snad aspon trochu pomoze. Nemam zial inu moznost, ako hladat pre nu novy domov. :smutny: Ak by ste vedeli o niekom naozaj zodpovednom, dobrom cloveku, prosim nech sa ozve na kontakt uvedeny nizsie v linku, kde su aj fotky a videa. (je tam uvedeny nespravny vek 7 rokov, Angie ma 5 rokov).
http://www.mackysos.sk/index.php?praca=datapodr&codostr=4209&meno=Angie&id=0&dalej=zostan

Dakujem za pomoc pri hladani.

Môžete opäť pridávať inzerciu.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Darovanie a adopcia mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb