• Reklamy

mačky nemam extra rada...

tu môžeš uverejňovať linky na články o mačkách...
  • Reklamy

mačky nemam extra rada...

Odoslaťod Peter Polák 29.11.2008 18:49

Tu na jednom psickarskom fore som sa docital:
http://www.dog-portal.net/forum/viewthr ... ead_id=228
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Re: mačky nemam extra rada...

Odoslaťod Andrea.T 29.11.2008 19:29

Ja si myslím o psíčkaroch svoje a ich názor na mačičky im neberiem. ... Mám síce kamošku psíčkarku, ale so Žofkou sa vie krásne pohrať. Nehádžem preto všetkých do jedného vreca. Ale väčšina z nich by do mačičky radšej kopla, ako ju pohladkala. Ja mám k psíkom veľmi vlažný a sterilný vzťah. Pokial na mňa neskáču, neolizujú ma a nechcú so mnou nadväzovať "hladkací kontakt" tak mi nevadia. Možno teraz urazím vela mačkárov, čo má doma aj psíkov, ale mne psíci smrdia. Nech sú akokolvek kúpaní a hýčkaní.
Andrea, Bratislava
Andrea.T
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 31.3.2008 10:04
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Sophia 29.11.2008 20:15

No ja mám napríklad skúsenosti veľmi "aktívne"!! Moji rodičia žijú na dedine a chovajú psov. Väčšinou poľovnícke, pretože otec s bratom sú poľovníci. No a mačky sú tam na dedine brané ako "odpad". No hrúza. :evil: A to keď sa dozvedeli, že budemem mať cicu v byte!!!! :mutagen:
Nemám proti psíčkom a ich majiteľom nič, ale keď prídeme k našim na návštevu, tak to kvantum slín, ktoré tie malé potvory na mne nechajú! :-/ nezniesol by som to. Sú síce aj kľudné plemená, ale ani tie sa nedokážu naučiť na záchod. :TomyAngelo:
Už sa teším, keď k nám naši prídu na najbližšiu návštevu :D ! Otec zrejme skolabuje zo Sophi :cica2: .
Alebo si ju obľúbi keď je taká milá. :1l0: Uvidíme.

SOPHIA
*02.04.2008
BRI
Obrázok používateľa
Sophia
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 23.11.2008 20:19

Reklamy

Odoslaťod Dadulik 30.11.2008 10:27

Ja musim povedať, že od malička milujem skoro všetky zvieratká.. ak nerátam hmyz ... a psikov a mačičky rovnako..
:cica2: MAFIA ( niečo +MCO modrostrieborná) :cica2: :hearth: 27.12.2008
SHIRIN alias šišina domáca :cica2: :hearth: cca máj 2008 - :smutny: 26.10.2011
DAX von Kralova, NO :hearth: 16.02.2000
MAJA, DODO čistokrvná pouličná zmeska :hearth: sept. 2002
Obrázok používateľa
Dadulik
šelma
šelma

Založený: 13.9.2008 20:11

Reklamy

Odoslaťod Cicuska 1.12.2008 12:29

Ja som kedysi viac inklinovala ku psom - mala som NO 13 rokov. Nevedela som si predstaviť mať doma mačku, teraz máme doma 3 cicuchy ( + 2 fenky) a ľutujem všetky tie roky prežité bez mačičiek.
Obrázok používateľa
Cicuska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 2.11.2008 19:01
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Blanka Boriová

Reklamy

Odoslaťod Lia 1.12.2008 21:01

Ja mám mačku, psa, papagája, vodnú korytnačku a nažývame si všetci pokope bez problémov. Od malička milujem zvieratá a nežit s nimi by bolo pre mna živorenie zo dna na den. Ale ked si psíčkari /niektorý/ vybrali čistý smer čiže psov neberiem im ich názov ja všetky svoje záujmy skombinovala a nemám s tým problém ale nie každý to zvláda... :wink:
Obrázok používateľa
Lia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 30.11.2008 17:11
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 1.12.2008 21:03

Mam macky dvoch psikov, korytnacku, dvoch potkanikov... :-D
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod Chiarinka 10.1.2009 13:10

Peter Polák napísal:Mam macky dvoch psikov, korytnacku, dvoch potkanikov... :-D

A čo "hovoria" mačky na potkaníkov??? My máme len kocúra a dve vodné korytnačky. Momentálne sú jeho najlepšou zábavou, len čo vylezú hore na kamene, snaží sa ich vyloviť, už sa pár krát stalo, že si niesol korytnačku v pupulke. No čo by robil s potkaníkom....to si neviem predtaviť :cat34:
Obrázok používateľa
Chiarinka
šelma
šelma

Založený: 16.11.2008 17:51
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 23.1.2009 20:03

ja mám psa, vlčiaka a mačku. pes je starší, ale vždy som túžila aj po micke. Nechapem niektorých ako vravia, že mačky su falošne a pod, psom sa venujem dlhé roky, kedysi som ich cvicila a poviem vam, ze vela psov je falosných, ale nejde len o to co je lepsie ci pes alebo macka ale ide o osobnost toho a toho jedinca. psa mam vychovaneho na slovo, nakolko moj tatko je psovod, ale poznam aj takých psov ktorému sa venujete denno denne a nezapamätá si nič. ja osobne nebudem porovnavať koho mam radsej pretoze oboch mám veľmi rada a bojim cudzích psov nakoľko ma jeden na cvičisku napadol, tak isto sa bojim aj kamaratkinho kocura Mauka, ktorý na kazdeho vrčí, bezdôvodne škriabe a hryzie :cica: proste ide z neho strach
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

Odoslaťod Jana Durayová 27.1.2009 15:23

Ideálne by bolo, keby mal každý doma aspoň jedného psíka a jednu mačičku (a možno by neexistovali útulky). Ja som mala aj psíka a s kocúrikom si výborne rozumeli. Mám rada chlpáčikov či už je to psík, mačička, proste zvieratko....
Obrázok používateľa
Jana Durayová
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 26.1.2008 13:56

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 28.1.2009 12:44

Jana Durayová napísal:Ideálne by bolo, keby mal každý doma aspoň jedného psíka a jednu mačičku (a možno by neexistovali útulky). Ja som mala aj psíka a s kocúrikom si výborne rozumeli. Mám rada chlpáčikov či už je to psík, mačička, proste zvieratko....

tak ja som svojho kocura nezoznamila so svojim havom, bo pochybujem ze by si rozumeli predsa len je to vlčiak....
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

Odoslaťod evqa 26.3.2009 19:55

Najviac sa mi stade páčila veta "endi - suhlasim s tebou uz mi viac ludi povedalo ze ked zomrie clovek tak si pes k nemu lahne a zomiera pri nom.....aaa macka ked nema co jest tak sa pusti aj do cloveka" :-D pozor aby nás tie naše cicúchy nezožrali :-D
Obrázok používateľa
evqa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 24.3.2009 18:19

Reklamy

Odoslaťod ninuša 27.3.2009 10:00

evqa napísal:Najviac sa mi stade páčila veta "endi - suhlasim s tebou uz mi viac ludi povedalo ze ked zomrie clovek tak si pes k nemu lahne a zomiera pri nom.....aaa macka ked nema co jest tak sa pusti aj do cloveka" :-D pozor aby nás tie naše cicúchy nezožrali :-D

no tak to je sila :mutagen: som zvedava zkade to maju ti ludia akože.. dajaké dôkazové materiály alebo čo :-D ale celkovo sa mi zdalo že tí čo tam písali mali max 13 rokov..
Obrázok používateľa
ninuša
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 10.9.2008 7:33

Reklamy

Odoslaťod Bashka 27.3.2009 10:39

Ale inak som sa ja rozculila pri citani toho fora :evil: Naozaj su to podla mna prispevky 13 rocnych deti. Ved uz len veta, ze macky su falosne ma dost zdvihla zo stolicky. Ktore zviera je falosne? Ziadne zviera sa nepretvaruje, je to to najuprimnejsie chovanie, vedene instinktami a pocitmi. (Teda okrem simulujucej vacice :D, ale aj to je instinkt )
Obrázok používateľa
Bashka
šelma
šelma

Založený: 31.5.2008 18:41

Reklamy

Odoslaťod ninuša 27.3.2009 13:44

Bashka napísal:Ale inak som sa ja rozculila pri citani toho fora :evil: Naozaj su to podla mna prispevky 13 rocnych deti. Ved uz len veta, ze macky su falosne ma dost zdvihla zo stolicky. Ktore zviera je falosne? Ziadne zviera sa nepretvaruje, je to to najuprimnejsie chovanie, vedene instinktami a pocitmi. (Teda okrem simulujucej vacice :D, ale aj to je instinkt )

presne tak..falošní sú len ludia :cat42:
Obrázok používateľa
ninuša
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 10.9.2008 7:33

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Napísali o mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb