• Reklamy

Drahý kocúr

tu môžeš uverejňovať linky na články o mačkách...
  • Reklamy

Drahý kocúr

Odoslaťod Linde 4.7.2006 7:51

a ešte jeden :cica2:

http://tandlich.blog.sme.sk/c/52271/Mam ... korun.html

som si to neodpustila, lebo toho jednoho alergika s článku poznám a pravidelne ho testujeme s lindou na mačaciu alergiu :wink:
Linde :cica2:
Linde
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.7.2005 11:39
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Domi 4.7.2006 15:13

Ahoj, Linda :-) !
Aká náhoda! Práve včera som si pozerala tento článok a rozmýšľala som či ho mám dať do fóra, ale Ty si ma predbehla :-D
Keď odtrhneme kvet, zvädne,
keď chytíme motýľa, zahynie.
Vtedy pochopíme, že prírody sa
môžeme dotýkať len srdcom.

Dominika :-)
Domi
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 14.5.2006 11:59

Reklamy

Odoslaťod Andulka 4.7.2006 19:34

to sa mi páči. Milé. :cica2: :-)
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Založený: 29.3.2006 18:02

Reklamy

Odoslaťod juliena 5.7.2006 1:06

:-D No téééda, kam sa hrabu Americké laboratóriá :D, veď mi také "micky" na Slovensku už máme. :-D
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Odoslaťod Linde 5.7.2006 11:53

Domi napísal:Ahoj, Linda :-) !
Aká náhoda! Práve včera som si pozerala tento článok a rozmýšľala som či ho mám dať do fóra, ale Ty si ma predbehla :-D

hlavne, že je to tu, nie? :wink: ja by som toho kocúra chcela už vidieť, toho alergika mám doma :-D :-D
Linde :cica2:
Linde
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.7.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod Domi 5.7.2006 13:31

:-D
Keď odtrhneme kvet, zvädne,
keď chytíme motýľa, zahynie.
Vtedy pochopíme, že prírody sa
môžeme dotýkať len srdcom.

Dominika :-)
Domi
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 14.5.2006 11:59

Reklamy

Odoslaťod Lucicek 20.6.2007 12:03

aj mne tvrdia ze som alergicka na macky, no moja mama cely zivot chova doma nejaku cicu a teraz mam uz aj ja, ubcas si kychnem, hlavne ked je pelova sezona, ako teraz ale ze by to bolo z macky?...to nie...myslim ze skor doktorka co mi robila testy mala pokazenu tu testovaciu latku :-D
Lucka :cica2:

Cyro - Cyrano Plysak de Bergerac, nar. 20.03.07- vraj britsky modry kocur, kastrovany :cat59:
Muro - nas balkonovy zajo zakrsly baran-levik :hearth:
Mindy- poloperzanka,(11 rokov) kastrovana :cat68:
Cirmi - najnovsi prirastok nasej rodinky, mala certica :cat81:
Obrázok používateľa
Lucicek
šelma
šelma

Založený: 18.6.2007 9:59

Reklamy

Odoslaťod juliena 20.6.2007 20:11

Lucicek napísal:aj mne tvrdia ze som alergicka na macky, no moja mama cely zivot chova doma nejaku cicu a teraz mam uz aj ja, ubcas si kychnem, hlavne ked je pelova sezona, ako teraz ale ze by to bolo z macky?...to nie...myslim ze skor doktorka co mi robila testy mala pokazenu tu testovaciu latku :-D

Mne tiež vyšla alergia na psíkov a mačky pozitívne, ale v puberte odznela. Alergiologička vravela, že sa to stáva. Telo sa prispôsobilo.
PS: Už vtedy sme mali psíka a mačičku a ani potom som sa ich nevzdala... :cerveny:
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 20.6.2007 20:53

juliena napísal:
Lucicek napísal:aj mne tvrdia ze som alergicka na macky, no moja mama cely zivot chova doma nejaku cicu a teraz mam uz aj ja, ubcas si kychnem, hlavne ked je pelova sezona, ako teraz ale ze by to bolo z macky?...to nie...myslim ze skor doktorka co mi robila testy mala pokazenu tu testovaciu latku :-D

Mne tiež vyšla alergia na psíkov a mačky pozitívne, ale v puberte odznela. Alergiologička vravela, že sa to stáva. Telo sa prispôsobilo.
PS: Už vtedy sme mali psíka a mačičku a ani potom som sa ich nevzdala... :cerveny:

Podla mna by deti mali od malička prísť do styku zo zvieratkami aby si telo vytvorilo protilátky.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod janulik31 21.6.2007 21:28

Súhlasím s tým. Ja sama mám 4 mesačného syna a dvoch kocúrov. Snažím sa aby boli spolu v kontakte, aj napriek tomu, že keď k nám príde svokra a ostatné rodinné osadenstvo ktoré sa mi snaží "úprimnými" radami dať najavo, že robím zle lebo mačky skáču do detí, že ich zvyknú priľahnúť a "tie chlpy všade..." :cat82:
janulik31
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 6.5.2007 12:53

Reklamy

Odoslaťod Monika 22.6.2007 12:34

Moja mamina sa ma casto pyta, ze co urobim s mackami, ked budem mat dieta. Vzdy sa jej spytam, ze co to je hlupu otazku. No nic! V domacnosti pribudne jeden dvojnozec a stvornozci ostanu v rovnakom pocte :-) Asi ma predstavu, ze ich zbalim "haraburdy" a posadim im dole ku kontajneru alebo co :-/
Naposledy upravil Monika dňa 22.6.2007 12:35, celkovo upravené 2 krát.
„Keby sme sa ku každému, koho stretneme, chovali s rovnakou nežnosťou, ktorou zahŕňame mačku - tiež by priadli."
„Mimochodom, ak sa rozhovoríme o mačkách, je takmer nemožné, aby sme boli považovaní za osobu celkom normálnu."

Selma /DOM kastrát, *09.09.2001
EC. Miša Mafia /EUR n 24, kastrát, *13.04.2002, †14.03.2011
GIC. Klára Alexandra Ché /EUR ns 24, kastrát, *09.08.2001
CH. Agnii Haricat, CZ /TUA e 22, kastrát, *14.02.2003
Obrázok používateľa
Monika
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 9.5.2005 18:55
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod janulik31 23.6.2007 19:19

Veľmi veľa ľudí má žiaľ takéto otázky, čo je podľa mňa úplne od veci. Veď ako žili ľudia kedysi? Všetky zveri /kozy, sliepky, mačky, psy.../ spolu v jednej chyži a nikomu sa nič nestalo. Keď to takto pôjde ďalej, tak zanedlho budú naše deti vidieť pre nás bežné zvieratá len v knihách alebo vo filmoch :velmismutny:
janulik31
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 6.5.2007 12:53

Reklamy

Odoslaťod dawina 3.7.2007 21:09

Heh tak to je fakt zaujímavé... je super ak by existovali micky pre alergikov, len záleži na tom za akú cenu... ak koli tomu musia robiť pokusy na zvieratkách, tak to podľ mňa za to nestojí... Neviem si predstaviť, žeby som bola alergická, asi by som si dala vyoperovat moj alergický gen haha :D
Obrázok používateľa
dawina
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 25.9.2006 20:03

Reklamy

Re: odpoved

Odoslaťod Lucicek 3.7.2007 21:19

Peter Polák napísal:
juliena napísal:

Podla mna by deti mali od malička prísť do styku zo zvieratkami aby si telo vytvorilo protilátky.[/quote

ja som vyrastala na dedine a stale sme doma mali taku malu zoo :-D a vzdy sme mali macky :cica:
Lucka :cica2:

Cyro - Cyrano Plysak de Bergerac, nar. 20.03.07- vraj britsky modry kocur, kastrovany :cat59:
Muro - nas balkonovy zajo zakrsly baran-levik :hearth:
Mindy- poloperzanka,(11 rokov) kastrovana :cat68:
Cirmi - najnovsi prirastok nasej rodinky, mala certica :cat81:
Obrázok používateľa
Lucicek
šelma
šelma

Založený: 18.6.2007 9:59

Reklamy

Odoslaťod berenice 18.3.2008 22:01

to je pekne, takychto maciciek by malo po svete behat viac... :cica2:
Obrázok používateľa
berenice
šelma
šelma

Založený: 30.10.2007 12:44

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Napísali o mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb