• Reklamy

Veterinarna ambulancia Pet-Vet, Bratislava

sem pridaj svojho veterinára a komentár...
  • Reklamy

Veterinarna ambulancia Pet-Vet, Bratislava

Odoslaťod Kristína 5.12.2006 18:38

S mojimi mackami navstevujeme tuto ambulanciu a sme velmi spokojni.
MVDr. Zuffa i MVDr. Vavrikova su velmi mili a profesionalni, k zvieratkam sa spravaju citlivo.
Bez najmensich problemov si dokazali (jemne a laskavo) poradit s nasou macickou, ktora ma u veterinara velikansky strach a vyzera preto dost nebezpecne (syci, vrci).
S mackami maju skusenosti, staraju sa o vonkajsie macicky, ktore krmia a kastruju.

Odporucam.

Kontakty najdete na www.petvet.sk
e-mail: pet.vet@stonline.sk
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod kitekatka 9.12.2006 12:57

Neviem či už to tu niekde bolo spomenuté,ale títo veterinári majú ambulanciu aj na Kalinčiakovej 1 (na rohu ulice) kde je okrem iného aj veľmi kvalitná predajňa značkových krmív (Eukanuba,RC,Linea Trainer) a salón pre psov. Veterinári tu ordinujú každý deň myslím od 15,00 . Bližšie informácie ešte zistím.
A čo sa týka mojho dojmu z veterinárov,musím súhlasiť s tým,že k zvieratám majú naozaj vzťah - bola som tam už s Mandy,andulkou,králikom...
IC Mandy Z Zitneho Ostrova *22.7.2003 - 5.3.2012 BRI ns
Angie Modrý Smaragd - *24.12.2008 RAG a
Ragdolls Song Hailey - *24.3.2012 RAG n 03
Ragdolls Song Hannibal *24.3.2012 RAG n 03
Obrázok používateľa
kitekatka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 28.2.2006 16:18
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Timejka 6.4.2007 18:35

Bola som na ich stránke a vyzerá to celkom dobre.. Nedávali ste si tam niekto sterilizovať svoju mačičku? Celkom by ma zaujímalo koľko to u nich stojí.. Rozhodujem sa totiž kam s ňou v rámci Bratislavy ísť.. Keby mali aj prijateľné ceny, tak by som išla asi tam... Vdaka :-)
Obrázok používateľa
Timejka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 23.10.2006 14:35

Reklamy

Odoslaťod Monika 11.4.2007 10:32

Ja som tam davala macke cistit zubny kamen.. velmi prijemny pristup, vyhoveli vsetkych mojich poziadavkach a macka sa mi nejak zvlast nebala.. Sice sme tam prisli okakani, ocikani - co je u nej normalne, tak nas potohovo ocistili, aby sme nesmrdeli im aj sebe :) Zakrok bol spraveny velmi dobre a cena tiez slusna.. Ja som bola spokojna a nebala by som sa tam niektoru z mojich maciek dat kastrovat..
„Keby sme sa ku každému, koho stretneme, chovali s rovnakou nežnosťou, ktorou zahŕňame mačku - tiež by priadli."
„Mimochodom, ak sa rozhovoríme o mačkách, je takmer nemožné, aby sme boli považovaní za osobu celkom normálnu."

Selma /DOM kastrát, *09.09.2001
EC. Miša Mafia /EUR n 24, kastrát, *13.04.2002, †14.03.2011
GIC. Klára Alexandra Ché /EUR ns 24, kastrát, *09.08.2001
CH. Agnii Haricat, CZ /TUA e 22, kastrát, *14.02.2003
Obrázok používateľa
Monika
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 9.5.2005 18:55

Reklamy

Odoslaťod Timejka 13.4.2007 18:08

Monika napísal:Ja som tam davala macke cistit zubny kamen.. velmi prijemny pristup, vyhoveli vsetkych mojich poziadavkach a macka sa mi nejak zvlast nebala.. Sice sme tam prisli okakani, ocikani - co je u nej normalne, tak nas potohovo ocistili, aby sme nesmrdeli im aj sebe :) Zakrok bol spraveny velmi dobre a cena tiez slusna.. Ja som bola spokojna a nebala by som sa tam niektoru z mojich maciek dat kastrovat..

Dakujem za odpoveď Monika! Super, že majú taký dobrý prístup a aj slušné ceny... No ale asi tú sterilizáciu ešte presunieme. Sallynka ma teraz práve ruju, a chceli sme ísť, ked bude po nej,ale ked som si tu prečítala ako sa treba o mačičku potom starať a dávať na ňu pozor... No a ja mám teraz štátnice a dokončujem diplomovku, to by ma dosť rozptýlilo a na nič iné by som nedokázala mysleť...a ešte nebodaj aby sa to skomplikovalo :( takže jednu ruju ešte vydržíme a potom!
Obrázok používateľa
Timejka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 23.10.2006 14:35

Reklamy

Odoslaťod Monika 17.4.2007 13:01

Timejka napísal:
Monika napísal:Ja som tam davala macke cistit zubny kamen.. velmi prijemny pristup, vyhoveli vsetkych mojich poziadavkach a macka sa mi nejak zvlast nebala.. Sice sme tam prisli okakani, ocikani - co je u nej normalne, tak nas potohovo ocistili, aby sme nesmrdeli im aj sebe :) Zakrok bol spraveny velmi dobre a cena tiez slusna.. Ja som bola spokojna a nebala by som sa tam niektoru z mojich maciek dat kastrovat..

Dakujem za odpoveď Monika! Super, že majú taký dobrý prístup a aj slušné ceny... No ale asi tú sterilizáciu ešte presunieme. Sallynka ma teraz práve ruju, a chceli sme ísť, ked bude po nej,ale ked som si tu prečítala ako sa treba o mačičku potom starať a dávať na ňu pozor... No a ja mám teraz štátnice a dokončujem diplomovku, to by ma dosť rozptýlilo a na nič iné by som nedokázala mysleť...a ešte nebodaj aby sa to skomplikovalo :( takže jednu ruju ešte vydržíme a potom!

Ak to nie je velky problem, tak naozaj este jednu ruju vydrz. Ja som pri kastrovanej macke bola nonstop 48 hodin.. Nebola som ochotna ist pomaly ani na wc.. Osobne si myslim, ze my ludia sme casto krat viac vystresovani ako macka po zakroku, ale asi to tak ma byt :-) Tak drzim palce..
„Keby sme sa ku každému, koho stretneme, chovali s rovnakou nežnosťou, ktorou zahŕňame mačku - tiež by priadli."
„Mimochodom, ak sa rozhovoríme o mačkách, je takmer nemožné, aby sme boli považovaní za osobu celkom normálnu."

Selma /DOM kastrát, *09.09.2001
EC. Miša Mafia /EUR n 24, kastrát, *13.04.2002, †14.03.2011
GIC. Klára Alexandra Ché /EUR ns 24, kastrát, *09.08.2001
CH. Agnii Haricat, CZ /TUA e 22, kastrát, *14.02.2003
Obrázok používateľa
Monika
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 9.5.2005 18:55

Reklamy

Odoslaťod Raptor181 10.12.2007 8:29

Chystame sa tam dat kastrovat nasu hviezdu Žofku. Vie niekto ako to je s pripravou a samotnym priebehom zakroku? Cena?

Dakujem.
Obrázok používateľa
Raptor181
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 8.8.2007 9:16
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Raptor181 26.12.2007 15:15

Takze Žofka je vykastrovana, a je kludnejsia.
Cena 2050 komplet kastracia + zubny kamen + kompet go.

Postarali sa nam o nu velmi dobre...
Obrázok používateľa
Raptor181
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod Nikika 8.1.2008 20:33

Treba sa tam vopred nahlasit? Alebo rovno mozem prist? moja nika dostala po kastracii 2krat pruh. chcela by som najst nejakeho ineho veta, aby sa na nu kukol, mam z toho strach, strasne som smutna, ze ju budu musiet zase operovat :-/
:hearth:
Alinko moj milovany - kocurik 10.2004-23.7.12 :((((
Nikolka - macicka 22.06.2006 :cica:
Chicco Chanel - rysik myvaliacikovity :-) 12.12.2008

Certik - kocurik, nevlastny maznos jar.2006
Obrázok používateľa
Nikika
šelma
šelma

Založený: 25.11.2006 13:10
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Raptor181 8.1.2008 20:43

Ja som si najprv tam zavolal a dohodol som si termin. V utorok som volal a vo stvrtok ju operovali.
Cislo do ambulancie je 02/62412496. Ordinuju od 9:00 do 20:00.

Ja a Zofka sme spokojny s pracou veta.
Naposledy upravil Raptor181 dňa 8.1.2008 20:44, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Raptor181
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod lubor 29.7.2008 5:53

Ja sem chodievam. Bol som aj včera. Neplánovane. Kocúrik si poranil labku. Na tejto ambulancii vidim ozaj vela vyhod. Pan doktor a pani doktorka su ozaj k zvieratkam velmi citlivi, a zdalo sa m, ako keby kocurik skor ziskal akusi doveru k nim, ze mu pomozu. Maju dobre vybavenie, ozaj dlhy pracovny cas, a to aj cez soboty a nedele. No a vyhodou je aj to, ze sa da zaparkovat ozaj hned pri vchode do ambulancie. Pre mna je vyhodou aj to, ze to mam k nim 3 minuty autom.
Obrázok používateľa
lubor
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.10.2007 17:52

Reklamy

Re: Veterinarna ambulancia Pet-Vet, Bratislava

Odoslaťod ->slavo<- 9.1.2011 18:12

Chcem sa spitat ake mate skusenosti s kastraciou kocura v tejto veterinarnej ambulancii mam 10measacneho kocura a chcelo by to uz kastraciu zacina mat ruje . NO zaujima ma aku maju cenu lebo na strsnke neuvadzaju a hlavne ci mate dobre skusenosti s touto klinikou dakujem . :cat10:
Black and white cat Luky :))
Obrázok používateľa
->slavo<-
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 6.1.2011 21:12
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Veterinarna ambulancia Pet-Vet, Bratislava

Odoslaťod KatuliK1986 8.8.2013 8:19

my chodievame s našou mačičkou od začiatku do PetVet-u a sme veľmi, veľmi spokojní. Najskôr sme boli na prvotnej kontrole, kde nam dali aj veľa dobrých rád, konkrétne to bola MVDr. Vavrikova. Mačičku prezrela a pekne sa s ňou aj vymaznala :cica2:
Tiež nám ju tu aj kastrovali, konkrétne MVDr. Vavrik. Opäť obrovská spokojnosť. Vrátili nám ju už prebudenú, iba mierne omámenú a pán doktor nám dal opäť veľa rád ako sa správať pri rôznych situáciách, ktoré by mohli teraz nastať. Mačička sa veľmi rýchlo zotavovala, dostala prubanik, po 3 dnoch isla na kontrolu ranky. Rana na brušku bola malá - na 3 stehy.
Odčervenie tiež veľmi dobré. Teraz tam majú aj takú mladú pani doktorku MVDr. Zuzku Makovicovú, ako som zistila podľa pečiatky v petpasse a tá je tiež veľmi, veľmi milá, ochotná a vidno, že ju práca baví a má vzťah k zvieratkám. Tiež Lorinku vždy pred vyšetrením vychváli, pomojká a potom aj mačička je kľudná a vôbec sa nebojí :cat16:
Celkovo výborný dojem z tejto kliniky, aj keď musím povedať, že od začiatku chodím k nim, takže neviem veľmi porovnať s inými veterinármi.
No a čo sa týka prostredia, tak pri klinike sa dá dobre parkovať, majú pekný výbeh, keby bolo treba napr. so psíkom pobehať vonku pred ordináciou a celkovo je to príjemné prostredie :firstplace:
ObrázokObrázok

Lorelai (*19.2.2013) - ragdoll seal mitted RAG n04, naša najkrajšia upradená princezná
KatuliK1986
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.4.2013 8:43
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Katarína

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Pridaj svojho veterinára

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb