• Reklamy

Veterinárne on-line poradenstvo

sem pridaj svojho veterinára a komentár...
  • Reklamy

Veterinárne on-line poradenstvo

Odoslaťod sunflowers 18.6.2007 9:41

Predčasom som písala na veterinárne poradenstvo na stránke vetnet.sk. Odpovedou som bola nemilo prekvapená. Chcela som sa spýtať niečo ohľadne ruji a gravidity mačky (presne som opísala moju cicu kedže sa to týkalo jej), odpoved mi došla síce rýchlo ale záverom ma prekvapil dodatok veterinára, že nevie presne o čo mi ide kedže mačka máva ruju dva krát do roka. To hovorí za všekto. Na tú stránku už určite písať nebudem.
Naposledy upravil sunflowers dňa 26.7.2007 15:34, celkovo upravené 1 krát.
Lorinka (25.5.2006) :cat74:
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 29.3.2007 13:43
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod ladymacbeth 18.6.2007 11:08

:jaziram: :velmismutny: :?:
Jana Miklovičová
http://www.exocats.webnode.sk

SC Business Boy Magic Pleasure, SK /EXO a 03/- * 25.10.2006
Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK /EXO a/ - * 25.10.2006
Morgiana /DOM n/ - * august 2005
Morgoth /DOM n 03/ - * 29.5.2006

:smutny:
Barry Modrý golf /novofundlandský pes/ - * 8.11.1994 - + 26.3.2006
Don Paulenov dvor /anglický špringeršpaniel/ - * 13.4.1995 - + 19.4.2006
Ťapka /kríženec/ - * ?1985 - + 16.4.1999
Obrázok používateľa
ladymacbeth
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:56

Reklamy

Odoslaťod Lucia33 18.6.2007 19:08

Napíš, čo si konkrétne chcela vedieť??? Keď ťa tak odbil. Možno si nesprávne opísala problém... Alebo si len precitlivelá? :smutny: Ja mám s vetnet len dobré skúsenosti. :-) Na tej stránke je kopec už zodpovedaných otázok a určite majú vďačných návštevníkov. Aj pri nákupe mi zvykli poslať skoro vždy niečo navyše a zadarmo. Tak nerozumiem...
Naposledy upravil Lucia33 dňa 19.6.2007 14:30, celkovo upravené 1 krát.
Lucia33
Nováčik
Nováčik

Založený: 2.1.2007 20:20
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 19.6.2007 12:47

Milá Lucia, určite nie som precitlivelá a danú vec som opísala správne, to som si 100% istá, neriešila som žiadny problém, mala som len dotaz. Ja som tam písala dva krát, prvý raz mi odpísali v pohode. Ja som nikde nepovedala že ma ten dotyčný veterinár odbil, keby si čítala pozornejšie tak by si si to všimla. Taktiež neviem koľko veterinárov na maili odpisuje. Jeden to podľa mna určite nerobí. Nebudem opisovať čo som sa ich pýtala, to je jedno. To podstatné čo ma na odpovedi prekvapilo som v príspevku uviedla. O kvalite veterinára zodpovedá aj to, že je presvedčený že mačka máva ruju dva krát do roka.
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 19.6.2007 14:32

sunflowers napísal:Milá Lucia, určite nie som precitlivelá a danú vec som opísala správne, to som si 100% istá, neriešila som žiadny problém, mala som len dotaz. Ja som tam písala dva krát, prvý raz mi odpísali v pohode. Ja som nikde nepovedala že ma ten dotyčný veterinár odbil, keby si čítala pozornejšie tak by si si to všimla. Taktiež neviem koľko veterinárov na maili odpisuje. Jeden to podľa mna určite nerobí. Nebudem opisovať čo som sa ich pýtala, to je jedno. To podstatné čo ma na odpovedi prekvapilo som v príspevku uviedla. O kvalite veterinára zodpovedá aj to, že je presvedčený že mačka máva ruju dva krát do roka.

Ta Lucia je niekto od Vetnet.sk, uz tu na fore robil-a reklamu. Len tak pre informáciu... :TomyAngelo:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 20.6.2007 6:45

To je dosť možné, prekvapilo ma to že chcela aby som jej opísala to čo som sa na tej stránke pýtala.
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Zaujimavé praktiky

Odoslaťod Lucia33 24.6.2007 15:30

Že robím reklamu vetnetu :) Zaujimavé praktiky sú na tomto fóre. Takto reaguje administrátor na každé kladné skúsenosti chovateľov??? Administrátor myslel asi môj príspevok , keď som chcela vedieť názor chovateľov na Feliway (inak čo viem ja, tak sa dá kúpiť len na vetnete..) Tak som dala link na túto stránku, kde je aj podrobný popis. Myslím, že sa Vám nepodarí mi zobrať môj dobrý názor na vetnet.sk. Ale nech sa páči. A tebe nerozumiem sunflowers, že tu ohováraš vetnet.sk , keď nám nechceš napísať čo si sa vlastne pýtala, že si bola taká nespokojná s odpoveďou veterinára... :idea:
Lucia33
Nováčik
Nováčik

Založený: 2.1.2007 20:20

Reklamy

Re: Zaujimavé praktiky

Odoslaťod Peter Polák 24.6.2007 17:24

Lucia33 napísal:Že robím reklamu vetnetu :) Zaujimavé praktiky sú na tomto fóre. Takto reaguje administrátor na každé kladné skúsenosti chovateľov??? Administrátor myslel asi môj príspevok , keď som chcela vedieť názor chovateľov na Feliway (inak čo viem ja, tak sa dá kúpiť len na vetnete..) Tak som dala link na túto stránku, kde je aj podrobný popis. Myslím, že sa Vám nepodarí mi zobrať môj dobrý názor na vetnet.sk. Ale nech sa páči. A tebe nerozumiem sunflowers, že tu ohováraš vetnet.sk , keď nám nechceš napísať čo si sa vlastne pýtala, že si bola taká nespokojná s odpoveďou veterinára... :idea:

Takže ty si chovateľ a tu na konci píšeš za vetnet.sk, je to nejake divné... :jaziram: pozri si sukromnu spravu ...
Naposledy upravil Peter Polák dňa 24.6.2007 17:25, celkovo upravené 1 krát.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 25.6.2007 8:17

Neviem či má zmysel sa k tomu ešte vyjadrovať. To že verejne napíšem čo je pravda ( pre niekoho to samozrejme môže byť negatívne) a čo som si nevymyslela, neznamená že niekoho ohováram. :-) Je dosť úsmevné ak niekto považuje osobnú negatívnu skúsenosť niekoho iného za ohováranie. Mohla by som svoju pravdu dokázať zverejnením e-mailu ktorý mi z vetnetu zaslali ale k niečomu takému sa nechcem uchyľovať. Ja si stojím za tým čo som povedala a NAOZAJ NEMÁM ZÁUJEM PRESVIEDČAŤ O TOM NIEKOHO ZA KAŽDÚ CENU. Jasne som uviedla, že som na vetnet adresovala jeden dotaz ohľadne ruji mačky ( uviedla som, že moja ju máva zhruba každé 2-3 týždne), pritom mi veterinár odpísal že nechápe celkom o čo mi ide ked mačka máva ruju 2x do roka. Aký kvalifikovaný veterinár povie že mačka má ruju dva krát do roka????? Lucia 33 zrejme nečítala ani najzákladnešiu príručku o chove mačiek ked v tom nevidí rozdiel a ešte tvrdí že niekoho ohováram. A ešte niečo: ked mám nejakú skúsenosť či už pozitívnu alebo negatívnu, nerobí mi problém informovať o tom ostatných ľudí, či už v priamom kontakte alebo aj cez tento portál. A ked s tým niekto nesúhlasí a nevie sa s tým vyrovnať je to len a len jeho problém. To je všetko.
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Re: Veterinárne on-line poradenstvo

Odoslaťod Peter Polák 27.1.2009 19:37

Chcel by som este reagovat na Vas problem so spominanou veterinou, tu na fore uz bezi veterinarna poradna online. Myslim si, ze tu Vas nikto neodbije a halvne kvalitne poradi. viewforum.php?f=31

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Re: Veterinárne on-line poradenstvo

Odoslaťod mino1472 26.9.2010 19:57

Dobry den :-( kto je tu veterinar...potrebujem sa surne poradit !! :smutny: :smutny:
mino1472
Nováčik
Nováčik

Založený: 24.9.2010 18:55

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Pridaj svojho veterinára

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb