• Reklamy

MVDr Feherova, Senec

sem pridaj svojho veterinára a komentár...
  • Reklamy

MVDr Feherova, Senec

Odoslaťod dasha 24.7.2007 18:47

:cica2: po niekolkorocnych a strastiplnych rokoch hladania kvalitneho veterinara, ktory by sa o macky staral rovnako dobre ako o polovnickych psov som nasla v senci novu pani doktorku, ktora splna vsetky predstavy o spolahlivosti, profesionalite a etike veterinarneho lekara. Je nou MVDr Feherova, t.c. 0903 677 703. mam sukromny depozit malych maciatok a vsetkym do jedneho pomohla nielen odbornou radou a liecenim ale aj ludskym pristupom, skutocnym zaujmom o zivot a pochopenie pre krizove situacie. nech je akokolvek zaneprazdnena a unavena, urcite ta neposle prec. :-)
zdravi dasha
dasha
Nováčik
Nováčik

Založený: 24.7.2007 18:36
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

pochvala

Odoslaťod Linde 5.12.2007 14:25

Musím potvrdiť, že p. Féherová sa naozaj vyzná - ak to môžem ako laik posúdiť. všetko vysvetlí, mačky podrobne popozerá a poradí. Teraz ide liečiť psa na diaľku :-) donesieme jej fotky, popíšeme všetko a potom sa uvidí. Ani môj doktor sa o mňa tak nezaujíma, ako ona o mačky a psov :TomyAngelo:
Linde :cica2:
Linde
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.7.2005 11:39
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Slniečko 9.7.2008 9:56

Ano, aj ja potvrdzujem že pani Feherová, je naozaj dobrý vet. Ja som sa k nej dnes objednala s kocúrikom a už v telefóne bola veľmi milá a vyzerala byť naozaj v obraze :-)
Slniečko
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 1.6.2008 20:59
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: MVDr Feherova, Senec

Odoslaťod mikkes1 22.8.2010 9:34

Ja mám tiež len dobrú skúsenosť,
Mali sme tam kocúra ktorý bol postrelený, snažili sa ho tam zachrániť ako sa len dalo ale bohužiaľ po 3 dňoch uhynul na zástavu srdca, chcel preplatiť len náklady na lieky čo nebola žiadna veľká suma. Taktiež sme tam dali kastrovať dve mačičky. Jedna je už bohužiaľ v mačaciom nebi a druhej sa dobré darí. Ceny ma tiež moc príjemné.
mikkes1
Nováčik
Nováčik

Založený: 20.8.2010 13:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Pridaj svojho veterinára

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb