• Reklamy

veterinár TN

sem pridaj svojho veterinára a komentár...
  • Reklamy

veterinár TN

Odoslaťod galaxia 31.8.2007 14:43

mojim veterinárom sú už dlhé roky,dá sa povedať desaťročia,manželia pilátovci z trenčína.majú nielen dobre vybavenú ambulanciu,obchod s chovateľskými potrebami a salón,ale sú aj výborní odborníci a neraz zachránili zvieratko v beznádejnom stave,keď už iní veterinári nad ním spravili krížik.ich ceny sú veľmi prijateľné/kastrácia mačky cca 700-800sk a navyše ich práca je profesionálna a nikdy som nemala problémy z hojením pooperačných rán,aj keď sa stalo ,že som nedodržala kôli nespolupráci mačky dobu podávania antibiotík.takže môžem vrelo odporučiť,určite budete spokojní a vaše zvieratko bude v tých najlepších rukách. tel 0905 964 330 :cica:
galaxia
Nováčik
Nováčik

Založený: 31.8.2007 14:32
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod berenice 18.3.2008 23:49

tych poznam, zrovna sa rozhodujem kam zacat chodit, myslela som este na Adama, alebo natych co su na Elektricnej? no uvidim, ved nieco pobeham... :cica2:
Obrázok používateľa
berenice
šelma
šelma

Založený: 30.10.2007 12:44
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod petfan 24.4.2008 17:58

Na Elektricnej dal znamy 2200 za sterilitu macky.To sa mi zda trochu vela.
petfan
Nováčik
Nováčik

Založený: 3.1.2008 19:54

Reklamy

Odoslaťod berenice 24.4.2008 18:06

petfan napísal:Na Elektricnej dal znamy 2200 za sterilitu macky.To sa mi zda trochu vela.

no uz som aj ja na nich pocula ze su strasne drahi
Obrázok používateľa
berenice
šelma
šelma

Založený: 30.10.2007 12:44

Reklamy

Odoslaťod lili777 24.4.2008 18:17

ano na elektricnej su drahy... raz sme tam boli, ked mi v TN napadla boxerka psa a tak sme sli k najblizsiemu vetosi o akom sme vedeli... ale tak hlavne ze pomohol, na cene vtedy nezalezalo..
lili777
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 29.8.2006 17:38

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 11.6.2008 0:08

kedze o necele dva tyzdne ocakavame novy maly chlpaty rysavy prirastok do rodiny :-D tiez uz rozmyslam, kto bude nasim vetom. odporucania som dostala (od znamych, ale aj od jednej "depozitárky" z mackysos) na vetov na Elektricnej ( MVDr. Adamať a Sadloň ) maju vraj velmi dobre vybavenie (na rozbory, rontgen...) a tvrdila, ze s tou sumou 2200,- to je asi nejaky omyl. kastracia tam udajne stoji cca 850.- sterilizacia cca 1300.- tiez si ludia chvalia aj MVDr. Piláta na Novinách. u mna zatial vyhrala Električná. ved ked sa s cicuchom vratime zo vstupného vysetrenia, dam vediet, ako sme boli spokojni :-D
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 11.6.2008 0:16

berenice napísal:
petfan napísal:Na Elektricnej dal znamy 2200 za sterilitu macky.To sa mi zda trochu vela.

no uz som aj ja na nich pocula ze su strasne drahi

ahoj berenice, chcela som sa spytat ( ak sem po case nahodou zabludis :-) ) k ktoremu vetovi chodis s mickou ty?
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod armani 22.6.2008 21:41

Na Električnú chodíme už 4 rok a sme spokojní. Obaja veti fajn veselí chalani a domácim maznákom sa rozumejú. Ordinačné hodiny pre nich nie sú zákonom, :wink: v prípade potreby nepozerajú na hodinky. :-D

Dobré skúsenosti sú aj s MvDr. Pilátom. Tam máme skúsenosti zo psom.
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 23.6.2008 11:32

tak dnes sme boli s krpcom prvykrat u vetosa a rozhodli sme sa predsa len pre elektricnu a MVDr. Adamata. boli sme spokojni ( hlavne kejsinko, ked sa uz konecne dostal z prepravky :-) ) a co ma milo prekvapilo, ze napriek tomu ze sme prisli v pondelok hned rano, v cakarni nebolo vobec plno a o hodinku sme boli uz aj naspat doma :cica2: cicusik je odcerveny Strongholdom, v piatok ideme znovu- na prve ockovanie :cica: myslim, ze sme nasli nasho noveho veterinara :-)
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Re: veterinár TN

Odoslaťod Domca 4.1.2009 14:30

Tiež chodíme s falkou na Elekrtičnú a naozaj sa mi zdajú vetovia v pohode, ale za kasttráciu sme tam nechali 1800Sk. Ale však neva, hlavne, že už je Falka v pohode a že sa už nehára :8: .
Falinka - prvá mňaudáma
Obrázok používateľa
Domca
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 4.1.2009 14:20

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 4.1.2009 16:45

ja som tu naposledy prispela pred pol rokom, odvtedy sme boli na elektricnej zial xkrat. jednak s kejsym a teraz s malou rozarkou. s vetmi som stale spokojna, osobne sa mi najviac paci pristup MVDr. Sadlona :cat36: ale s tymi cenami to tam naozaj podla mna dost prehanaju :-( za pol roka sme tam nechali minimalne 5-6tisic :jaziram: a to nie je kejsy este ani kastrovany a rozarka ockovana. tak 1800,- za kastraciu mi pride dost (aj ked u maciciek je to drahsie ako u kocurikov) ja mam v plane ist tam coskoro s rozarkou, kvoli ockovaniu a spytat sa na cenu kastracie. ak bude vysoka, premyslam, ze zajdem aj za inym vetom. v tn nie su predsa jedini.. ceny sa mi zdaju byt vysoke, ked si vezmem, ze trencin nie je az take velke mesto ako napr. BA. preto by som cakala ceny prijatelnejsie. mozno su tam zbytocne vsetci traja naraz (myslim v sluzbe), plus sestra. na druhej strane maju v tn najlepsie vybavenu ordinaciu (sono..), asi to potrebuju nejak splatit :-/
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Domca 4.1.2009 23:05

Tak ja neviem, našťastie sme boli s Falkou u veta iba kvôli očkovaniu a tej kastrácii a dúfam, že tam nebudeme nútení chodiť častejšie. Ale teraz je nová veterina aj na Juhu hneď pod naším barákom, ale ešte som tam nebola, takže vôbec neviem ako to tam funguje a aké tam majú ceny.
Falinka - prvá mňaudáma
Obrázok používateľa
Domca
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 5.1.2009 10:46

daj tip! :-) aj ja byvam na Juhu :wink:
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Domca 5.1.2009 23:09

Ano? No tá veterina je pri halalovke 5 zozadu smerom od cesty. A kde bývaš?
Falinka - prvá mňaudáma
Obrázok používateľa
Domca
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod evqa 24.3.2009 20:56

Na Juhu bývam aj ja a s tým veterinárom už mám akú takú skúsenosť. Boli sme tam s morčaťom a mám z neho také zmiešané pocity. Napríklad vôbec nedal bločik, len strčil peniaze do šuplíka. S kocúrom chodíme na Električnú, sú síce dosť drahí, ale aspoň viem, že im môžem nášho chlpáča zveriť do rúk bez obáv. A keď je nedajbože niečo treba, majú všetko pod jednou strechou, ako sono, räntgen atď... Takže ja jednoznačne odporúčam ich :bye:
Obrázok používateľa
evqa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 24.3.2009 18:19

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Pridaj svojho veterinára

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb