• Reklamy

BAJVET - non stop ambulancia v Bratislave

sem pridaj svojho veterinára a komentár...
  • Reklamy

BAJVET - non stop ambulancia v Bratislave

Odoslaťod lujza37 8.1.2008 13:20

Po mnohych navstevach a skusenostiach u roznych veterinarov mame absolutne najlepsiu skusenost s veterinarnou poliklinikou BAJVET v Bratislave. Je to team troch profesionalnych a skusenych lekarov, s uzasnym pristupom ku klientom a ich domacim milacikom. Ambulancia funguje non-stop 24 hodin denne (od 20.00 - 8.00 ako pohotovost), je vybavena vsetkymi moznymi zariadeniami a pristrojmi, v pripade potreby poskytuju aj hospitalizaciu zvieratka pod odbornym dohladom.
Bohuzial, mame na "vlastnej kozi" odskusane skoro vsetky ich sluzby, a srdecne tuto veterinarnu ambulanciu odporucam na vsetky vysetrenia, zakroky, konzultacie, atd... nielen pre macicky.

Veterinárna poliklinika BAJVET
Bajzova 4, Bratislava
tel. 02/55569094
e-mail: bajvet@bajvet.sk

MVDr. Rastislav Mrázko, interná medicína a gynekológia
MVDr. Ján Nemčko, chirurgia a akútna medicína
MVDr. Lucia Remperová, interná medicína
lujza37
Nováčik
Nováčik

Založený: 8.1.2008 12:54
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod ivetak 30.1.2008 12:34

Ahojte, chcem sa spytat, ci ma niekto skusenost s kastraciou kocura v tejto zvieracej klinike. Dakujem za odpovede. :-D
Obrázok používateľa
ivetak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.1.2008 15:43
Počet mačiek: 0
Skutočné meno: Iveta

Reklamy

Odoslaťod Miska2 4.2.2008 22:01

Ivetak, mam velmi pozitivne skusenosti s lekarmi tejto ambulancie a preto ju doporucim kazdemu, kto potrebuje akekolvek vysetrenie macicky. Su zodpovedni a osobne zaujati v lieceni nasich milacikov.
Miska2
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.1.2008 21:50
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Kristína 30.8.2008 12:37

Moja posledna skusenost s touto klinikou bola velmi negativna.
Bola som tam zoparkrat vysetrit krv, moc a podobne. Vyhovovali mi ich otvaracie hodiny a to, ze vedeli tieto vysetrenia urobit okamzite. Po tejto skusenosti ma tam vsak uz nikdy neuvidia.

Nasa macicka zacala zrazu casto chodit na zachod, prve, co ma napadlo, ci nema nahodou zapal mocovych ciest. Tak sme macku v jednu sobotu zbalili a utekali na tuto kliniku. Bol tam niektory z lekarov, ktory sa nasej trosicku tazsie zvladnutelnej macicky (ktora vsak vyzera nebezpecnejsie, ako v skutocnosti je - nikdy nikoho nepohryzla ani neskrabla) bal - mal pred nou velky respekt. Povedali sme, ake su priznaky, lekar sa rozhodol urobit rtg mocoveho mechura, ktore vsak bolo negativne. Zhodnotil, ze macicka trpi plynnatostou a inak je zdrava. Nepoziadal nas o ziadnu vzorku mocu ani nic podobne. Za rtg sme zaplatili 750 Sk.
Stav sa vsak nelepsil a po necelom tyzdni od tejto navstevy mala macka v moci krv. Tak sme isli na tuto kliniku znovu, tento raz s mackou aj vzorkou mocu.
Tentokrat tam bola MVDr. Remperova, ktora je maximalne profesionalna veterinarka a nemozem na nu povedat ani pol zleho slova. Skoda, ze nepracuje na inej klinike.
Zo vzorky mocu zistila, ze macicka ma zapal mocovych ciest a v moci krv, nastastie vsak ziadne krystaly. Nasadila liecbu atb (slabsimi, pretoze macicka v tomto obdobi kojila). Diagnozu svojho kolegu spred par dni nekomentovala. Keby sa vsak moc vysetril uz vtedy a liecba nasadila hned, macka si mohla usetrit par dni trapenia.
Atb zabrali, stav sa lepsil, ale stale sa nam to nezdalo idealne, tak este v obdobi, ked macka uzivala atb sme odobrali dalsiu vzorku a odniesli na kliniku na vysetrenie. Vzorku sme odniesli rano, bol tam niektory z lekarov. Priatel sa ponahlal do prace a kedze vysetrenie mocu trva 20 -30 minut, vzorku tam nechal s tym, ze vecer zavolame pre vysledky. Este pred urobenim sedimentacie a teda urcenia, ci su alebo nie su v moci krystaly (!!!) lekar zhodnotil, ze macka ma struvity, treba prist na sono mocoveho mechura a nasadit dietu. Vecer som na kliniku volala, bol tam druhy z lekarov a ten mi zopakoval presne toto iste. Zdalo sa mi cudne, ze pred 5 dnami tam ziadne krystaly neboli a zrazu tam su a navyse lekar je jasnovidec, pretoze to vedel este pred vysetrenim, tak som si vyziadala presne vysledky. Tu sa lekar zacal rozculovat, ci mu neverim, ze vysetrenie robili, preco sa pytam a co sa mi zda cudne na tom, ze 4 rocna macka ma struvity. Navela mi vysledky nadiktoval do telefonu:
zapal na 4 kriziky, struvity na 2 kriziky, krv v moci na 1 krizik.
Po tomto telefonate som bola dost rozculena z pristupu veterinara. Preto som zobrala dalsiu vzorku mocu a odniesla ju na veterinu, kam bezne chodievame. Casovy rozostup medzi tymito vzrokami bol menej ako 24 hodin. Vysledky boli skutocne prekvapive - ziaden zapal, ziadna krv a uz vobec ziadne struvity!
Tak sme dobrali atb, dali urobit dalsie kontrolne vysetrenie s rovnakym vysledkom. Nasa macka je uplne zdrava.
Trosku som nepochopila, co sa stalo na klinike Bajvet - poplietli vzorky, umyselne ma zavadzali, ziadne vysetrenie nerobili a snazili sa tahat zo mna peniaze?
Kazdy si moze nazor urobit sam.
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58

Reklamy

Odoslaťod ivetak 2.9.2008 8:38

Kristína napísal:Moja posledna skusenost s touto klinikou bola velmi negativna.
Bola som tam zoparkrat vysetrit krv, moc a podobne. Vyhovovali mi ich otvaracie hodiny a to, ze vedeli tieto vysetrenia urobit okamzite. Po tejto skusenosti ma tam vsak uz nikdy neuvidia.

Nasa macicka zacala zrazu casto chodit na zachod, prve, co ma napadlo, ci nema nahodou zapal mocovych ciest. Tak sme macku v jednu sobotu zbalili a utekali na tuto kliniku. Bol tam niektory z lekarov, ktory sa nasej trosicku tazsie zvladnutelnej macicky (ktora vsak vyzera nebezpecnejsie, ako v skutocnosti je - nikdy nikoho nepohryzla ani neskrabla) bal - mal pred nou velky respekt. Povedali sme, ake su priznaky, lekar sa rozhodol urobit rtg mocoveho mechura, ktore vsak bolo negativne. Zhodnotil, ze macicka trpi plynnatostou a inak je zdrava. Nepoziadal nas o ziadnu vzorku mocu ani nic podobne. Za rtg sme zaplatili 750 Sk.
Stav sa vsak nelepsil a po necelom tyzdni od tejto navstevy mala macka v moci krv. Tak sme isli na tuto kliniku znovu, tento raz s mackou aj vzorkou mocu.
Tentokrat tam bola MVDr. Remperova, ktora je maximalne profesionalna veterinarka a nemozem na nu povedat ani pol zleho slova. Skoda, ze nepracuje na inej klinike.
Zo vzorky mocu zistila, ze macicka ma zapal mocovych ciest a v moci krv, nastastie vsak ziadne krystaly. Nasadila liecbu atb (slabsimi, pretoze macicka v tomto obdobi kojila). Diagnozu svojho kolegu spred par dni nekomentovala. Keby sa vsak moc vysetril uz vtedy a liecba nasadila hned, macka si mohla usetrit par dni trapenia.
Atb zabrali, stav sa lepsil, ale stale sa nam to nezdalo idealne, tak este v obdobi, ked macka uzivala atb sme odobrali dalsiu vzorku a odniesli na kliniku na vysetrenie. Vzorku sme odniesli rano, bol tam niektory z lekarov. Priatel sa ponahlal do prace a kedze vysetrenie mocu trva 20 -30 minut, vzorku tam nechal s tym, ze vecer zavolame pre vysledky. Este pred urobenim sedimentacie a teda urcenia, ci su alebo nie su v moci krystaly (!!!) lekar zhodnotil, ze macka ma struvity, treba prist na sono mocoveho mechura a nasadit dietu. Vecer som na kliniku volala, bol tam druhy z lekarov a ten mi zopakoval presne toto iste. Zdalo sa mi cudne, ze pred 5 dnami tam ziadne krystaly neboli a zrazu tam su a navyse lekar je jasnovidec, pretoze to vedel este pred vysetrenim, tak som si vyziadala presne vysledky. Tu sa lekar zacal rozculovat, ci mu neverim, ze vysetrenie robili, preco sa pytam a co sa mi zda cudne na tom, ze 4 rocna macka ma struvity. Navela mi vysledky nadiktoval do telefonu:
zapal na 4 kriziky, struvity na 2 kriziky, krv v moci na 1 krizik.
Po tomto telefonate som bola dost rozculena z pristupu veterinara. Preto som zobrala dalsiu vzorku mocu a odniesla ju na veterinu, kam bezne chodievame. Casovy rozostup medzi tymito vzrokami bol menej ako 24 hodin. Vysledky boli skutocne prekvapive - ziaden zapal, ziadna krv a uz vobec ziadne struvity!
Tak sme dobrali atb, dali urobit dalsie kontrolne vysetrenie s rovnakym vysledkom. Nasa macka je uplne zdrava.
Trosku som nepochopila, co sa stalo na klinike Bajvet - poplietli vzorky, umyselne ma zavadzali, ziadne vysetrenie nerobili a snazili sa tahat zo mna peniaze?
Kazdy si moze nazor urobit sam.

Fujha.... zla skusenost. Ja osobne som mala s nimi skusenost dobru, tiez sme robili vysetrenie mocu, ktore bolo chvalabohu negativne. Aj nam dobre vyliecili zaskrabnutu rohovku. Obe vysetrenia robila doktorka Remperova. S inymi lekarmi na tejto klinike skusenost nemam.
Obrázok používateľa
ivetak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.1.2008 15:43
Skutočné meno: Iveta

Reklamy

Re: BAJVET - non stop ambulancia v Bratislave

Odoslaťod Mon252 18.6.2009 11:53

Ja mam s dotycnou pani doktorkou zlu skusenost,nedokazala nasej Misi odobrat krv - Misa je totiz viac ako bojovna. Musela jej dat injekciu na uspatie a keby ste videli tie jej oci ked som ju davala do prepravky. Musela som ju tam nechat kym zaspi a pani doktorka naberie odvahu vziat jej krv. Pol dna sa preberala po tej injekcii,bola cela pocikana a ogrcana......S lekarmi mame doteraz vynikajuce skusenosti, nasu Misu poznaju,stale ju poskrabkaju a venuju sa jej. Im sa podarilo krv odobrat bez uspatia a aj fistulu do zilky pichnut na prvykrat a tak aby tam vydrzala 4 dni.....
Len teraz ma nasa cicuska zase problemy tak snad jej pomozu.......

Pan Dr.Mrazko robil nasej Misi aj kastraciu ktora prebehla bez problemov,dokonca ani jazvicku nie je vidiet :-) :cica2:

Ale kolko ludi tolko skusenosti..... :cica2:
Obrázok používateľa
Mon252
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 13.11.2007 15:26

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Pridaj svojho veterinára

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb