• Reklamy

MVDr Pavol Zubrický, Nitra

sem pridaj svojho veterinára a komentár...
  • Reklamy

MVDr Pavol Zubrický, Nitra

Odoslaťod kikusiak 28.1.2009 12:50

MVDr Pavol zubrický, M.S- Trnavského 15, Nitra-Čermáň www.veterinanitra.sk :-)
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: MVDr Pavol Zubrický, Nitra

Odoslaťod salvia 15.2.2009 16:04

ja chodím k Zubrickým so svojím ,,zverincom,, a som spokojná. majú dobrý prístup k svojim pacientom a j k majiteľom. :cat36:
Obrázok používateľa
salvia
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 29.11.2008 20:35
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 15.2.2009 21:51

áno aj ja ich mám veľmi rada prave preto, čo si povedala a som s nimi velmi spokojna preto som ich sem udala
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod ladymacbeth 25.2.2009 16:16

Môžem len súhlasiť :cat42: skvele vybavená ordinácia a skvelý prístup :cat36:
Jana Miklovičová
http://www.exocats.webnode.sk

SC Business Boy Magic Pleasure, SK /EXO a 03/- * 25.10.2006
Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK /EXO a/ - * 25.10.2006
Morgiana /DOM n/ - * august 2005
Morgoth /DOM n 03/ - * 29.5.2006

:smutny:
Barry Modrý golf /novofundlandský pes/ - * 8.11.1994 - + 26.3.2006
Don Paulenov dvor /anglický špringeršpaniel/ - * 13.4.1995 - + 19.4.2006
Ťapka /kríženec/ - * ?1985 - + 16.4.1999
Obrázok používateľa
ladymacbeth
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:56

Reklamy

Odoslaťod eduard 19.10.2009 19:27

Dobrý deň. Na začiatok chcem povedať len toľko, že nikoho nikdy nesúdim na prvý pohľad, ale len na základe jeho profesionality a schopností.
Čo sa týka pána MVDr. Zubrického a jeho kolegu, som veľmi sklamaný. Aj my sme boli tí, čo si mysleli, že príjemné slovo a množstvo rečí vyriešia problémy, ale nevyriešia. Naša posledná skúsenosť je veľmi trpká a nie len preto, že naše milované zvieratko uhynulo, ale hlavne preto, že sme naivne verili niekomu, kto pristupoval k nášmu miláčikovi povrchne len preto, lebo mal plnú čakáreň a nevedel kde mu hlava stojí. Po konzultácii s ďalšími troma lekármi s Nr a BA sme zistili, že pán MVDr. Zubrický nevykonal základné vyšetrenia(pričom mal na to naše 4 návštevy), neriešil podstatu problému a najzaujémavejšie je, že jeho tvrdenie "črievka pracujú normálne, tam by som problém nevidel", vyvrátil na ďalší deň jeho zastupúci kolega, bohužiaľ ani ten nevykonal potrebné radikálne kroky. Po týchto zisteniach sme chceli navštíviť iného lekára, no bolo už pozde.
Nechcem vytvárať domnienky prečo sa pán doktor takto zachoval, napísal som len fakty a názory iných expertov. Ak človek po štyroch dňoch držiac v ruke mŕtve zvieratko zistí, že nemôže dôverovať ani lekárovi, tak to je čistá bezradnosť a nikomu ju neprajem.
Toto je len moja skúsenosť s doktorom, ktorého tu ospevujete. Je to posledný krát, čo sme u neho boli !!!!
eduard
Nováčik
Nováčik

Založený: 19.10.2009 18:41
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 20.10.2009 16:37

eduard napísal:Dobrý deň. Na začiatok chcem povedať len toľko, že nikoho nikdy nesúdim na prvý pohľad, ale len na základe jeho profesionality a schopností.
Čo sa týka pána MVDr. Zubrického a jeho kolegu, som veľmi sklamaný. Aj my sme boli tí, čo si mysleli, že príjemné slovo a množstvo rečí vyriešia problémy, ale nevyriešia. Naša posledná skúsenosť je veľmi trpká a nie len preto, že naše milované zvieratko uhynulo, ale hlavne preto, že sme naivne verili niekomu, kto pristupoval k nášmu miláčikovi povrchne len preto, lebo mal plnú čakáreň a nevedel kde mu hlava stojí. Po konzultácii s ďalšími troma lekármi s Nr a BA sme zistili, že pán MVDr. Zubrický nevykonal základné vyšetrenia(pričom mal na to naše 4 návštevy), neriešil podstatu problému a najzaujémavejšie je, že jeho tvrdenie "črievka pracujú normálne, tam by som problém nevidel", vyvrátil na ďalší deň jeho zastupúci kolega, bohužiaľ ani ten nevykonal potrebné radikálne kroky. Po týchto zisteniach sme chceli navštíviť iného lekára, no bolo už pozde.
Nechcem vytvárať domnienky prečo sa pán doktor takto zachoval, napísal som len fakty a názory iných expertov. Ak človek po štyroch dňoch držiac v ruke mŕtve zvieratko zistí, že nemôže dôverovať ani lekárovi, tak to je čistá bezradnosť a nikomu ju neprajem.
Toto je len moja skúsenosť s doktorom, ktorého tu ospevujete. Je to posledný krát, čo sme u neho boli !!!!

Tak to mi je ľúto :-( , ale ja a ani moj kocur sme s nim nemali problem. Ja som mala chorého kocura a on ho po troch odskusaných veterinaroch ako jediný vyliečil
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod monika07 20.10.2009 19:16

ahojte tak ja z vlastnej skusenosti mozem povedat ze chodime k nemu s nasim labradorom a macickou a sme velmi spokojny a aj ceny ma prijatelne a myslim ze aj pristup je taky aky ma byt a je mi luto čo sa stalo vam ...no počula som aj o pripade kde sucka velkeho plemena rodila dva dni a mala velke problemy a privolany lekari z nitry sa ani neobtazovali prist ani oznamit ze nemozu , az nas pan doktor zubricky po telefonate prislubil aj prisiel a vsetko dopadlo ako malo a steniatka boli na svete . a taktiez vyliečil aj tazko otraveneho psika ktoreho uz pochovavali a teraz sa tesi dobremu zdraviu a je tomu uz rok.lekar robi pre toho svojho pacienta si myslim vsetko čo moze a fakt je mi to luto čo sa stalo vam...
Obrázok používateľa
monika07
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 7.9.2009 15:29

Reklamy

Odoslaťod Mačkica 11.3.2010 9:26

Chcem sa poďakovať pánovi Zubrickému nielen za nedávnu záchranu našej mačky Mačkice, ale aj za celkovú niekoľkoročnú vynikajúcu starostlivosť o nášho psíka a kocúra. Som veľmi rada, že máme takéhoto Doktora s veľkým D v Nitre. Viem, že nie vždy sa dá pomôcť, ale tu mám istotu, že sa urobí všetko preto, aby sa pomohlo. Ďakujem :cat38: :cat38:

PS Okrem toho, ešte som nestretla veterinára s takým dobrým prístupom k mačkám!
Mačkica
Nováčik
Nováčik

Založený: 11.3.2010 8:49

Reklamy

Odoslaťod jojdes 20.7.2010 16:07

Náš jednoročný kocúrik odišiel s tohto sveta, pre nesprávnu diagnozu.Až po štvrtej návšteve zistil na RTG čo mu je,aj napriek ošetreniu bolo neskoro. :zhebni: :zhebni: :zhebni:
jojdes
Nováčik
Nováčik

Založený: 16.7.2010 22:01

Reklamy

Odoslaťod Stanislava 23.7.2010 21:47

Milý Jojdes
Je mi ľúto, že Tvoj kocúrik uhynul, no bohužiaľ sa tu potvrdila FIPka. Vyšetrenie RTG sa nerobilo na potvrdenie/vyvrátenie diagnózy, ale na zistenie zmien v hrudníku, keďže po miernom zlepšení nastalo zhoršenie stavu. Bezohľadu na to, kedy sa RTG vyš. robilo, by to stav, diagnózu ani prognózu nezvrátilo.
S pozdravom,
MVDr. Stanislava Zubrická
Stanislava
Nováčik
Nováčik

Založený: 23.7.2010 21:21

Reklamy

Odoslaťod Alla 30.9.2014 8:58

Na túto tému reagujem až teraz, no nedalo mi, nevyjadriť sa.

Na MVDr. Zubrického sme "natrafili" potom, čo som odmietla chodievať po smrti mojej milovanej jazvečíčky Dášky k inému vetovi.
Nakoľko bol jedným z dvoch najvychvaľovanejších lekárov v Nitre, zavolala som mu ohľadom kastrácie môjho Kocúra. Už v telefóne
znel milo, dohodli sme zákrok, ktorý dopadol bez problémov. Pán doktor mal skvelý prístup nielen ku zvieratku, ale aj ku mne, preto
som neváhala a následne som mu zverila do rúk okrem Kocúra aj ďalšie priadptované šelmičky: micka Ninka mala problémy s dýchaním,
kýchala a kocúrik Minimicka vďaka nemu nezomrel na otravu krvi, ktorú mu spôsobilo iným veterinárom zle ošetrené ucho. Ninku som
u neho dala následne aj kastrovať, taktiež bez problémov. O jeho profesionalite svedčí aj to, že nás nevysmial ani keď sme mu doniesli
malé káčatko, ošetril aj to, napriek tomu, že to nie je "pravé" domáce zvieratko. Nemal problém, keď som mu volala bezradná o siedmej
ráno v sobotu, pretože Kocúra mi zrazilo auto, napriek tomu, že mal v ten deň voľno, bol milý aj skoro ráno. Kocúrikovi pekne zdrôtovali
zlomenú sánku, asi dvakrát mu spravili RTG kvôli podozreniu na zlomenú panvu a napriek tomu, že kontrolu máme mať až za dva týždne,
Kocúr už behá, akoby nič.

Preto by som ho vrelo odporučila každému, napriek negatívnym skúsenostiam, ktoré s ním možno niekto zažil.
Ja som nič také nezažila a nebojím sa zveriť mu svoje poklady do rúk. :cica:
Obrázok používateľa
Alla
mačiatko
mačiatko

Založený: 16.8.2013 10:31
Počet mačiek: 3

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Pridaj svojho veterinára

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb