• Reklamy

Vetpoint petrzalka

sem pridaj svojho veterinára a komentár...
  • Reklamy

Vetpoint petrzalka

Odoslaťod venus 6.10.2009 13:49

ahojte,

bol tam niekto? ake mate skusenosti prosim...

Dakujem
venus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.11.2008 13:54
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Vetpoint petrzalka

Odoslaťod Cicuska 7.10.2009 8:39

My sme tam len "sporadický pacienti", využívali sme skôr ich pohotovostné služby. Jeden z pánov doktorov sa mi zdá odmeraný, neústretový - mali sme veľký problém z mačiatkom, ktoré nám po vyšetrení posúdil na nevyliečiteľné, nedával nám žiadne šance, pritom ochotou inej veterinárky sa nám podarilo vybaviť vyšetrenie a následne operáciu na UVL v Košiciach, kde jej zachránili život. Netvrdím, že sú zlý odborníci, je pravda že som v tom čase bola veľmi precitlivelá a zdalo sa mi to nespravodlivé aby 5 mesačné mačiatko nemalo perspektívu, bol to môj subjektívny dojem. Viem, že iní majú pozitívne skúsenosti. Ono všetko je asi o diagnóze a šťastí. :bye:
Obrázok používateľa
Cicuska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 2.11.2008 19:01
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Blanka Boriová

Reklamy

Odoslaťod venus 7.10.2009 8:45

ahoj, dakujem za odpoved, ono my sme sa prestahovali do petrzalky a co som googlila, tak vetpoint je nam najblizsie, chvalabohu ich budeme potrebovat len na preockovania, teda dufam...ale aj tak som chcela vediet co su tam za ludia podla skusenosti co uz s nimi ludia maju....aj v pripade ze by sme naozaj potrebovali nieco viac...tak teda uvidime... :bye:
venus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.11.2008 13:54

Reklamy

Odoslaťod Cicuska 7.10.2009 12:13

No myslím, že v globále su čo sa mačičiek týka O.K., myslím, že práve tu pomohli mačiatku s vypichnutými očkami. Osobne dosť váham, či nebudem chodiť k nim, momentálne chodíme do vetlinu čo máme vzdialenostne rovnako ako vetpoint, z vážnejšími problémami do zverlandu ale to je druhý koniec mesta, tak popravde váham, či predsa len nenasmerovať na vetpoint :cat55:
Obrázok používateľa
Cicuska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 2.11.2008 19:01
Skutočné meno: Blanka Boriová

Reklamy

Odoslaťod AndreaO 26.10.2009 9:56

Co sa tyka Vetpointu, su sikovnejsi ako Zverland, ale nepaci sa mi hospitalizacia. Dolezite je tam dokladne si pozriet cennik, pretoze hospitalizacia tam zahrna len poplatok za klietku, a stravne a podstielka su na ucte samostatne polozky.
Cenovo su velmi drahi, ale su sikovni. Aktualne su tam tito veterinari:
Valasek - vyborny na chirurgiu kosti, zlomeniny, problemy s koncatinami. diagnostik skor psikov ako maciciek (bezne choroby), odbery krvi robi sikovne.
Cibova - velmi pekny ludsky pristup, moja druha alebo tretia najoblubenejsia veterinarka. Macickam rozumie a ked nieco nevie, vie to povedat a nehanbi sa, za to, ze konzultuje aj inde. Macacia veterinarka. Odbery krvi robi velmi pekne.
Kadrliakova - velmi pekny ludsky pristup a je to moja najoblubenejsia veterinarka. S pacientami doslova zije, na Zizi sa pyta doteraz (a ak sa nemylim, dostava o nej spravicky aj priamo od Dominiky). Vela sa vzdelava a ak v niektorom pripade neuspeje, tak robi aj nemozne, aby sa to uz nezopakovalo. Odbery krvi robi velmi pekne.
Ocovska - velmi pekny ludsky pristup, macicky ma velmi rada, len je tam este kratko, a tak s nou mam malo skusenosti. Ale celkovo sa mi zda dobra. Odbery krvi robi velmi pekne.
Tetourova - je skor psia a morcacia veterinarka. Vyborne sa postarala kamaratke o morske prasiatko. Co sa tyka sterilizacie maciciek, vyslovene ju odporucam, sije zaujimavym sposobom a macicka si nema sancu vybrat stehy.
Danis - dobre odobera krv, ale nie je to macaci veterinar. Macky mu ako zvierata zrovna nesedia a celkovo im nerozumie (po psychickej stranke)

Da sa tam bezplatne objednat, na mieste robia biochemiu a hematologiu krvi, rontgeny vyvolavaju cca za 10 minut, maju sonograf, endoskop (ten som este nevyuzila), ale hlavne 24 hodinovu pohotovost.
Obrázok používateľa
AndreaO
šelma
šelma

Založený: 18.11.2007 15:33

Reklamy

Odoslaťod St.Germain 26.10.2009 12:15

Mne sa zda ta veterina prehnane draha a predrazena. Pristup je fajn za tie peniaze aby nebol :-) Myslim si, ze existuje kopec dobrych veterinarov za podstatne lepsie peniaze.
Majster,
St.Germain
Chovateľ
Chovateľ

Založený: 9.5.2005 18:57
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 26.10.2009 21:23

Tu som nasiel jednu staznost, odporucam precitat:
http://staznosti.sme.sk/cpld/2315/VetPo ... ml#ranking
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod PetraT 25.5.2011 13:50

Moje skúsenosti s Vetpointom sú rozličné. Na začiatku, keď vznikli, bola som s nimi spokojná, ešte im na zvieratách záležalo. Ale od roku 2008 sa príšerne zmenili. Ceny narástli cca na 4-násobok. Valášek a Daniš vždy stáli za fajku dymu, ale aspoň to dávali menej najavo. Ale čoraz viac ich vzťah k zvieratám je vzťahom k peňaženke ich majiteľov a čo majiteľ nevidí, to ho nebolí.
Hospitalizácia? Odporúčam, pozrite si miestnosť, kde bude Váš psík vopred. Bude v klietke vo vlastných výkaloch, hladný a bez vody, resp. so ,,zasratou" vodou, ktorú by nepil ani keby neviem čo. A veľa neho v susednej klietke bude kľudne psík s infekčnou chorobou. Nemajú samostatný hospit pre poúrazové a pooperačné stavy a pre infekčné. Ak Vám zviera beho hospitalizácie zomrie, dajú Vám to vedieť, až keď oni sami usúdia. Navyše, VŽDY, či eutanazujete, alebo Vám oznámia, že zviera po hospitalizácií alebo operácií zomrelo, si pýtajte jeho telo.
Vo Vetpointe majú nový manier, presvedčiť majiteľov zvierat s ortopedickými (a možno aj inými zaujímavými operáciamí), že zviera by po operácií príliš trpelo a aby ste im ho tam nechali, veď na eutanáziu predsa nie je pekný pohľad (zviera výrazne viac trpí, ak s ním pri smrti nie je osoba, ktorej verí, ako keď je!!). Zvieratá si potom Valášek zoperuje (kryjú ho v tom skoro všetci hlavne Kadrliaková a Veselý) a potom ho šupne do útulku napr. SZ... Útulkom tvrdí, že zviera majitelia nechceli, doniesli ho utratiť a podobne a ON ho zachránil. Robí to preto, že už sa pár jeho spackaných operácií prevalilo a on sa bojí, že sa prevalia aj ďalšie.
Okrem toho Vám bude tvrdiť, že to žiaden iný veterinár okrem neho nezvládne. Čo sa hospitalizácií týka, zámerne ich predlžuje, návštevy majiteľom povoľuje minimálne, zásadne prekračuje ceny, ktoré mal schválené a zviera drží ako rukojemníka, lebo ho nevydá, kým nezaplatíte akúkoľvek cenu, kde sa zohľadí aj Váš dátum narodenia. Keď zviera môže ísť domov a nie je potrebná hospitalizácia, ale on alebo Kadrliaková a pod má pocit, že ešte primálo zarobili na poslednú chvíľu volajú majiteľov a tvrdia im, že sa náhodne zviera zhoršilo a transport domov ho môže zabiť.
Všetci veterinári (okrem majiteľov, čiže Valáška a Cibovej) sú platení percentom z vyšetrenia, takže Vám budú tvrdiť ako sú nevyhnutné aj keď sú bolestivé a zbytočne stresujúce. Rovnako pri rtg sa snažia zakaždým zviera uspať (aj niekoľkokrát po sebe v priebehu dňa), aj keď to zviera zaťažuje, aby si mohli zaúčtovať vyšší výkon.
Ak donesiete výsledky z inej kliniky, či laboratória, napriek tomu sa budú snažiť presvedčiť Vás, že na inom pracovisku nie sú výsledky správne a že oni ich MUSIA zopakovať, samozrejme na Váš účet.
Do Vetpointu by som nešla už ani v prípade, že by boli jediná nemocnica na Slovensku.
A pritom tak pekne začínali...
PetraT
Nováčik
Nováčik

Založený: 24.5.2011 10:59
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Lilez 26.5.2011 16:53

fúúú, no toto je teda sila !!!! :cat22:
Ako si má potom človek nájsť tú správnu kliniku ?
No ja už tento svet vážne nechápem :( my sme sa presťahovali a teraz hľadáme v Trnave, no neviem neviem.
Ako keby človeku nestačilo, že cicuš je chorá/ý, tak aby sa ešte aj bál nechať ju/ho na klinike :smutny:
Ešteže existuje toto fórum !!!!!! :cat38: :cat38:
Obrázok

Isabell Coony - MCO
Lilez Micuko Yoko - MCO
Nero - čertovský uličník (spi sladko babenko ♥ ♥ )
Leon - maximazel uličník
Katie - aljašský malamut
Tina - nemecký ovčiak
Peggy - dlhosrstý jazvečík
Levík -zakrslý králik levia hlava
Obrázok používateľa
Lilez
šelma
šelma

Založený: 22.3.2011 16:01
Skutočné meno: Aďa

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 26.5.2011 17:46

pekne :-(
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod Baxicek 9.8.2011 7:41

Ja mam mačku a zajka a mi o zajacom chodime do vetpointu ale s mackou nebudeme chodiť, lebo je to tam hrozne !! :-(
Obrázok používateľa
Baxicek
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 7.8.2011 20:45
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Tina

Reklamy

Odoslaťod catca 9.8.2011 21:49

V Petržalke je aj Pet vet, kde mám výborné skúsenosti. Nemajú síce pohotovosť 24 hodín denne, ale tú zasa človek nepotrebuje každý deň. Sterilizovali mi jednu z mojich mačičiek a boli skvelí. Sú veľmi priateľskí, ochotní, o odbornosti ani nehovoriac a mám z nich ten najlepší pocit. Odporúčam. kto to má blízko do Vetpointu, to má blízko aj do Pet Vet - viď ich web.
Chovná stanica britských mačiek Fool on the Hill
Berenika Blue Gift - matka zakladateľka, sterilka, BRIa
Arménis Fool on the Hill - chovná mačička, BRIa
Arline Fool on the Hill - sterilka BRIa
Brittany Fool on the Hill - slečna nám rastie do krásy, BRIa
momentálne nemáme mačiatka
Obrázok používateľa
catca
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.3.2009 18:59

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Pridaj svojho veterinára

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb