• Reklamy

veterinari v globale

sem pridaj svojho veterinára a komentár...
  • Reklamy

veterinari v globale

Odoslaťod venus 19.11.2009 9:21

nevedela som kam zaradit, tak davam sem....

som sa teraz stretla s takou jednou dost nemilou skusenostou, nie ze by sa nam alebo nasim macickam nieco stalo, ale.....
jednoducho mame v rodine veterinara (ale hospodarskeho, tak ked treba nieco k nasim macickam, konzultuje vzdy este nejakeho kolegu co sa venuje drobnym domacim zvieratam a aj mackam) a prisiel cas nasich zaockovat....vzhladom na to, ze Alexko si po prvom ockovanie presiel liecbou a teda sa preockovanie oddialilo, predpokladali sme teda ze ho znova dame zaockovat 2x, no a teraz sa dostavam k jadru veci.

Ked nas vetos konzultoval toto s kolegom a pytal sa ho na preockovanie 1x versus 2x, miesto priamej odpovede dostal najskor otazku ci sa jedna o cudziu macku alebo vlastnu.... no to ma uplne dostalo, akoze aky je v tom rozdiel ci sa jedna o zvieratko moje alebo cudzie??? nema veterinar povinnost poskytnut primeranu starostlivost vsetkym pacientom bez ohladu na tento fakt? to veterinari naozaj rozlysuju ci osetruju zvieratko znamemu alebo len nejakemu radovemu zakaznikovi? :hellboy: zostala som z toho mierne rozcarovana....

stretol sa s tym uz niekto z vas? je to naozaj normalne? ja viem, ze je bezna obycaj, ze znamym sa robi kadeco lepsie (vymalovat, postavit vstavanu skrinu alebo ja neviem...) , ale v pripade lekarov som to povazovala za vylucene.....no som asi pekna naivka :-/
venus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.11.2008 13:54
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: veterinari v globale

Odoslaťod ninca 19.11.2009 9:42

ja som sa stretla s dacim inym, ale tiez nanajvys zvlastnym, prisla som ockovat Felv a jasne, bezproblemu zaockujeme...bez otazky ci bola cica testovana a je negat....az jed som a ozvala ci naaaaahodou nieje treba test tak sa vet zobudil ze aano aaano, mozeme otestovat...je to divne, bo za ten test sme si pekne zaplatili....No co, teraz chodime uz len do jednej ambulancie, tam je veto uz kamos :-D a sme spokojni
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Pridaj svojho veterinára

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb