• Reklamy

dobry veterinar v Ke

sem pridaj svojho veterinára a komentár...
  • Reklamy

Odoslaťod schnauzee 14.2.2007 9:17

Samozrejme, neberiem to tak, ze ste lanari ludi k vetovi, kazdi napisal len to, co vie. S beznymi zakrokmi vacsinou nema problem ziaden veterinar, takze co sa tyka ockovania a pod., da sa zrejme obratit na kazdeho, ale co sa tyka zlozitejsich veci, je lepsie si predom daneho veterinara overit a ak sa zda byt dobry aj v tom, az potom k nemu ist. Zial, nie vzdy sa to da, pretoze ja som mala na jednych vetov velmi dobre referencie a nakoniec mojmu kocurovi viac ublizili ako polepsili, ale to som tu uz niekde spominala. Preto som teraz pri vyberani vetov velmi opatrna.
Ako som pisala, ja s MVDr. Korenom osobnu skusenost nemam, no reci, co som o nom pocula, suviseli prave s roznymi operaciami (konkretne si pamatam na nieco s okom, ale aj ine). Ostatni nech zvazia, s cim sa na koho mozu obratit. Ja napr. poznam veterinara, ktori je dobry v mnohych veciach, no sam mi povedal, ze ak potrebujem nieco operovat, nech idem za xy, nakolko on na operacie nie je az taky dobry. Velmi som si to cenila a o to viac som mu doverovala. Zial, dnes uz neordinuje :(
Zuzka Mihaľová
Košice

Lucifer Triumetal, bradac velky cierny, *24. maj 2007
Chili, šibal domáci, * august 2005
Richy, maznák domáci, šibal č. 2, * máj 2006
Alik Angelinum, bradáč malý korenie a soľ , *21. januar 1997 + 15 marec 2007 :smutny:
Obrázok používateľa
schnauzee
šelma
šelma

Založený: 4.2.2006 10:10
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Anina 9.3.2007 18:11

tootsie napísal:A aka je situacia s veterinarmi v Presove? Mate niekto skusenosti? Da sa najst nejaky dobry veterinar aj tam? Dakujem.

Vyborny veterinar z Presova je Dr. Petrík - ambulancia Tabor - nedaleko amfiteatra. Vyborne vybaveny a hlavne odborne zdatny. Mam s nim vyborne skusenosti aj s mackami aj psami.
Anina
Nováčik
Nováčik

Založený: 9.3.2007 16:36
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Luthmela 6.6.2007 23:18

Nazdar.
Nuz - ja som bola tiez na Internej klinike UVL. Povodne som dufala ze tam najdem doktorky podla odporucania Schnauzee, ale aj ked sa nestalo, bola som naozaj spokojna. Pani doktorka, ktora tam prave vtedy mala sluzbu plus niekolko dalsich - mozno praxujucich studentov - boli vsetci velmi mili. Samotna ambulancia vyzera naozaj pekne, cisto, kulturne... Jediny dovod, preco by ma mohlo mrziet, ze som nenasla Schnauzeeou spominane doktorky je ten, ze tamojsia doktorka prehodila cosi o tom, ze Basti nie je typicka Europska, ale ze je podla nej niecim smahnuty, lenze kedze sa mackam nevenuje tolko co tie prve, nevedela to isto. Ale, urcite uznate, ze to nie je dovod na nespokojnost :cerveny:
Urcite odporucam - aspon z tychto mojich dvoch skusenosti :cat10: Predtym som chodila inam, ale po prestahovani mam UVL i tak blizsie a urcite nemam dovod menit to.
Ak by vas predsa len nieco malo vylakat, je to mozno chirurgia na UVL, ale to len preto ze je to ... nuz starsi objekt podla toho aj zariadeny a taktiez sluziaci pre vsetky zvieratka, ci uz su to velke kone, alebo male macky, co tiez dost ovplyvnuje. V kazdom pripade zbadate rozdielnost s ambulancou :-( Ale musim povedat, ze aj tam si spravili svoju pracu (kastracia) vyborne a tiez boli velmi mili a profesionalni a o Bastitta sa postarali.
Obrázok používateľa
Luthmela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 8.2.2007 19:16

Reklamy

Odoslaťod tina21 16.7.2008 19:35

:achtung: :achtung: Prosim, surne potrebujem kontakt na MVDr. Kyselova a MVDr. Weisova na I. Internej klinike UVL, neviem ich najast na nete
Obrázok používateľa
tina21
šelma
šelma

Založený: 7.10.2006 22:21

Reklamy

Re:

Odoslaťod lenuska123 7.8.2009 14:51

schnauzee napísal:
milan napísal:Ak niekto v kosiciach potrebuje urobit krvne testy u Vasich maciek mozete vyuzit sluzby MVDr Korena. Ma k dipozicii este 5 kusov testov na krvne skupiny.

Ja som na tohoto veterinara pocula dost zlych veci, od ludi znamych aj neznamych, od veterinarov. Od veterinarov, za ktorymi chodili ludia od toho veta, lebo svojou "sikovnostou" narobil viac skody ako osohu. Osobnu skusenost nemam, no ani mat nebudem, po tom vsetkom, co som si vypocula, by som k nemu nesla. No kazdy nech si zvazi alebo skusi sam.

ja som zase pocula same chvaly na sukromnu kliniku na KVP....lutujem ze som dala na pekne reci, verim tomu ze keby som sla inde moj Romeo by bol este medzi nami:(nikdy vzivote!
chodili sme k nemu pravidelne aj so psikom, a mozno sa budete cudovat ale aj nam ho zachranil:)a som mu za to velmi vdacna :hearth: taktiez k nemu chodim s kocurikom co mame teraz, bez akychkolvek problemov, a kedze mam aj potkana , ktoremu s vekom pribudaju aj zdravotne problemy, tak pana Korena trosku catsejsie navstevujem a Rambovi pomohol stale!nikoho nepresviedcam , to je len moj nazor.....
lenuska123
Nováčik
Nováčik

Založený: 7.8.2009 14:39

Reklamy

Re: dobry veterinar v Ke

Odoslaťod Etienne Cyrus 6.1.2010 0:20

No tak mi sme boli v amobulancii na palackeho (MVDr. Ravasz a MVDr. Strazanova) a ich pristup ma trochu zarazil, sice Etika vyliecili ale zobrali za to obrovske peniaze a ich spravanie ku mne a zvieratu bolo na bode mrazu. :-/ proste tvarili sa ako majstri sveta

a preto rozmyslam ci na dalsie ockovanie nepojdemniekde inde...na UVL ma nikto nedostane, mam s nimi zle skusenosti a este mi to tam viac pripomina stratu mojho zajka :velmismutny: rozmyslam nad Cassovetom, nakolko to mam cez cestu, ale vraj je to tam sami pes a horibilne ceny. Ale taraz mi prisiel letak ze na Čechovovej 1 je nova ambulancia(MVDr.Rene Mendelik, PhD) a jeho zivotopis ma celkom zaujal, dajte si veterinar-jazero.sk takze ak poznate nejakeho sukromneho mackara piste mi SS :wink:
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Alnagon 12.3.2010 6:17

My chodíme k MVDr. Pileckej na Jazere pri pošte, bez problémov, profesionálny prístup, jemné zaobchádzanie so zvieratami.
Obrázok používateľa
Alnagon
Nováčik
Nováčik

Založený: 11.3.2010 6:55

Reklamy

Odoslaťod Lauritka 25.3.2011 13:47

Musim trosku obhajit Skolsku ul. / pod Zeleznikmi/ mne tam kastrovali kocurika, pred tyzdnom aj macicku a vsetko bez problemov.
Takisto par rokov dozadu aj psa, a odoperovali mu aj nador. Ja mam s nimi len dobre skusenosti. :cica2:
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Lauritka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 24.2.2011 16:12
Počet mačiek: 3

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Pridaj svojho veterinára

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb