• Reklamy

ruja... POMOOOC!

uzavrete diskusie...
  • Reklamy

ruja... POMOOOC!

Odoslaťod seraffa 19.4.2010 9:39

Mam novu macicku ktoru som zachranila z brutalnych podmienok v akych bola... bola vychudnuta, nedostupovala na vobec na labku... na celu jej zachranu som dala vela penazi... mame ju druhy tyzden a teraz na nu prisla ruja... s priatelom obaja pracujeme dlho..on ma 9 hodinovky a ja 14 cize sme obaja stastny ked vecer prideme domov lahneme a spime.,, lenze nasa milovana macicka nam v noci spat neda... v kuse mnauci tym prisernym hlasom co je strasne prenikave a pri tom nezaspi ani mrtvy... uz sme obaja uplne zufali pretoze sme nevyspaty, byvame v jedno izbovom byte a ked ju zavrieme do chodby tak mnauci este viac... nevieme ju nijako utisit a na kastraciu uz nezostali peniaze... nepoznate niekto nejak sposob ako ju utisit??? neexistuju nejake tabletky alebo nejaka inekcia u veterinarky co by nebolo az take drahe samozrejme ako kastracia??? dalsich 10 eur som ochotna vyhodit za nocny klud ale 50 kolko u nas pyta veterinarka proste nemam,.. prosim ak niekto o nejakom sposobe viete poradte mi...
Obrázok používateľa
seraffa
mačiatko
mačiatko

Založený: 24.11.2008 10:06
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: ruja... POMOOOC!

Odoslaťod seraffa 19.4.2010 9:47

inak sa snazime macicku cez den zabavat ked ma niektory z nas volno ale vobec to nepomaha... ked ruju nemala tak bola uplne v pohode...
Obrázok používateľa
seraffa
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Alica 19.4.2010 9:48

O tejto tema sa vela pise. Vyskusaj temu Ruja.
Berenice Nekodera, CZ, RAG seal mitted (14.9.2009)
Obrázok používateľa
Alica
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.1.2010 9:57
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 19.4.2010 10:03

To isté máme aj my od piatku.Malý zavíja ako vlk na okne alebo pod dverami.Ak sa mu nik neukáže príde kvíliť nám na posteľ a neutíši ho ani hrom,stále jeho známa pesnička mňav mňáááááááááááááááááááááv a mňav a stále dookolola.Nás čaká kastrácia v juny.Neviem odkiaľ si ale náš veterinár povedal sumu 15€ zo všetkým aj liečikmi.
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod seraffa 19.4.2010 11:11

mne sa zda ze aj nasa veterinarka ma nizsi poplatok pri kastracii kocurov ale nie az tak... a ku akemu veterinarovi chodite??? ja j tak hladam niekoho ineho lebo ta moja teda nieje nic moc...
Obrázok používateľa
seraffa
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 19.4.2010 11:16

My sme z Košíc ale keď ti mám pravdu povedať aj priamo v meste su drahý vetoši.My chodíme v jednej dedinke 12km od Košíc má náš vetoš sukromu ambulanciu a ten prístup sa naozaj nedá opísať.Často príde aj k nám keď treba injekciu alebo skontrolovať malého.Je to človek z veľkým Č.
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod seraffa 19.4.2010 11:25

no to ze ja som z kosic tiez... a moja veterinarka nestoji za nic hladam niekoho lepsieho...a v ktorej dedinke????
Obrázok používateľa
seraffa
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod galthea 19.4.2010 13:51

mrkni tému Ruja ešte, ale kastrácia kocúra je omnoho jednoduchší zákrok, kocúr je do 24 hod (niekedy už po pár hodinách) úplne ok, rekonvalescencia mačky trvá min.10 dní (do vybratia stehov) a častokrát dlhšie. tomu zodpovedá aj náročnosť úkonu, takže by som cenu za kastráciu mačky a kocúra určite neporovnávala...
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod gandalf 19.4.2010 14:10

Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Smetisko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb