• Reklamy

čo s izbovými kvetmi?

uzavrete diskusie...
  • Reklamy

čo s izbovými kvetmi?

Odoslaťod Malfea 29.1.2011 0:16

Dobrý večer. Máme v byte dosť kvetov a malú micku. Prvé dni si kvety nevšímala, no po pár dňoch som ju uvidela obhrýzať konárik ficusu :cat30: Čítala som už pár zoznamov o kvetoch jedovatých pre mačky a ten ficus spomínajú hádam všade. No drvivú väčšinu z naších živých ozdôb ani nepoznám po mene a tým so z toho celého ešte viac neistá. To hlavné čo ma ale trápi je, aké množstvo by ju mohlo zdravotne ohroziť? Je to zdravé, pomaly 5 mesačné mača.

Zatiaľ máme všetky kvety vyložené na jedinej skrini, na ktorú nevylezie, no tam tie kvety nemajú ani priestor, ani svetlo a ten byt je bez nich tak pustý...Dávam jej aj mačaciu trávičku, ktorá je prístupná na parapete, no sama ju nežerie, tak jej ňou posýpam krmivo. Ked som kvety po pár dňoch vrátila na miesta, do 10 min som ich aj sťahovala opäť na skriňu bo konárik bol zasa v papulke. :-(

Ako to riešite Vy? Máte len nejedovaté kvety? A čo taká pažítka? Niekto ju mickám dáva a vraj im chutí, niekto zas nie, kvôli príbuzenstvu s cesnakom...No mám to toho v hlave zmätok. :befucking:

Ďakujem za reakcie, Maja.
Maja
Malfea
Nováčik
Nováčik

Založený: 19.1.2011 14:12
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: čo s izbovými kvetmi?

Odoslaťod gandalf 29.1.2011 10:54

Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51
Pohlavie: Žena

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Smetisko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb