• Reklamy

Perly v inzerátoch

uzavrete diskusie...
  • Reklamy

Perly v inzerátoch

Odoslaťod Bascha_Dragon_Castle 9.3.2011 18:54

Sem píšte všelijaké perly v inzerátoch! Nech sa zasmejeme :)

Predám mačiatka bez PP / nechcelo sa nám behať po výstavách / TROCHU SA NEVYDARILO
:befucking:

Chovateľská stanica daruje ( bez PP ) alebo predá ( s PP ) za symbolickú cenu krásne 2,5 mesačné šteniatka po výstavne úspešných rodičoch. Bradáč je nenáročný spoločník vhodný aj k deťom, skvelý strážca a obranár vhodný na chov dnu aj von. Neničí záhrady. Voľné sú už iba jeden psík a jedna fenka. http://www.bradac.sk

Cena: 2 500

No, sučka hlavne po okotení bola zúrivá, strážila veľmi dobre. S tou sme si užili.
Prvý krát, keď kotila, tak nám skoro uhynula. Nemohla porodiť, mala v sebe 13 šteniatok. Postupne z nej vychádzali mŕtve, no potom sa jej podarilo posledných sedem vychovať. To som bola rada.
Druhý a tretí krát mala šteniatka bez problémov.
Na štvrtý krát uhynula pri kotení. Trápila sa tak ako prvý krát, no srdiečko nevydržalo. Bolo mi veľmi ľúto, že sme o ňu prišli. Nechala som od nej jednu sučku Ritu , ktorá mi ju veľmi pripomínala. Od prvého bradáča Fredyho sme doniesli psíka, aby bol nepríbuzný k Rite . Dokúpili sme ešte jednu dospelú sučku. Tá keď kotila, tiež uhynula pri pôrode. Ja som už nechcela prežívať to, že budem pozerať ako sa bradáčka trápi pri pôrode a nakoniec aj tak uhynie, tak som obidvoch bradáčov predala.
Sima0609
Bascha_Dragon_Castle
Nováčik
Nováčik

Založený: 28.12.2010 15:59
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Simona Štefániková

Reklamy

Re: Perly v inzerátoch

Odoslaťod Freya 9.3.2011 23:27

Treba pokukať či tu náhodou nie je podobná téma.

http://forum.cats.sk/viewtopic.php?f=6& ... 3eaed2be19

Takže toto je ako duplicitná téma..
Obrázok používateľa
Freya
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 2.6.2009 12:07
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Gabika Džongovová

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Smetisko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb