• Reklamy

Dalsi macaci spolocnik...kedy a aky?

keď potrebujete poradiť s chovom...
  • Reklamy

Re: Dalsi macaci spolocnik...kedy a aky?

Odoslaťod ninca 25.1.2010 14:24

hehe, no supis, nasi sa tiez hned pytaju ako sa maju "deti" az potom ze co my :befucking:
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod galthea 25.1.2010 15:43

No ja som si dnes tiež vypočula v prvom rade nie "kedy prídeš" ale "kedy prinesiete ´deti´?"(mačky) :)
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod zdejko 25.1.2010 22:04

u nas je to rovnake, pocujem len same: "ako sa maju micky?", "co robkaju micusky?", "kedy nam uz donesies nase micusky?"... :-D :D tiez boli zo zaciatku reakcie skor negativne, ze macka v byte, to kto videl, to budete len chori, na co vam to je atd. potom ked sme zacali uvazovat o druhe, to bolo este horsie snad... a teraz by mi ich najradsej vzali :D :D :D su to ich maznacikovia :wink:
Choky + Abigale = moje veľké lásky ;-)
Obrázok používateľa
zdejko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 25.3.2009 9:41

Reklamy

Odoslaťod Alla 14.2.2014 22:30

Ahojte....

Tak som sa na to dala aj ja....
Mačiak sa k nám dostal narýchlo a bolo to super, hneď bolo živo v dome, radosti kopa a ešte aj slúži ako terapeutická mačička mojej sestre :cat37:
Lenže.... rodičia chodia do práce, priateľ tiež, ja so sestrou do školy... Malý kocúrik chudáčik sám doma... Trvalo mi pol roka, kým som sa odhodlala.
Aj to sa stalo zo dňa na deň - tak isto ako k nám prišiel Mačiak. Prezerala som témy na tomto fóre, zvažovala za a proti a napriek tomu, že mám
veľké obavy, idem do toho. Vyhliadla som si mačičku z útulku, musela som však čakať, kým mi ju "schvália", zariadiť kastráciu Mačiaka (expresne
rýchlo, objednala som ho v utorok a vo štvrtok šiel "pod nôž") - chudáčik, aký bol na mňa nahnevaný potom, musel nosiť golierik :velmismutny:
No a nakoniec som "dostala povolenie" z útulku a dnes mi mala prísť nová micka, žiaľ, pre zmenu plánov panej, ktorá mi mala Ninku doniesť,
sa to presúva na zajtra. Teším sa. Momentálne som obavy hodila za hlavu, jediné čoho sa bojím je, že sa neznesú. ALe na to nemyslím, hádam
som z Mačiaka vychovala nejakého gentlemana, nie? Tak snáď bude k dáme zdvorilý :cat36:
Reakcie okolia ma však dojali... rodina mi povedala, že to bude dvojnásobná starosť (nemyslím, že až tak hrozné to bude...), že na čo mi budú dve mačky,
dokonca kamoš sa opýtal "Na čo ti TO bude?" :zhebni: všetci na mňa pozerali ako na Marťana, keď som im povedala, že chcem druhú mačku.
No dnes sa rodina teší na nový prírastok so mnou a kamoši ma netrápia :cica2: ja sa už neviem dočkať, ako mi ráno budú skákať po hlave
dve mačky, aby ma zobudili :taktotosity: Mám síce strach, ako podelím svoju lásku medzi dve micky, či sa Mačiak neurazí, že už nie je
sám najmilovanejší, proste neviem, ako to bude, ale neriešim to. Zariadime sa a verím, že to bude ako keď má niekto dve deti - miluje ich obe :1l0:
Obrázok používateľa
Alla
mačiatko
mačiatko

Založený: 16.8.2013 10:31
Počet mačiek: 3

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Chovateľská poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb