• Reklamy

Kastovany kocur sa chce parit s kastrovanym kocurom

keď potrebujete poradiť s chovom...
  • Reklamy

Kastovany kocur sa chce parit s kastrovanym kocurom

Odoslaťod KatkaL 28.1.2011 10:05

Dobry den, som v miernom soku zo vcerajsieho zazitku. Preto pisem sem na forum, ci niekto nemate podobnu skusenost alebo mi neviete poradit co sa mohlo stat. Mam 3 rocneho kocurika, ktory bol kastrovany uz davno - viac ako 2 roky dozadu. Momentalne mam doma 7 mesacneho kocurika, ktory uz je tiez kastrovany. Vcera vecer sa moj kocurik na maleho zvalil, zdrapil mu zubami kozu na krku a snazil sa s nim spojit :jaziram: . Hned som ho vzala na ruky a odniesla na ine miesto - vsimla som si, ze ma "svoj organ" vytiahnuty :smutny: . Viete mi prosim poradit co to mohlo byt?
Obrázok používateľa
KatkaL
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 30.10.2008 10:49
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Kastovany kocur sa chce parit s kastrovanym kocurom

Odoslaťod linda2207 28.1.2011 12:38

No to nieje nic zle ani vynimocne. Podla mna tvoj starsi kocurik len chce tym ukazat tomu mladsiemu svoju nadradenost a dominantnciu. Je teraz na malom ako sa s tym vysporiada. Ale malo by to byt v poriadku. Treba im nechat cas. :cica2:
linda2207
Nováčik
Nováčik

Založený: 22.2.2009 21:05
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 28.1.2011 14:34

KatkaL napísal:Dobry den, som v miernom soku zo vcerajsieho zazitku. Preto pisem sem na forum, ci niekto nemate podobnu skusenost alebo mi neviete poradit co sa mohlo stat. Mam 3 rocneho kocurika, ktory bol kastrovany uz davno - viac ako 2 roky dozadu. Momentalne mam doma 7 mesacneho kocurika, ktory uz je tiez kastrovany. Vcera vecer sa moj kocurik na maleho zvalil, zdrapil mu zubami kozu na krku a snazil sa s nim spojit :jaziram: . Hned som ho vzala na ruky a odniesla na ine miesto - vsimla som si, ze ma "svoj organ" vytiahnuty :smutny: . Viete mi prosim poradit co to mohlo byt?

Katka prepáč ale trocha som sa pobavila na tvojom príspevku že kastrovaný kocúr sa chce páriť s kastrovaným kocúrom.U mňa doma je to tak že kastrovaný kocúr sa chce páriť s nohami svojej majiteľky. :befucking: Náš bude mať dva roky v júny a v júny bude rok čo je kastovaný.Asi tak raz do mesiaca na neho prídu tiež orgie a tie ho držia aj tri štyri dni.Večer si ľahnem na posteľ a on šup na nohy a cez paplon.Zakusne sa do palona lebo si chudák myslí že tam je asi mačka a trie sa o dušu.zopár krát som ho napomenula že Micky fuj nesmieš,alebo som ho odsunula tak to by si mala vidieť ten pohľad a zježenú srsť.Tak teraz keď má tie svoje dni tak ho nechám tak nech sa chlapec vyšantí na nohách a prestane.Stále po tom jeho akože milostnomk akte sa zdekuje na chodbu a tam si vylizuje a čistí pišurika.No čo už narobím hádam ho to prejde,možno s ním ešte málinko lomcujú hormony. :bye:
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod KatkaL 31.1.2011 9:15

Vdaka za odpovede, upokojili ste ma :-) Som rada, ze moj prispevok niekoho pobavil, ja ked som to videla nebolo mi teda do smiechu. Ja som sa zlakla ze je zle vykastrovany, ale snad je teda vsetko OK.
Obrázok používateľa
KatkaL
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 30.10.2008 10:49

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 31.1.2011 19:50

KatkaL napísal:Vdaka za odpovede, upokojili ste ma :-) Som rada, ze moj prispevok niekoho pobavil, ja ked som to videla nebolo mi teda do smiechu. Ja som sa zlakla ze je zle vykastrovany, ale snad je teda vsetko OK.

Katka ani mne nebolo do smiechu keď mi prišiel Micky prvý krát šantiť na nohu.Diskutovala som z naším vetošom o jeho správaní.On ho pozná od malička a vie aké to je deculo rozmaznané. Jeho vyjadrenie bolo že kocúr sa správa dominantne a svoju majiteľku berie ako svoj majetok.Takže predpokladá že hormony sa už vyplavili tak zrejme ide len o kocúrov rozmar :-D Tak ja musím držať nohu a tajne dúfať že ho tie jeho maniére skoro prejdu. :jaziram:
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod Flyga 5.10.2013 14:31

Tiež keď som videla, ako náš 2-ročný kocúr kastrát "jazdí" :-D po sterilizovanej rovnako starej mačičke nebolo mi všetko jedno. Kastrovaný je už viac ako rok a v spoločnej domácnosti sú približne rovnako dlho a za ten rok som si nevšimla, žeby jej robil návrhy. Tak teraz neviem...zle vykonaná kastrácia? Alebo mu len "zavoňalo"? Teraz keď tu čítam, tak je to asi normálne alebo mám radšej preveriť, či je dobre vykonaná kastrácia? A ešte jedna otázka: nezačne značkovať po tejto "skúsenosti"? P.S. ach to mužské pohlavie, nezaprie sa :-D
Obrázok používateľa
Flyga
Nováčik
Nováčik

Založený: 27.6.2011 8:58
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Chovateľská poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb