• Reklamy

Ako naucit idiotov, ze macky su zive bytosti?

keď potrebujete poradiť s chovom...
  • Reklamy

Ako naucit idiotov, ze macky su zive bytosti?

Odoslaťod AndreaO 28.11.2012 17:26

Urcite ste sa aj vy stretli s idiotmi, ktori si myslia, ze macky su z plysu a maju skakat ako idiot piska. Ked mu radite, tak si dookola melie svoje a este sa chvali tym, ze maciatko tyra bitkou, nepozornostou a naprostou ignoraciou jeho potrieb. Ako ich riesite?
Obrázok používateľa
AndreaO
šelma
šelma

Založený: 18.11.2007 15:33
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Ako naucit idiotov, ze macky su zive bytosti?

Odoslaťod Haudrietka 29.11.2012 15:04

Ja som sa stretla zase s idiotmi, ktorí si myslia, že zvieratka su viac než ludia. Pes ktorý ma išiel roztrhať na schodoch aj s mojou dcerou - v lete, mali sme hole nohy, -v našom činžiaku, si tam len tak pobehoval a povedala som mu, že je hajzel krpaty, tak potom vyliezli z pivnice majitelia a vynadali mi jak "svini do hranta". Tak ako by ste riešili takychto ludi?
A po dedine ked retriever pchal hlavu mojej malej dcere do bugine a majitel povedal, že on jej nič nespravi! Skoro som dostala mrtvicu, či jej neodkusne hlavu.
Mačkári si zastávajú mačky, psíčkari psov.
Ale trochu by sme sa mali pozrieť pravde do oči, že zvierata, su len zvierata a maju mozog ako vlašsky orech, tak neprisudzujme im schopnosti a intelekt ako ľuďom.
Som presvedčená, že sú častokrát vychytralejšie než my, že vedia dať čistú lásku a trhá mi srdce, ak akemukoľvek zvieraťu niekto ubližuje. Ale odtial potial. určite nepohladkam mačku , ak mi trha zariadenie, alebo nepochvalim psa, ked mi roztrha topanky, tak ako nenecham sliepky, aby zožrali urodu v susedovej zahrade. Zvieratkam treba vymedziť hranice. Tak ako aj deťom, lebo potom sa matky čuduju, ked im už v 10 rokoch detičky"vyliezaju "na hlavu a maju ich totalne na haku. Treba dať aj na zadok, niekedy aj nakričať, ked to nejde peknym slovom. Ale samozrejme nehovorim zmlatiť a dokopať!
Ale myslím, že AndreaO , 17:26, to trochu dramatizuješ, nikde som nečitala, že by shiro mačiatko tyral a chvalil sa tym. Voda z postrekovača podla mna nieje tyransky nastroj, hlavne ked to nema ani žiadny efekt...
To že naň nema nervy je druhá vec - a naozaj to so zvieratami nevie a ani nechce vedieť, lebo ho to obťažuje. Ale nepotrva dlho a sam zisti, že "mačka sa nedá" a bud bude musieť spraviť kompromis, alebo ju dať preč...
Obrázok používateľa
Haudrietka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 19.11.2011 9:34
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod olcvar 3.12.2012 15:35

možno by pomohlo poslať ich za týmito úžasnými chalanmi
http://vtipy.cas.sk/single/obrazky/Vtip ... to-mas/262
Nelly pružkovaný tigríček maznáčik cca*23.04.2010,kastrát 10.03.2011
Miško Belzebub čertík čierny terorista cca*11.08.2010,kastrát 10.03.2011
Obrázok používateľa
olcvar
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 16.8.2010 8:51

Reklamy

Odoslaťod shiro 3.12.2012 19:05

AndreaO napísal:Urcite ste sa aj vy stretli s idiotmi, ktori si myslia, ze macky su z plysu a maju skakat ako idiot piska. Ked mu radite, tak si dookola melie svoje a este sa chvali tym, ze maciatko tyra bitkou, nepozornostou a naprostou ignoraciou jeho potrieb. Ako ich riesite?

Mi to rovno povedz do oci ty trapka ze to nevies stravit, a ides sa kvoli macke posrat a zodrat. Svoje dovody, preco robim veci, ktore robim, som si obhajil ci sa ti to paci alebo nie. Neviem skade si vzala tie dristy o tyrani bitkou, uz vacsiu prifarbenejsiu kravinu nevymyslis?

Nedivil by som sa keby si bola zlatokopka s velkou papulou, ktorej jedinou pracou je nakupovat a vozit sa v SUV ktore si si vysukala u bohateho priatela, v zivote si nepracovala a potom jasne ze mas vecer energie a casu aj na 10 maciek! Na rozdiel od nas ostatnych normalne pracujucich, ktori si nemaju od koho vysukat auto a lepsi zivot!

Na rovinu mi nic nepovie ale ide to tuna riesit ide poza moj chrbat!! Zo srdca toto nenavidim. Kto alebo co ti dava pravo ociernovat druhych, nadavat im, hoci aj nepriamo? Dobre viem preco si tento topik zalozila. A ty to vies tiez! Takze s pravdou von, nak kazdy vidi aka si trapna intriganka!!
Ak mas nejaky problem s tvojou uchykou, ries si to so mnou osobne!! Ale na to si moc zbabela a uboha a nemas cim argumentovat. Tak to skusas ako vacsina intriganskych a neschopnych zenskych - poza chrbat.

Pre ostatnych - pre nic za nic nevyskakujem, topic idiota (mna) ktoreho ta cubka (ine oslovenie si nezasluzi, nakolko to hoodne prehnala teraz) spomina mozete najst tu:
viewtopic.php?f=3&t=4702
Ano, v niektorych veciach mozno budem za debila, no tiez mam svoje potreby a moznosti a ziadne zvieratko nieje nikdy viac ako clovek! Starat sa o neho, ano, ale vsetko odtial-potial. Precitajte si to a spravte si svoj nazor. A nie pocuvat jednostranne kraviny tejto amaterskej neschopacky, ktora nevie nic ine, iba drzo pindat a ociernovat ludi.

Nenecham si pre nic za nic nadavat do idiotov, to iste pochopi kazdy. Len taketo trapne husi bez mozgu nie.
shiro
mačiatko
mačiatko

Založený: 21.10.2012 13:59
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod AndreaO 3.12.2012 19:34

Nonono, pán idiot, trošku slušnosti by nezaškodilo. Keby som chcela písať poza chrbát, nebudem predsa písať na verejné fórum. Ale to by niekto s inteligenciou idiota asi len ťažko pochopil :firstplace:
A keďže s idiotom nemá zmysel diskutovať, tak s ním už ďalej nediskutujem a budem o ňom jedine písať v tretej osobe. Jeho prejav hovorí stále o tom, že mačiatko má ako dekoráciu a poslednú šancu ako si udržať priateľku. Tá zrejme nečíta fóra, lebo po takomto prejave by už dávno zobrala mača a nohy na plecia... A aby idiot mal šancu pochopiť, čo píšem prá emotikonov :befucking: :velmismutny: :D
Obrázok používateľa
AndreaO
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod shiro 3.12.2012 19:48

Zrovna ty mas co kazat o slusnosti. Kazdu jednu nadavku si si pravom zasluzila!
Len si rob z toho srandu, pravdou aj tak ostava to, co som napisal a keby si to nerobila poza moj chrbat, tak pokracujes v topiku na to urcenom a nezakladas novy. Si si naivne myslela ze to nezistim? Si este aj neschopna. Neintriguj ked to nevies, amaterka. Alebo si tiez cakala, ze ta za taketo zmrdstvo budem chvalit, ako mas zazite pri mackach? Prepacovat im ked ti doma daco rozmlatia, aj ked je to drahe a brat to ako normalnu vec? Daj sa liecit.

Nezamoruj uz toto forum svojimi kydmi a smetami co ti lezu z huby, odid s tym malom ucty, co ti este ostalo.

Mozes mi nadavat kolko chces, ale nic uz nevyvrati, aku obrovsku hlupost si dnes spravila a to tuna videl nejeden clovek.

O moju priatelku sa neobtieraj, ta s tym nic nema, mal som s nou rozhovor na tuto temu.

Namiesto takychto ubohych reci od temy radsej napis nieco normalneho. Ale na to nemas argumenty. Takze? Najdi si chlapa, ocividne to potrebujes, inac by si sa nezaujimala o moju priatelku. Ovsem, kto by chcel vyzdrzat s velkohubou drzou a zakomplexovanou zlatokopkou s uchylkou na macky, ktorym povoli, aby jej aj oci vyskriabali?

Dufam ze coskoro dostanes taku facku od zivota, ze ti hrebienok spadne a zacnes sa chovat normalne. V topiku na ktory som dal link si pekne kazdy moze precitat tvoje zlomyselne kecy.

Takze na co sa tu hras? Si trapna ako voda v kosi.
shiro
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod AndreaO 3.12.2012 19:50

:cat16: a zase mám nového komika. Ale asi je smutné smiať sa idiotovi. Tak už sa nebudem :) :bye: :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:
Obrázok používateľa
AndreaO
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod shiro 4.12.2012 9:08

Neviem kto je tuna vasi komik. Pekne si sa strapnila tym, co si tuna urobila. Teraz uz len pises trapne kecy, nakolko nemas co povedat. Kazdy vidi aka si uboha. Gratulujem.

Nemas pravo na nic, jedine tvoje pravo za to co si spravila je s hanbou drzat hubu, priznat si vinu a ospravedlnit sa. Nemas si vobec co otvarat hubu.

Svinou si a svinou navzdy ostanes.
shiro
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 4.12.2012 16:08

Myslim si že už osobných útokov stačilo! Pokračujte v debataách slušne inak budem nútený dať ban!
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod Meegem 29.5.2014 10:16

Ako ? Jenoducho ... Vysvetliť im to ručne stručne :-)
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Chovateľská poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb