• Reklamy

ako skamaratit kocurov

keď potrebujete poradiť s chovom...
  • Reklamy

ako skamaratit kocurov

Odoslaťod maribell 22.9.2013 13:34

ahojte mame doma 6mesacneho kocura a dnes sme priniesli 2mesacneho kocurika aby mal kamarata.. bojim sa ich dat spolu...ako ich mame skamaratit? ...mame ich pustit do jedenj miesnosti? budu sa bit? alebo ako to funguje? dakujem za radu
Obrázok používateľa
maribell
mačiatko
mačiatko

Založený: 24.3.2013 13:58
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: Danka

Reklamy

Re: ako skamaratit kocurov

Odoslaťod Marusska83 22.9.2013 17:52

Normálne ich nechaj spolu v jednej miestnosti.Je normálne ak by na seba syčali alebo vrčali treba ich nechať, maju dosť času na zoznámenie.Ja mám drobca doma 5 mesiacov a mam pocit že sa zoznamuju každý deň,chvíľu sa oblizuju a o chvíľu už bojujú ako suboj Titanov.Kým netečie krv nezakročím.Malá je dosť veľký provokatér a Majky je už pán kocur/5r/takže ked on chce oddychovať Miuška do neho rýpe a už je boj ale o zábavu máme postarané. :-D
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Re: ako skamaratit kocurov

Odoslaťod KatuliK1986 23.9.2013 9:57

maribell napísal:ahojte mame doma 6mesacneho kocura a dnes sme priniesli 2mesacneho kocurika aby mal kamarata.. bojim sa ich dat spolu...ako ich mame skamaratit? ...mame ich pustit do jedenj miesnosti? budu sa bit? alebo ako to funguje? dakujem za radu

takže nakoniec to bol kocúrik? :-D :cica2: držím palce, sú ešte obaja maličkí, podľa mňa sa rýchlo skamarátia a budú si robiť spoločnosť :cica2: :cica2:
ObrázokObrázok

Lorelai (*19.2.2013) - ragdoll seal mitted RAG n04, naša najkrajšia upradená princezná
KatuliK1986
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.4.2013 8:43
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Katarína

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Chovateľská poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb