• Reklamy

Podávanie rybieho oleja

keď potrebujete poradiť s chovom...
  • Reklamy

Podávanie rybieho oleja

Odoslaťod KatuliK1986 26.9.2013 8:11

Ahojte :cica2:

včera som našej mačičke kúpila rybí olej, ale neviem akým spôsobom jej ho mám podávať :mutagen: dala som jej ho na mištičku, iba to ovoňala, pozrela sa na mňa a odišla. tak som si do toho namočila prstík a išla za ňou a skúšala som jej to dať k papuľke. ani náhodou to s ňou nehlo, zaťala sa a koniec :-/ tak som skúsila poliať rybím olejom jej večeru a premiešala som. nič, 3/4 večere mi tam nechala a zjedla radšej granulky :ikillyou: no je možné, že ten rybí olej do nej nedostanem? :-D
akým spôsobom ho vy ponúkate svojim mačičkám? ďakujem za vaše tipy :idea: :wink:
ObrázokObrázok

Lorelai (*19.2.2013) - ragdoll seal mitted RAG n04, naša najkrajšia upradená princezná
KatuliK1986
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.4.2013 8:43
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Katarína

Reklamy

Re: Podávanie rybieho oleja

Odoslaťod JancaB 26.9.2013 8:35

Ja som naliala na granule a premiešala.
Janča, Louis (16.2.2010-24.6.2010), Tinko (14.4.2010), Bucko (5.5.2010), Vicky (17.8.2010), Lady (25.10.2012)
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
JancaB
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 27.4.2010 19:28
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Jana B.

Reklamy

Odoslaťod KatuliK1986 26.9.2013 9:08

ďakujem, skúsim ešte tak :-)
ObrázokObrázok

Lorelai (*19.2.2013) - ragdoll seal mitted RAG n04, naša najkrajšia upradená princezná
KatuliK1986
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod KatuliK1986 27.9.2013 8:04

JancaB napísal:Ja som naliala na granule a premiešala.

tak nie, ani to nepomohlo. poliala som jej tie jej najobľúbenejšie granulky rybím olejom. Absolútne ich odmietla všetky a radšej celý deň hladovala. Večer som jej ich zobrala a dala jej nové bez oleja a tie schrumala okamžite :ikillyou:
máme vyberavého mačacieho pubertiaka, ktorý teraz každú svoju večeru začne prísnou selekciou a z misky si povyberá len to, čo ona chce - napr. som jej zmiešala kuracie mäsko, trošičku mrkvičky a polku žltka. ona si vybrala IBA a IBA to maso, aj ked to bolo zmiešané, ona povyberala iba tie kúsky, ktoré boli najmenej poznačené ostatnými surovinami a na ostatné sa mi vytoto a dorazila sa granulami...tiež som jej dávala hov. mäsko premrazené a to mi teraz úúúplne odmieta, chce len kuracie varene a najlepšie k tomu nič. pritom za hov. mäsom sa išla ako malé mačiatko potrhať :mutagen:
juj, ťažké to mám, veď ona chce jesť už iba granule a ostatné mi ofrfle :-( a to sa jej snažím vyvárať, aby mala všetko čo potrebuje :smutny:
myslíte, že to bude pubertou? inak papala vždy veľmi pekne, ale odkedy začala meniť zuby, des a hrôza - granule, granule a občas nejakú tú konzervičku, aj to iba dva-tri druhy alebo iba varené kuracie masko, boh ma chran, ak jej do toho primiesam napr. len polku zltka, už mi to ofrfle :-/
ObrázokObrázok

KatuliK1986
mačiatko
mačiatko

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Chovateľská poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb