• Reklamy

Aké granulky sú podľa vás najlepšie?

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...

Aké granulky sú podľa vás najlepšie?

Odoslaťod caramelbiscuit 25.7.2014 20:07

Ahojte, dostala som 3 mesačnú britskú mači a tak rozmýšľam, čím by som jej najlepšie urobila. Rozmýšľam nad granulkami Applaws, Hills, Trainers alebo Brit Care, s BC kŕmim psy a plne nám vyhovujú, tak by som rada vedieť či aj pre mačky majú dobré zloženie, pretože aj cenovo vychádzajú najlacnejšie no a keďže náš predošlý kocúr zjedol 2kg balenie za týždeň, mám z toho celkom strach že ma to zruinuje :-D Chcela by som jej poskytnúť to najkvalitnejšie hlavne v mačacom veku, keď je vo vývoji. Viem, že takto je to ťažko radiť a musím skúšať ktoré sadnú, ale aspoň nejaké vodítko by som predsa potrebovala a bola by som vďačná za každú radu :)
caramelbiscuit
Nováčik
Nováčik

Založený: 3.3.2014 21:00
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 1

Reklamy

Re: Aké granulky sú podľa vás najlepšie?

Odoslaťod shiro 29.7.2014 21:02

Nasa dvojrocna krizenica Main Coon a poulicnej zje 14kg balik granul za cca 9-10 mesiacov. Popri tom jej davame samozrejme aj nejake masko a tak :-)
shiro
mačiatko
mačiatko

Založený: 21.10.2012 13:59
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Brembo 24.10.2014 19:06

Na trhu je tiež nová značka Purizol,mojim kocurom chutná a vraj neobsahuje obilniny. Moji su obvzlášt vyberavý,len granule im nestačia,tak musím dávat i konzervy a striedat značky konzerv cca každých 6 mesiacov,inak im to maso už nechutí.+ mám ešte jedného vonkajšieho žruta,ten zase granule odmita,zato maso si nevyberá a zjedol by denne i 10 konzerv. I u granul odporučam striedat,inak im po čase prestane chutit.
Brembo
mačiatko
mačiatko

Založený: 1.2.2011 12:11
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Roland

Reklamy

Odoslaťod DiaLCS 11.11.2016 11:03

U nás vedú ND GRAIN FREE rôzne príchute. Dnes k nám majú doraziť ESSENTIAL CAT - THE JAGUAR a Optima nova CAT GRAIN FREE CHICKEN. Potom dám vedieť, ako chutili :-).
DiaLCS
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 31.10.2016 9:52
Počet mačiek: 3

Reklamy

Odoslaťod DiaLCS 30.11.2016 10:14

Hm, tak tá Optima má v porovnaní s ND-čkami vačšie rozmery keksíkov :-). Inak chutnosť je asi porovnateľná. Bohužiaľ bol to dôvod k tomu, aby ich moji sopliaci nepapali. Proste vačšie granulky im vadia. No a Jaguár-ky majú prijateľnú veľkosť, ale sú tvrdšie v porovnaní s ND-čkami . Jedia ich, ale obmedzene.
DiaLCS
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 31.10.2016 9:52
Počet mačiek: 3

Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb