• Reklamy

Whiskas

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Re: Whiskas

Odoslaťod Mirra 6.12.2008 21:16

Gabi, a prečo až keď vyrastie, prečo jej ich nemôžeš dať teraz?? :?:
Máme mačiatka!

Chovateľská stanica Moon Starr Mija*SK
Nórska lesná mačka & domáca mačka

Moja CHS mačiek: http://www.norskalesnamacka.estranky.sk/
Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 4.9.2008 9:55
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 6.12.2008 21:34

Mirra napísal:Gabi, a prečo až keď vyrastie, prečo jej ich nemôžeš dať teraz?? :?:

lebo ona je este malinka a hoci ma skoro 3 mesiace, nechce ani jest granule (male PP), musim jej ich namacat do vody alebo mlieka, aby ich zjedla. :-( a tie vankusiky ledva kejsy rozhryzie.
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Odoslaťod ponozticka 6.12.2008 21:52

GabikaD. napísal:
Mirra napísal:Gabi, a prečo až keď vyrastie, prečo jej ich nemôžeš dať teraz?? :?:

lebo ona je este malinka a hoci ma skoro 3 mesiace, nechce ani jest granule (male PP), musim jej ich namacat do vody alebo mlieka, aby ich zjedla. :-( a tie vankusiky ledva kejsy rozhryzie.

No, u nás s tým rozhryzením nie je vôbec problém. Biba má 4 mesiace a schrúme ich rýchlejšie ako Našo ( 7mes.) :-D. Granulky začala naša papať od dvoch mesiacov, takže malá je asi príliš rozmaznaná, nieže nevie rozhrýzť :wink:.
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2008 17:50

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 6.12.2008 23:15

nemyslim, ze rozmaznana, skor je to kvoli tomu, ze granule podla mna predtym nez sme si ju vzali ani nevidela, bola krmena iba roznymi konzervami. preto sa jej mozu zdat tvrde. ale postupne ich pridavam do konzervy a tak ich spapa. dufam, ze casom ich bude jest aj same. ja ju chcem urcite naucit na granule, kludne by som jej nechala cely den v miske iba to (skuska hladom :-D ), ale zatial, kym ma ten zapal criev a nema upravene travenie si to nemozem dovolit. ked vyzdravie, trochu priberie, isto jej budem davat inu stravu ako teraz.
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod INA S. 7.12.2008 9:14

...budem ti držať palce Gabi,no ber do úvahy aj skutočnosť,že niektoré mačky granule jednoducho nejedia ,presne tak ako iné konzervy :-/

...u nás som tú hladovku skúšala u Anifer ,aby sa naučila aj na konzervy no márne,behala celý deň po byte jaj tiger hladná no ku konzerve len priňuchla a odpochodovala preč :velmismutny:
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod gandalf 7.12.2008 11:44

Ja myslim ze az bude mala Rozarka ok, zacne papkat aj granulky. Len si myslim ze s tymi pamlskami od Whiskasu radsej pockaj az bude mala uplne zdrava, mohlo by jej to opat sposobit problemy :-/
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 7.12.2008 16:58

rozarka pred chvilkou zacala sama od seba chrumat granulky :firstplace: najprv zjedla tie male PP delicate, co som jej dala do jej misky a potom sa pustila aj do Kejsyho Schesiriek :-D juj ale som happy! whiskas vankusiky ocividne tiez nechce, lebo jeden som hodila kejsymu, parkrat donho tukol a nechal tak, potom ho nasla na zemi rozarka, trochu sa s nim zahrala, parkrat olizala ale tiez nezjedla :-/ dnes a zajtra este bude na dietnej konzerve, do ktorej jej postupne primiesavam uz normalnu stravu (granule a vecer dam uz aj masko) inak ake vankusiky ste kupili vasim cicuchom, ked im tak chutia? (ja som zobrala Hairball, mozno tie syrove by chutili viac)
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod ponozticka 8.12.2008 19:27

GabikaD. napísal:rozarka pred chvilkou zacala sama od seba chrumat granulky :firstplace: najprv zjedla tie male PP delicate, co som jej dala do jej misky a potom sa pustila aj do Kejsyho Schesiriek :-D juj ale som happy! whiskas vankusiky ocividne tiez nechce, lebo jeden som hodila kejsymu, parkrat donho tukol a nechal tak, potom ho nasla na zemi rozarka, trochu sa s nim zahrala, parkrat olizala ale tiez nezjedla :-/ dnes a zajtra este bude na dietnej konzerve, do ktorej jej postupne primiesavam uz normalnu stravu (granule a vecer dam uz aj masko) inak ake vankusiky ste kupili vasim cicuchom, ked im tak chutia? (ja som zobrala Hairball, mozno tie syrove by chutili viac)

Myslela som si, že s tým čoskoro začne :-). Naša Biba tiež dovtedy ako k nám prišla granulky nepapala.

Tie vankúšiky máme presne tie isté ako ty. Zatiaľ som iné neskúšala, ale keďže majú tieto obrovský úspech, skúsim aj iné.
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2008 17:50

Reklamy

Odoslaťod ladymacbeth 24.12.2008 15:56

Ja som tie whiskas vankúšiky vyskúšala všetky - teda nie JA, ale Bruno :-D - a chutia všetky, tatko ho rozmaznal a Bruno iné nerobí, len ho vodí k chladničke, na ktorej sú položené a vyvaľuje na tatka okále, aby mu akože pár dal :D. Ale na druhej strane, Boyo ich len oňuchá a hlboko odignoruje :rolleyes:
Jana Miklovičová
http://www.exocats.webnode.sk

SC Business Boy Magic Pleasure, SK /EXO a 03/- * 25.10.2006
Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK /EXO a/ - * 25.10.2006
Morgiana /DOM n/ - * august 2005
Morgoth /DOM n 03/ - * 29.5.2006

:smutny:
Barry Modrý golf /novofundlandský pes/ - * 8.11.1994 - + 26.3.2006
Don Paulenov dvor /anglický špringeršpaniel/ - * 13.4.1995 - + 19.4.2006
Ťapka /kríženec/ - * ?1985 - + 16.4.1999
Obrázok používateľa
ladymacbeth
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:56

Reklamy

Odoslaťod tinka182 24.12.2008 22:33

Nasa 8mes. macicka tiez ani nepachla za whiskasom ale ked sme jej dali konzervu Sara pusztila sa do nej ako blazon:D odporucam :cat38:
tinka182
Nováčik
Nováčik

Založený: 24.12.2008 21:34
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Mirra 27.12.2008 13:09

Ja moc zástancom granúl nie som, ale dostali sme ako darček od návštevy granule Whiskas, nejaké so zeleninou, sú také rôznofarebné, tak ich reku skúsim dať mačičkám. Strašne im to chutilo a Lily, potvorka, odkedy ich okúsila, tak už jej ani tak nechutí surové mäso a konzervy, ale furt pýta iba granule Whiskas. Má ich proste najradšej na svete. Hrozné s ňou! :rolleyes:

Skúsila som jej dať minule granule Royal Canin, dostali sme od veterinárky niekoľko vzoriek, aj Animondu granulky, také nejaké de Luxe, no a tá čubina by proste jedla ten Whiskas, ten Royal ani Animondu moc nejedla, proste takým štýlom, že "no keď to už musí byť", ale keď jej dám Whiskas, tak sa ide za tým zabiť.

Najlacnejší a najnekvalitnejší pleps, ale jej to proste brutus chutí. Tak jej to občas dám, aj Felixovi začali veľmi chutiť, tak snáď ich to nezabije.

Samozrejme, že to nie je jediný druh ich stravy, naďalej dostávajú na striedačku surové mäso, varené mäso, kapsičky Miamor, no a potom tie granulky Whiskas a kapsičky Whiskas som im tiež už kúpila, im tá značka proste brutál chutí :wink: .
Máme mačiatka!

Chovateľská stanica Moon Starr Mija*SK
Nórska lesná mačka & domáca mačka

Moja CHS mačiek: http://www.norskalesnamacka.estranky.sk/
Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 4.9.2008 9:55
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Alakshak 27.12.2008 20:17

INA S. napísal:...budem ti držať palce Gabi,no ber do úvahy aj skutočnosť,že niektoré mačky granule jednoducho nejedia ,presne tak ako iné konzervy :-/

...u nás som tú hladovku skúšala u Anifer ,aby sa naučila aj na konzervy no márne,behala celý deň po byte jaj tiger hladná no ku konzerve len priňuchla a odpochodovala preč :velmismutny:

To veľmi dobre poznám. Ked dám Čerovi granule tak celý deň chodí a piští.
Dnes mi došlo mäso tak som bola donútená kúpiť Whiskas kapsičky. Bolo to niečo s mliekom a zblajzol to jak dábel. Tak chodí a pýta či ešte nemám :rolleyes: Ale má to vysoké dávkovenie :-/ čo sa mi moc nepáči. Našťastie v pondelok ho už "výkupim" kúpou mäsa.
Čo sa týka Whiskas granúl mali sme ich len raz a nechcel ich
Obrázok používateľa
Alakshak
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 15.9.2008 15:44

Reklamy

Odoslaťod seli 28.12.2008 18:36

No tá naša ešte ani jedny granulky neodmietla. A to už sme skúšali nejaké z Lidl, whiskas, eukanuba, royal C., skôr si už vyberá čo sa týka konzerv. S príchuťou tuniaku zjedla, ale so 70% perc. tuniaka, tak tú nechcela. No vyzerala tak dobre, že som si ju skoro prihrial ja pre seba :P Takže tá naša brituška moc vyberavá nieje. Zatiaľ má ale len pol roka, uvidíme čo na nás prichystá neskôr.
seli
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 15.9.2008 6:30

Reklamy

Odoslaťod Chiarinka 28.12.2008 18:42

Ten moj zlatúšik je vyberavý úplne vo všetkom.
Masko áno, ale len kuracie prsia alebo hovadziu sviečkovú, ryby absolútne, ani rybacie konzervy. Kupujem mu však vačšinou konzervy pre mačiatka ,hlavne podľa zloženia, aby obsahovali čo najviac maska a tie pre mačiatka sú vačšinou zložením na tom o čosi lepšie ako pre dospelé cicky. Minule som mu náhodne kúpila konzervu pre mačiatka v DM drogérii. Len jednu na skúšku...za 2minúty po nej nezostalo nič...iba vylízaná miska. Vraj obsahuje 90% masa, ale na to by som sa pozrela pri tej cene 12,-Sk :jaziram:
Obrázok používateľa
Chiarinka
šelma
šelma

Založený: 16.11.2008 17:51

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 15.1.2009 13:50

Môj mačiak má rád whiskas taštičky, aj granule neviem, kupila som mu aj granulky Royal canin a to mu vôbec nechutí. Ale môj pes s nimi nemal problém:-) inak konzervy nemusí
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb