• Reklamy

Hill's

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Hill's

Odoslaťod Peter Polák 29.8.2007 10:29

Firma Vetis dováža na Slovensko krmivo Hill's. Viac informácií nájdete na http://www.vetis.sk .

VETIS
Kráľovičove Kračany
Centrálny veľkosklad a sídlo firmy
Adresa: 930 03 Kráľovičove Kračany 91
Telefón: 031/ 55 14 112 (Ústredňa)
Fax: 031/ 55 21 522

Domovská stránka výrobcu krmiva http://www.hillspet.com
Prílohy
img_selectorTop_en.jpg
logo
img_selectorTop_en.jpg ( ) Zobrazená 2832 krát
Naposledy upravil Peter Polák dňa 29.8.2007 11:12, celkovo upravené 5 krát.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod INA S. 29.8.2007 10:45

...link sa nedá otvoriť :ikillyou:
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod janula 18.9.2007 9:24

Pred mesiacom som kupila na skusku granule "Hills pre dlhosrste macky", kedze jeden nas kocurik Artus casto grcia, kvoli bezoarom... na moju radost mu velmi chutili a po case sa aj jeho stav trochu zlepsil, neviem ci to je len tymito granulkami, ale urcite ich este kupim :wink:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

HILLS

Odoslaťod Minnie 23.12.2007 2:28

Naše Mainské mačíčky krmime výhradne krmivom Hills. Týmto krmivom sú krmené od kedy začali papať tzv. suchú stravu.
Naposledy upravil Minnie dňa 23.12.2007 2:57, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Minnie
Nováčik
Nováčik

Založený: 8.5.2007 16:44

Reklamy

Odoslaťod sedmikraska 3.9.2008 17:39

Ja mam teraz doma Iams Wellness a zlozenie vyzera naozaj super, dokonca aj ovocie :jaziram: mate tiez s nimi niekto skusenosti? Micka nam prave zavala grckavat a tak som kupila tieto granulky a aj kapsicky od Iams. Mame ale este doma kopu Whiskasu, tak mu miesam do kapsiciek aj granulky, no dufam, ze sa skoro minie a uz nikdy viac :smutny:
Vcera som sa sekla, ale dala som to do poriadku :cerveny:
Naposledy upravil sedmikraska dňa 4.9.2008 8:21, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
sedmikraska
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 3.9.2008 11:13
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod weber 3.9.2008 17:51

Hills urcite nie je zly, ale patri este medzi krmiva, kde vyrobca dava aj kukuricu, psenicu a ich lepok ( + nebola tam nahodou aj konzervacna latka?) ... u mna je poradie nasledovne: 1.Acana, 2.Eukanuba, 3.Royal Canin...az potom Hills a Pro Plan atd...

PS: Moja cica mala rovnaky problem s Whiskas. Nedavaj jej to, grcka od toho. Odporucam par dni dietu ( ryza + zeleninka prevarena, resp. nejake dietne krmivo-Royal Canin na 500g balenie dietnych granul pre maciatka). S kapsickami pockaj, kym bude zdrava.
Naposledy upravil weber dňa 3.9.2008 17:58, celkovo upravené 1 krát.
weber
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 1.9.2008 18:26

Reklamy

Odoslaťod sedmikraska 3.9.2008 18:19

weber napísal:Hills urcite nie je zly, ale patri este medzi krmiva, kde vyrobca dava aj kukuricu, psenicu a ich lepok ( + nebola tam nahodou aj konzervacna latka?) ... u mna je poradie nasledovne: 1.Acana, 2.Eukanuba, 3.Royal Canin...az potom Hills a Pro Plan atd...

PS: Moja cica mala rovnaky problem s Whiskas. Nedavaj jej to, grcka od toho. Odporucam par dni dietu ( ryza + zeleninka prevarena, resp. nejake dietne krmivo-Royal Canin na 500g balenie dietnych granul pre maciatka). S kapsickami pockaj, kym bude zdrava.

dakujem, ale uz je vporiadku :wink: v tie dni som jej davala len granujky a kusocek konzervicky, ktorej meno si neviem spomenut :smutny: a vzala som ho aj von do zahradky a popapal aj trosku travicky a nejak to prestalo :cat38: ryzu on extra nechce jest, minule som robila na ranajky mliecnu a tej kusok spapal :-)
Obrázok používateľa
sedmikraska
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod weber 3.9.2008 18:20

Jaj, no tak supis. Moja cica von nechodi a nepojde, takze trava nebola :) :cica:
weber
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod gandalf 3.9.2008 18:23

weber napísal:Hills urcite nie je zly, ale patri este medzi krmiva, kde vyrobca dava aj kukuricu, psenicu a ich lepok ( + nebola tam nahodou aj konzervacna latka?) ... u mna je poradie nasledovne: 1.Acana, 2.Eukanuba, 3.Royal Canin...az potom Hills a Pro Plan atd...

Cital si zlozenie RC-cok (kukurica, a nehovorim o konzervacnych latkach)? Narozdiel od RC-cka obsahuje Hills prirodne konzervanty a tak isto Pro Plan...
Prehodnot svoj rebricek :TomyAngelo:
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod sedmikraska 4.9.2008 8:25

weber napísal:Jaj, no tak supis. Moja cica von nechodi a nepojde, takze trava nebola :) :cica:

ja nasho tiez nepustam von, ale ked mam cas, tak s nim idem na zahradu a sledujem ho, aby niekam nezdrhol, vacsinou nejde ale nikam aby na mna nevidel. Mame ale z domu 2 vychody, tak nepouzivam ten hlavny, ked s nim idem von, aby sa nenaucil zdrhat, ked niekto otvori dvere a ani nechodi pri ne mraucat :-D
BTW: sekla som sa vcera- mame doma Iams a nie Hills, tu je jeho zlozenie
kupujem ho v UK, ale myslim, ze zlozenie je take iste
Naposledy upravil sedmikraska dňa 4.9.2008 19:34, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
sedmikraska
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod weber 5.9.2008 15:59

No ja som v byte, takze vobec nikam. :cerveny: A Iams je fajn, to je vlastne Eukanuba. Iams kupujem kapsicky, sme spokojni :cica2:
weber
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod weber 5.9.2008 16:02

gandalf : Jasne, cital....Slovensky opis je uplny blud a mimo 1 zlozky bola RC diet velmi dobra... Hills a PP maju lepok, kukuricu, psenicu a konzervant... nemam co prehodnocovat, ale dik.
weber
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod gandalf 5.9.2008 17:04

weber napísal:gandalf : Jasne, cital....Slovensky opis je uplny blud a mimo 1 zlozky bola RC diet velmi dobra... Hills a PP maju lepok, kukuricu, psenicu a konzervant... nemam co prehodnocovat, ale dik.

No veterinarna dieta (resp. veterinarna rada) ma mozno ine zlozenie nez klasicka chovatelska rada RC-cka. Preto kupujem len veterinarnu radu, ale len pre maciatka. Ja osobne krmim radsej Pro Planom a Hillskami, maju lepsie zlozenie nez RC-cko. Pozerala som na Acanu, a ako som pisala, asi ju skusim, celkom sa mi paci. :-)
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 30.9.2008 1:30

minuly tyzden som kupila v madarsku granule hills na skusku (pre maciatka s tuniakom). cicuchovi chutili (co mu vlastne nechuti, ze ano). tak som sa rozhodla kupit vacsie balenie (2 kg). vedla klasickych maciatkovskych hillsiek ma vsak zaujala nova rada od Hills tzv. Nature´s Best. cely nazov granul: Hill’s™ Science Plan™ Nature's Best™ Kitten with Chicken. stale obsahuju kukuricu, jacmen, ovsene vlocky, "vzdali" sa ale uplne psenice a soje. su bez mliecnych produktov, vajec, farbiv, "prichuti" a konzervantov. okrem toho samozrejme kura (maju ale aj tuniakove), hneda ryza, zelenina, ovocie, omega 3 a 6 mastne kyseliny... proteiny: 38,3%, tuk 23,7%, vlaknina 2,0% ...atd. tolko co som sa dovtipila z prekladu, ktory nie je v ziadnej pre mna uplne zrozumitelnej reci. je to asi novinka, ma s nimi niekto uz skusenost?
Naposledy upravil GabikaD. dňa 30.9.2008 1:36, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Re: Hill's

Odoslaťod INA S. 2.6.2009 11:54

kuky sem http://www.avet.cz/vet_sp_feline.php a ak vie niekto ceny nech to sem hodí :-D
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb