• Reklamy

Hill's

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Re: Hill's

Odoslaťod GabikaD. 2.6.2009 19:49

tie Nature´s best od Hills som nakoniec kupila asi trikrat po 2 kg. na nase vychadzali v Madarsku tusim okolo 650,- starsiemu chutili, mala ich ale nechcela (mozno kvoli tomu, ze granulky boli trochu vacsie) na Slovensku som ich ale stale nevidela :-( teraz sme kupili 400 g balenie od Hills Indoor cat (pre bytove macicky). prvy den sa nimi isiel kejsy zadrhnut, ale ked som vedla nasypala RC pre kastratov, na Hillsky sa casom uplne vykaslal. Rozarka ich nechcela uz od zaciatku. RCcka chutia obidvom, ale chcem na nich otestovat este Hillsky Science Plan™ NeuteredCat™ Young Adult (pre mlade kastrovane macky). rada by som totiz definitivne presla na granule pre kastratov, tak hladam znacku, co by im chutila a bola by pre nich vhodna. :cica2: :cica2:
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod kaira&felicita@lucia 16.7.2009 20:45

ja som raz vyskusala tuto znacku a drzim sa jej dalej.. po prvy krat som si kupovala Hill´s specialne na ustnu hygienu a zabralo to.. nasa macka mala dost velke problemy zo zapachom z ust.. a teraz nimi krmime aj maciatka... a zatial ziadne problemy.. jedine co som si vsimla ze nasej ciernobielej macke trosku z toho zrysavela srst.. ale mojim zvieratam je asi predurcene zrysaviet(mala som cierno bielu border koliu s palenim(trikolor)- teraz je ma cely rysavy chrbat(tetrakolor:)).. mozno je to vzduchom tu u nas :-D
Obrázok používateľa
kaira&felicita@lucia
Nováčik
Nováčik

Založený: 16.7.2009 19:50
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod gandalf 16.7.2009 20:52

Zrysavenie ciernej srsti moze mat okrem slnecneho ziarenia na svedomi vysoky obsah betakarotenu v krmive.
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod kaira&felicita@lucia 16.7.2009 21:34

ja viem :-D , ale moze v tom byt aj genetika.. neviem co mala nasa macka za rodicov kedze sme ju nasli ako 4-5tyzdnove maciatko na kraji cesty.. macky ci psy moze mat geneticky vstavane ze su viac citlivy na uz zmieneny betakaroten a slnecne ziarenie.. pri psovi to krasne vidim.. kaira mala hnedobieleho otca a staci aby krmivo obsahovalo uplne minimum betakarotenu a je rysava.. potom skor ide o to ci je viac alebo menej..kedze na vystave my na kairu(pes) nic nepovedali a felicita(macka) nieje macka s PP a podla mna je betakaroten dolezity a nemienim svoje zvieratka krmit stravou bez neho :-) ..
Obrázok používateľa
kaira&felicita@lucia
Nováčik
Nováčik

Založený: 16.7.2009 19:50
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod gandalf 17.7.2009 7:26

Ja by som to tiez extra neriesila, a pokial to nevadi u hafa na vystave, tak ziadny problem :TomyAngelo:
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 19.7.2009 17:43

Moj mainik papa len Hill´s lebo tie mu po 1. najviac mu chutia
po 2. su najkvalitnejsie
po 3. odporucal nam chovatel aj veterinar
a po 4. je zname ze z Royal Canin sa robia mocove kamene
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod athena 19.7.2009 20:22

Etienne Cyrus napísal:Moj mainik papa len Hill´s lebo tie mu po 1. najviac mu chutia
po 2. su najkvalitnejsie
po 3. odporucal nam chovatel aj veterinar
a po 4. je zname ze z Royal Canin sa robia mocove kamene

Su najkvalitnejsie??? Prosim vysvetli v com je ta kvalita. Je to velmi slusne krmivo, to ano, ale ta kopa so je to z krmiv najvyssej kvality vyraduje.
athena
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 3.6.2009 14:42
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 2.8.2009 16:49

Prave sme sa dostali ku bio Hill´s...volaju sa myslim Hill´s Nature´s best a kedze bio aorganicka strava pre ludi tak preco nie pre macky. Myslim ze tie granule su prirodnejsie neobsahuju soju a obsahuju premacky vyzivnu hnedu ryzu.
Naposledy upravil Etienne Cyrus dňa 3.8.2009 21:54, celkovo upravené 4 krát.
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 4.6.2010 5:27

Ktoré Hillsky mám kupovať malému keď je po kastrácii?Zatiaľ mu dávam normálne kuracie a tuniakové tie má rád.Keby mi začal rapídne priberať ktoré treba dávať?je ich toľko druhov že som z toho jeleň. :cerveny:
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod Alica 4.6.2010 8:39

Marusska, aj ja som z toho jelen :-) chcem pre nu len to najlepsie, ale keby som tak vedela co je najlepsie. Ja zrejme zostanem pri kittenkach lebo dufam, ze na jesen k nej pribudne macacia kamoska a ta bude tiez na kittenkach, tak budu spolu :-)
Berenice Nekodera, CZ, RAG seal mitted (14.9.2009)
Obrázok používateľa
Alica
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.1.2010 9:57

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 4.6.2010 9:22

Alicka tak potom vítaj v zoo hehe.Ja som z toho tiež jeleň.Môj bude mať rok 13.6 a je už bez vajok.Doteraz som mu aj ja dávala kittenky ale neviem asi to nieje moc pre dospelé mačky.Moc sa v tom nevyznám tiež ale pýtala som sa netere ona je taká moja súkromná veterinárka a ona mi vravela že by bolo dobré prejsť na dospelácke.Vraj kôli zloženiu.Tak zháňam na nete informácie ktoré Hillsky začať kupovať.Posledne mi neter doniesla z výstavy dospelácke hillsky ale ešte som ich nerozbalila.No ale podľa toho čo dievčatá písali na fore treba len sledovať ako sa mení váha.No asi to začnem riešiť tie light a kastrátky granulky až keď uvidím že moc priberá.Fakt som z toho jeleň,ale je super že sú tu ľudia ktorý sú chovatelia a vedia poradiť z vlastných skúseností.Tak ja len hltám informácie :jaziram:
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod INA S. 5.6.2010 10:24

... :-) Alica a Marusska posielam vám ss ,možno vám to trocha pomôže... :cat34:
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 5.6.2010 10:40

Mocenky to pomohlo tam je to super rozpísané. :wink: Ďakujéééééééééém. :cat36:
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Alica 5.6.2010 22:55

dakujeeeeeem :cat36:
INA S. napísal:... :-) Alica a Marusska posielam vám ss ,možno vám to trocha pomôže... :cat34:
Berenice Nekodera, CZ, RAG seal mitted (14.9.2009)
Obrázok používateľa
Alica
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.1.2010 9:57

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 20.7.2010 17:28

Oslovila som firmu Vetis ohľadom granuliek pre kastrované maicky.Nakoľko na nich nebolo napísané aké množstvo mäsa obsahujú.

Granule sa volaju: Hill´s Science Plan Feline Neutered Cat Young
spominane krmivo je precizne vyvazena strava s unikatnou recepturou weight management a klinicky overenymi antioxidantmi pomaha kastrovanym mackam udrziavat sa v skvelej kondicii. Znizeny obsah tuku pomaha predchadzat zvysovaniu hmotnosti, zvyseny obsah vlakniny poskytuje balastne latky cim predchadza pocitu hladu, obsahuje aj dalsie zlozky ktoré su nevyhnutne pre zdravy organizmus.
Krmivo obsahuje minimum kuraciny 32% a kombináciu kuraciny a morcaciny 50%.
Práve o ten obsah mäsa mi šlo lebo nebol udaný na preklade. :bye:
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb