• Reklamy

Pro Plan

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Odoslaťod sunflowers 16.9.2007 14:34

Keby bola pravda čo hovoríš, že mačka sa z granúl nenaje (???) tak moja by už dávno zomrela od hladu. Prepáč, ale väčší nezmysel som ešte nepočula.
Naposledy upravil sunflowers dňa 16.9.2007 14:35, celkovo upravené 1 krát.
Lorinka (25.5.2006) :cat74:
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 29.3.2007 13:43
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod nikinka 16.9.2007 17:08

Katarina Francuzova napísal:
Alena napísal:Jak do zásoby? to nechápu. U mě jako u většiny chovatelů jsou kvalitní granule základem krmení a tvoří většinou 80-100% krmné dávky. Ostatní je jako doplněk. To spíš konzervy a kapsičky jsou něco co podle mého názoru kočka vůbec k životu nepotřebuje. Ty levné neobsahují skoro žádné maso a ty které ho obsahují jsou tak drahé, že mě vyjde levněji koupit raději rovnou maso.

Tak podla mna sa mačka z granul poriadne nenaje!
Ja viem ze su zakladom krmiva ale treba ich krmit aj niecim inym.

to je blbost co hovoris. macka sa z granul naje, moja je toho prikladom je vyberava takze ma granule nepretrzite a ked chce nieco ine vypyta si. nechapem preco si myslis, ze sa z granul nenaje. je to rovnocenne jedlo ako tasticky a pod.
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

Odoslaťod janulik31 16.9.2007 17:50

Ak môžem posúdiť moje mačky, tak tiež mi to pripadá, že sú večne hladné odkedy sú len na granulách. Môže to byť ale len zvyk pretože vždy mali ráno konzervu, k tomu občas varené kuracie mäsko so zeleninou a niekedy mlieko. A mali ešte aj v miskách granule, ktoré jedli počas celého dňa. Teraz majú LEN granule a každú chvíľu pýtajú jesť.
janulik31
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 6.5.2007 12:53

Reklamy

Odoslaťod INA S. 16.9.2007 18:56

janulik31 napísal:Ak môžem posúdiť moje mačky, tak tiež mi to pripadá, že sú večne hladné odkedy sú len na granulách. Môže to byť ale len zvyk pretože vždy mali ráno konzervu, k tomu občas varené kuracie mäsko so zeleninou a niekedy mlieko. A mali ešte aj v miskách granule, ktoré jedli počas celého dňa. Teraz majú LEN granule a každú chvíľu pýtajú jesť.

...neviem aké granule dávaš,ale podľa mňa je to hlúposľ,ja dávam ako hlavné jedlo granule,lebo iné nechce a môžem povedať ,že nehladuje,nezie ani svoju dennú dávku a pritom je v nich podchvíľou,dávam proplan, hills, animondu,royal canin,eukanubu.
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod janulik31 17.9.2007 14:06

Dávam granule PRO-PLAN After Care.
janulik31
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod INA S. 17.9.2007 16:41

janulik31 napísal:Dávam granule PRO-PLAN After Care.

...tak potom určite nieje hladná :-) ,rada si len zamaškrtí :wink:
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10

Reklamy

Odoslaťod janulik31 18.9.2007 9:48

No to určite :-) . Obaja sú dosť maškrtní, zvlášť TOM. Ten chce všetko čo jeme my. Posadí sa vedľa nás, alebo na zem a pýta labkou kúsok jedla. Ja sa vždy nechám ukecať a potom mu niet rady :TomyAngelo:
janulik31
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod joalis 30.10.2007 20:13

u nas je Proplan najoblubenejsim krmivom, myslim granule Delicate....to maju tie moje potvorky najradsej, ale jedine granule, ostatne vyrobky tejto znacky uz taky uspech nemali....
Obrázok používateľa
joalis
mačiatko
mačiatko

Založený: 29.10.2007 19:50

Reklamy

Odoslaťod skel 25.12.2007 20:18

Ja ako mnoho ludi krmim systemom granule stale plna miska a kolko zje tolko zje a k tomu dvakrat denne masko alebo konzerva, no nie otom som chcel tema je o proplane - kupil som mojej kitten delicate a niak extra jej nechuti je ho naozaj len ked je dost hladna (napriklad ze ranna davka masa bola mensia a vecerna sa oneskori), no som rad ze jej zacala chutit eukanuba, davnejsie jej chutil len royal, ale eukanuba jej zachutila a da si z nej aj ked ma v miske aj svoju najoblubenejsiu konzervu (nie ze by tu konzervu nedojedla tiez :-))) . Asi to bude tym ze Eukanuba ma najvyssi obsah masa - >40% kura, >15% kuracia pečeň to je uz nieco ...

... skoro som zabudol este Trainer (sensibile) mojej cicke vcelku chutil sice nie az tak ako Eukanuba a Royal ale odost viac nez pro-plan.
Naposledy upravil skel dňa 25.12.2007 20:24, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
skel
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 7.7.2007 19:50
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 19.8.2008 16:09

tak ja som dnes kupila prve balenie pro planu pre mojho cicusika. Kejsy doteraz papal iba Trainer kitten (ktory mu mimochodom velmi chuti :cica2: ), ale som sa rozhodla, ze skusim kupit aj granulky inej znacky, aby si zvykol na viac druhov. clovek nikdy nevie. tak som mu dala par granul na ochutnavku, reakcia, no hmm- akoby cely den nejedol. vrhol sa na ne, snad ich aspon trosku prezuval :jaziram: takze pro plan kitten mojej cice CHUTI. maju dva druhy pre maciatka, ale ten delicate som nekupila nakoniec, pisu, ze je to pre maciatka, ktore maju citlivu kozu a horsie travenie, tak mi to prislo zbytocne kupovat. volime teda klasiku. :TomyAngelo: som vravela priatelovi, ze som sa trochu bala, ci budu Kejsinovi chutit, odpovedou mi bolo: prosim ta, co nasej macke nechuti??? :D len dufam ze jedneho dna nezozerie aj nas :mutagen: :D
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Odoslaťod gandalf 19.8.2008 16:13

Ja krmim Pro Planom bezne, a moje macky ho ako tak bastili, ale kupila som Pro PLan Delicate a miska s tymto krmivom je ako prva prazdna. Mam len take tusenie, zo to bude tym, ze moji maciaci zeru zasadne vzdy to krmivo, ktore dostanu nove a na stare mi kaslu :D
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 19.8.2008 16:20

gandalf napísal:Ja krmim Pro Planom bezne, a moje macky ho ako tak bastili, ale kupila som Pro PLan Delicate a miska s tymto krmivom je ako prva prazdna. Mam len take tusenie, zo to bude tym, ze moji maciaci zeru zasadne vzdy to krmivo, ktore dostanu nove a na stare mi kaslu :D

noo tak s tymto sa asi celkom stotoznim, ze je to tou "novotou" :-D inak, je v tom teda nejaky rozdiel (co sa tyka zlozenia granul)? kupovat alebo nekupovat tieto "special" druhy (delicate, senzible...) pokial je macicka v poriadku a ziadne problemy nema?
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Odoslaťod gandalf 19.8.2008 17:43

Ja som kupila Delicatky hlavne kvoli tomu, ze vraj maju lepsiu chut. Senzibilky niekto kupuje zase kvoli lepsiemu zlozeniu...no ak je ochotny papkat bezne granulky, myslim, ze nieje treba. On je aj tak este maciatko a papka maciatkovske granulky a myslim, ze tie su dobre aj chutovo a su urcene pre citlivy zaludok maciatok. :wink:
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Re: Pro Plan

Odoslaťod Tom22 6.3.2012 9:24

Mali ste už niekto Pro plan Kitten? Chutili vášmu mačiatku? :cat37:
Tom22
Nováčik
Nováčik

Založený: 5.3.2012 19:10
Počet mačiek: 1

Reklamy

Re: Pro Plan

Odoslaťod elienta 6.3.2012 15:34

Naši mali Proplan kitten keď k nám prišli. Boli na túto značku naučený od chovateľa. Nemôžem povedať, že by im nechutili, ale keď som im ponúkla Applaws bolo jasné, že s Proplanom sme skončili. :cat36:
Elvis & Esterell Nerthiana * CZ
Obrázok používateľa
elienta
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 29.9.2011 13:58

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb