• Reklamy

Krmite mačku iba granulami ale aj konzervami???

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Krmite mačku iba granulami ale aj konzervami???

Odoslaťod Katarina Francuzova 2.11.2007 23:40

No chcela by som sa opyta či vašu mačičku krmite iba granulami???Lebo niektori tu pišu že ich mačky sa stravuju iba granulami........tak fakt neviem.....Ja moju mačičku krmim aj granulami ako celodenu stravu to ma v miske ale konzervami 2 krat do dna......Ako krmite voju mačku vy??? :-)
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Katuška :-D
Podolinec :cica2:
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 18.6.2006 20:02
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod joalis 3.11.2007 0:03

ja svojim mackam davam vzdy rano konzervu....neskor dostanu granule a tie im vlastne nechavam v miske az do dalsieho rana....
Obrázok používateľa
joalis
mačiatko
mačiatko

Založený: 29.10.2007 19:50

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 3.11.2007 9:57

joalis napísal:ja svojim mackam davam vzdy rano konzervu....neskor dostanu granule a tie im vlastne nechavam v miske az do dalsieho rana....

N tak podobne ako ja :DJa tiž rano dam kocurikovi konzervu a potom aj večer ale granule a vodu ma stale v miske.....A kolko mačiek maš doma???
:-)
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod joalis 3.11.2007 10:26

Katarina Francuzova napísal:
joalis napísal:ja svojim mackam davam vzdy rano konzervu....neskor dostanu granule a tie im vlastne nechavam v miske az do dalsieho rana....

N tak podobne ako ja :DJa tiž rano dam kocurikovi konzervu a potom aj večer ale granule a vodu ma stale v miske.....A kolko mačiek maš doma???

doma mam dve macky "mix zahradny".....kocura Aresa a macku Sheilu...stale som tuzila po britkach,ale ked susedia z chaty chceli utopit dve male mile maciatka, tak som si ich vzala domov aj napriek protestom priatela...uz ich mame 5 rokov a mame ich velmi radi.... :cica2: ...ale co sa tyka jedenia tak uz davno zabudli, ze odkial prisli, vymyslaju ako keby mali "modru krv"... :D
Naposledy upravil joalis dňa 3.11.2007 10:27, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
joalis
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 3.11.2007 21:33

joalis napísal:

doma mam dve macky "mix zahradny".....kocura Aresa a macku Sheilu...stale som tuzila po britkach,ale ked susedia z chaty chceli utopit dve male mile maciatka, tak som si ich vzala domov aj napriek protestom priatela...uz ich mame 5 rokov a mame ich velmi radi.... :cica2: ...ale co sa tyka jedenia tak uz davno zabudli, ze odkial prisli, vymyslaju ako keby mali "modru krv"... :D

No tak to musi byt super ked su dve ja mam 1 kocurika :DAle su fakt zlate kes som pozerala na obrazok postavicky aku maju foto :DA vsimla som si ze tam maju travicku ktoru papaju to si im zasadila ty???
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Alena 4.11.2007 7:20

Krmím granulemi a masem, konzervu dávám jen občas pro zpestření, kočky je k životu vůbec nepotřebují. Běžné konzervy prodávané v supermarketech obsahují as 4% masa, 20% vody a zbytek je různý odpad. Kvalitní konzervy např. Shinys mají obsah masa vysoký, ale zase jsou tak drahé že se mi spíš vyplatí koupit maso. A v letě když je horko mají moje kočky třeba i měsíc k dispozici jen granule. Maso se při vyšších teplotách rychle kazí a tak mám strach aby kočkám nezpůsobilo nějaký problém.
Alena
EP IC Melisa Sára Dirty Dancing - britská černě želvovinová - kastrát 12 let
IC Angelika Tergy - britská čokoládově želvovinová - 5 let
GIC Queen Elisabeth z Lužinek - britská červená tečkovaná - 5 let
GIC Nathaniel Falling Star - britský krémový bikolor - kastrát - 4 roky
GIC Shari z Lužinek - britská lilově želvovinová - 3 roky
IC Yoko Ono Falling Star - britská modře želvovinová harlekýn - 2 roky
IC Harvey Honey Pie - britský krémový mramorovaný - 1 rok
Alena
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 21.9.2005 6:55
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod joalis 5.11.2007 20:40

joalis napísal:

No tak to musi byt super ked su dve ja mam 1 kocurika :DAle su fakt zlate kes som pozerala na obrazok postavicky aku maju foto :DA vsimla som si ze tam maju travicku ktoru papaju to si im zasadila ty???

ano, to som im zasadila ja....to je obycajne trava....aj tvoj kocurik je velmi pekny....pozrela som si tvoj album....je fakt nadherny...
Obrázok používateľa
joalis
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 7.11.2007 15:50

joalis napísal:
joalis napísal:

ano, to som im zasadila ja....to je obycajne trava....aj tvoj kocurik je velmi pekny....pozrela som si tvoj album....je fakt nadherny...

No aj ja som už planovala kocurikovi zasadit travičku lebo trošku mi niekedy obkusoval kvety ale teraz s nim chodim von tak popapa vonku ale cez zimu mu musim zasadit :)No dakujem ale aj ty maš fakt krasnucke cicuchi :D
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Re: Krmite mačku iba granulami ale aj konzervami???

Odoslaťod bella 11.8.2012 15:00

Moja mačička granulky odmieta iba ak su v šťave z konzervy :-D inak papá len konzervy :wink:
Obrázok používateľa
bella
mačiatko
mačiatko

Založený: 21.7.2012 19:15
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Monika Plavuchova

Reklamy

Odoslaťod elienta 11.8.2012 16:22

bella napísal:Moja mačička granulky odmieta iba ak su v šťave z konzervy :-D inak papá len konzervy :wink:

Bella,
tvoja mačička je múdra - jej je jasné, že ani tie najsamlepšie granule nemôžu nahradiť mäso. Ja som postupne z kŕmenia kvalitnými granulami a konzervami prešla na kŕmenie výhradne surovým mäsom. (tzv. RAW PREY MODEL,samozrejme aj to má svoje pravidlá) Prechod na tento spôsob kŕmenia nebol síce rýchly a celkom jednoduchý, ale výsledky sa už dostavili. :cica: :cica:
Elvis & Esterell Nerthiana * CZ
Obrázok používateľa
elienta
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 29.9.2011 13:58
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod BBbejka 12.8.2012 19:46

Moje mačiatka majú rôzne chute,niektoré majú najradšej granule a mlieko(hlavne čierne,čo sa týka sfarbenia srsti),ostatné si dajú aj konzervy(na W....nedajú dopustiť)ale hlavne kapsičky.to sa tanieriky až lesknú,čo ich tak povylizujú.Tak majú za misu granúl a popri tom každý deň aj konzervy.Keďže žijem v horách,tak čerstvého mäsa majú dosť(chytajú myši,ktorými sa prídu aj pochváliť).Či je strava pre mačku vhodná spoznáte podľa lesku srsti.
Obrázok používateľa
BBbejka
Nováčik
Nováčik

Založený: 31.7.2012 22:12
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 9
Skutočné meno: Beáta

Reklamy

Odoslaťod laura1122 4.3.2013 11:50

U nás to je tak, že mačky dostanú ráno/doobeda konzervu, a majú v miske vždy trošku granulí keby boli v priebehu dňa hladné. Niekedy dokrmujeme vareným mäskom.
chovateľské potreby pre psy a mačky http://www.sixfeet.sk/osetrovanie-a-upr ... -a-hygiena
laura1122
Nováčik
Nováčik

Založený: 22.2.2013 13:54
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 1

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb