• Reklamy

Porta 21

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Re: Porta 21

Odoslaťod danicask 2.2.2009 22:03

Aj u nás sme už skúšali Portu 21. Kúpili sme na tejto výstave v stánku 4labky.sk a mačiaci sa išli zblázniť. Už som objednala aj 400g konzervy a zajtra idem pre balík na poštu. Vzorka granuliek ma čaká v balíku, tak uvidíme, potom napíšem ako a či chutilo.
danicask
Nováčik
Nováčik

Založený: 27.1.2009 16:41
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Barbarask 2.2.2009 22:19

Bio alebo Finest? Bio sa mi zda uz trochu prehnane, ale ok ked mozeme kupovat biopotraviny preco nie macky. Cena je vsak vsade pre tento druh stravy vysoka.
Na anglickych forach chvalia Orijen, AG a Applaws. Na nemeckych Schesir, Porta, Shiny cat, Almo, Animonda atd... Nastastie uz je z coho vyberat a nadnarodne spolocnosti budu musiet pridat v reklame aby grafy predaja neklesali. Hlupuckych sa este na svete najde dost.
Obrázok používateľa
Barbarask
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 1.3.2008 9:06
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod danicask 2.2.2009 22:31

Barbarask napísal:Bio alebo Finest? Bio sa mi zda uz trochu prehnane, ale ok ked mozeme kupovat biopotraviny preco nie macky. Cena je vsak vsade pre tento druh stravy vysoka.
Na anglickych forach chvalia Orijen, AG a Applaws. Na nemeckych Schesir, Porta, Shiny cat, Almo, Animonda atd... Nastastie uz je z coho vyberat a nadnarodne spolocnosti budu musiet pridat v reklame aby grafy predaja neklesali. Hlupuckych sa este na svete najde dost.

Neviem, len mi poslali e-mailom, ze mi poslu vzorku granuliek Porta pre dospelakov. tak asi Finest, vsimla som si, ze BIO je aj pre maciatka na ich stranke.
danicask
Nováčik
Nováčik

Založený: 27.1.2009 16:41

Reklamy

Odoslaťod Andrea.T 3.2.2009 11:20

Ako tak pozerám, asi aj ja vyskúšam tieto konzervy keď vašim mačiakom tak chutia. Som zvedavá, či to tej mojej chlpani bude tiež chutiť. Lebo Animondu už nechce... Tak som teraz presedlala na Shiny Cat a Miamor na chvílku. Potom dám vedieť či chutilo.
Andrea, Bratislava
Andrea.T
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 31.3.2008 10:04
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Dadulik 3.2.2009 22:56

Co sa tyka Porty 21 tak moje postrehy su takeho... granulky Shirina bastila jak najata... co sa tyka konzerv a kapsiciek.. no mala som ich doma hodne..a prvy mesiac nemali uspech.. uz som si myslela ze skoncia u poulicnej cicuchy ale akoby utalo a teraz ich basti.. :cat38:
:cica2: MAFIA ( niečo +MCO modrostrieborná) :cica2: :hearth: 27.12.2008
SHIRIN alias šišina domáca :cica2: :hearth: cca máj 2008 - :smutny: 26.10.2011
DAX von Kralova, NO :hearth: 16.02.2000
MAJA, DODO čistokrvná pouličná zmeska :hearth: sept. 2002
Obrázok používateľa
Dadulik
šelma
šelma

Založený: 13.9.2008 20:11

Reklamy

Odoslaťod macicka1 8.7.2009 19:13

Minule som hladala portu na nete a nejako zmizla z e-shopov, alebo je to len môj dojem a pocit. Prípadne sa prestala vyrábať?
macicka1
Nováčik
Nováčik

Založený: 8.7.2009 18:57

Reklamy

Odoslaťod Mirra 9.8.2009 10:26

Nie, nie, normálne sa vyrába a majú ju stále napr. v int. obchode 4labky.

Okrem toho som videla konzervy aj granule Porta 21 predávať aj na výstave minulý týždeň v Bratislave.

Podľa mňa sú konzervy Porta 21 brutál kvalitné, no aj brutál drahé, takže moje mačky ich majú iba veľmi zriedka. Napr. taká 400 g konzerva Porty 21 stojí v niektorých chovproduktoch aj okolo 90,- SKK (ja ešte rátam v korunách), ale v niektorých int. obchodoch (napr. v labkách) sa dá zohnať aj o 12,- SKK na konzervu lacnejšie. Keď si to tak zoberiem, tak za 90,- SKK už kúpim celé kura, ale "moderné" mačky sa asi budú trhať viac za Portou ako za tým kuraťom, aspoň tie moje potvorky. :D
Máme mačiatka!

Chovateľská stanica Moon Starr Mija*SK
Nórska lesná mačka & domáca mačka

Moja CHS mačiek: http://www.norskalesnamacka.estranky.sk/
Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 4.9.2008 9:55

Reklamy

Odoslaťod athena 9.8.2009 10:59

Mirra napísal:Nie, nie, normálne sa vyrába a majú ju stále napr. v int. obchode 4labky.

Okrem toho som videla konzervy aj granule Porta 21 predávať aj na výstave minulý týždeň v Bratislave.

Podľa mňa sú konzervy Porta 21 brutál kvalitné, no aj brutál drahé, takže moje mačky ich majú iba veľmi zriedka. Napr. taká 400 g konzerva Porty 21 stojí v niektorých chovproduktoch aj okolo 90,- SKK (ja ešte rátam v korunách), ale v niektorých int. obchodoch (napr. v labkách) sa dá zohnať aj o 12,- SKK na konzervu lacnejšie. Keď si to tak zoberiem, tak za 90,- SKK už kúpim celé kura, ale "moderné" mačky sa asi budú trhať viac za Portou ako za tým kuraťom, aspoň tie moje potvorky. :D

No vies - brutal drahe konzervy, ale je to maso a nie nejaka zmes, kde je trosku masa a zvysok same vnutornosti. Ale ja robim rovnako, je fakt, ze za tu cenu mam 1 kurca. Ja krmim aj granulkami Porta, aj konzervami. Konzervy riadne vyuzivame tie s tuniakom. Kura kupujem malo, to uz kupim to klasika zabalene, osklbane :-) Ale ked prepocitam takeho tuniaka, toho svetleho so zltymi plutvami - teda takeho aky sa dava aj do Rio Mare, tam mi uricte vychadza zasa lacnejsie konzerva ako keby som mala kupovat cerstveho. Takze samozrejme treba prepocitavat. Rano, ked sa zobudim tak dostanu konzervu, na obed samozrejme uz to kurca. Kuracie prsicka surove a zvysok uvarim.
Jaj a stale nadavam, ze skoda, ze aj Applaws nema 400g konzervy, tie moji zboznuju. Tuniaka, kurca so syrom, to je u nas velka mnamka.
athena
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 3.6.2009 14:42

Reklamy

Odoslaťod Mirra 9.8.2009 14:25

Veď presne, prepočítavam a snažím sa kŕmiť kvalitne, no zároveň ekonomicky a racionálne, aby som nevyhadzovala peniaze len tak do luftu, ak by bola primerane kvalitná, no o dosť lacnejšia alternatíva.

Tuniakové konzervy kupujem mačkám ľudské, údajne majú však pre zvieratá na stále konzumovanie priveľa soli, takže samostatne ich dostávajú iba občas a častejšie im ho zamiešavam v malom pomere do surového nakrájaného mäsa, takže im to tým pádom aj viac chutí. :cica2:
Máme mačiatka!

Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 12.8.2009 15:01

No ked je tu uz taka debata o Porte Bio tak sa pridam. Tieto konzervy mozem len odporucat...myslim ze za tu cenu stoja, su velmi kvalitne, obsahuju brusnice, ktore zabranuju tvorne mocovych kamenov. Ked otvorite konzervu hned z nej citit kvalitu.
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod gandalf 12.8.2009 15:34

Konzerva Porta Bio je pate, jediny, kto mi bol ochotny to jest boli este nevymlsane maciatka :-/ A ja teda neviem, co citis ty pri otvoreni tejto konzervy, ale maso som tam ja rozhodne necitila :-) Nasi maju radsej klasicku Portu. Este doplnim, ze klasicka animonda carny kitten vonia lepsie.
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod athena 12.8.2009 15:50

U nas rozhodne letia Porta 21 - ale vsetko filetove, tie Bio Pate nie. Ono vseobecne moji pastety nechcu a na tej koznerve je fajn to BIO, ale mna viac zaujima % maska a riadne krasne kusky masa a nie nejaka mleta zmes. Ale mozu byt macicky, ktorym pate chuti. Co do vone suhlasim, tato koznerva je viac BIO ako maso :-D

Brusnice maju v granulkach Applaws aj Porta, takze v konzervach ked nie su to, uz prezijeme. :-D
athena
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 3.6.2009 14:42

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 14.8.2009 10:21

My tiez letime na obycajnej Porte a na Applawsoch tie mu fakt chutia, urcite pri nich ostanem. Ale po tom ako som mu dal tie filetove konzervy nechce jest pastety...no co uz dufam ze mi nabuduce neodmietne carny alebo shiny cat - tie mal doteraz celkom rad.
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35

Reklamy

Odoslaťod Mirra 14.8.2009 12:35

Moji milujú paštétové rovnako ako filetové, niet u nás v tom rozdielu :-) .
Máme mačiatka!

Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod tomasdano 13.12.2009 19:19

ja som teraz kupil velke balenia, kedze som pocul na to dobre ohlasy, kupil som tuniaka s krabom cele balenie asi 24plechoviek a cisto kuracie pre maciatka :)
malo by mi dojst asi v pondelok tak uvidime, ci tej mojej to bude chutnat lebo je dost vyberava ta moja micka :)
xxx
Obrázok používateľa
tomasdano
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 16.8.2009 16:17

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb