• Reklamy

Nekupujte pribinacika:-)

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Re: Nekupujte pribinacika:-)

Odoslaťod AndreaO 4.7.2012 15:14

Cestoviny, suchy chlieb, Dein Bestes, Whiskas, Felix :zhebni:
Nikuska, nic proti, ale PROSIIIIM, vyziadaj si spat skolne. Lebo to bola zbytocna investicia. Kedze nevies ani zakladne ucivo biologie zakladnej skoly a to, ze MACKY SU MASOZRAVCE!!!! Tak im skus davat aj nejake mäso. 4% vedlajsich produktov zivocisneho povodu NAOZAJ NIE SU STRAVA pre macky, rovnako ako cestoviny, ci suchy chlieb.
A nedivim sa, ze Ta veterinar pochvalil. Ved mu pripravujes tolko prace, ktoru samozrejme niekto zaplati. Alebo ich nechas v nadhernom veku 1. roku normalne zomriet na starobu? To, len aby som pochopila....
Obrázok používateľa
AndreaO
šelma
šelma

Založený: 18.11.2007 15:33
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 4.7.2012 18:30

AndreaO napísal:Cestoviny, suchy chlieb, Dein Bestes, Whiskas, Felix :zhebni:
Nikuska, nic proti, ale PROSIIIIM, vyziadaj si spat skolne. Lebo to bola zbytocna investicia. Kedze nevies ani zakladne ucivo biologie zakladnej skoly a to, ze MACKY SU MASOZRAVCE!!!! Tak im skus davat aj nejake mäso. 4% vedlajsich produktov zivocisneho povodu NAOZAJ NIE SU STRAVA pre macky, rovnako ako cestoviny, ci suchy chlieb.
A nedivim sa, ze Ta veterinar pochvalil. Ved mu pripravujes tolko prace, ktoru samozrejme niekto zaplati. Alebo ich nechas v nadhernom veku 1. roku normalne zomriet na starobu? To, len aby som pochopila....

VY TU Všetci máte snáď problém s očami :D ja som nenapísala, nikde...že LEN !!! toto žerú !!! ja som napísala...že hlavne žerú whiskas granule a sáčky...sem tam konzerva...ale ako doplnok...čo sa zvýši zo stola...zožerú...žiadne pomyje ale normálne jedlo...CHCETE fotky mojich mačiek??? či o čo vám ide??? ja sa nemusím doučiť biolu keďže ju idem študovať ny výške tak asi by ste mali biolu študovať vy :) áno preto som napísala, že mám krásnu 10 ročnú mačku bez akýchkoľvek problémov...k veterinárovi chodím pravidelne a ešte ani raz SOM NEMALA PROBLEM S TRAVENIM....ja som zareagovala na toho kakaového pribináčika....že radšej svojej mačke namiesto toho Pribináčika dám čerstvý chlieb s maslom a a ani sa neotočím a už sa do toho pustí...okrem iného....opakujem ešte pre ďalších mantákov v tejto super skupine : kŕmim hlavne granulami a konzervami....!!! dokrmujem....cestoviny, mäso z polievky, chlieb...a hocičo iné...čo viem, že mojím mačkám neškodí...a čo sa týka môjho dvoj ročného kocúra...je vo veľmi dobrej forme a takú lesklú srsť a krásneho kocúra som nevidela na výstave...a veterinár je aj od toho...aby mi poradil...sama som s ho pýtala na takéto kŕmenie...moje mačky nemajú deficit mäsa, ako vy deficit rozumu :) tak sa naučte najprv čítať a porozumieť textu áno??? ďakujem pekne...
ešte nejaké dotazy??? či to mám celé napísať ešte raz???
Mne mačka ešte na starobu žiadna nezomrela....:)
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Založený: 9.6.2012 12:47
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 4.7.2012 18:33

AndreaO napísal:Cestoviny, suchy chlieb, Dein Bestes, Whiskas, Felix :zhebni:

A ja tu nemusím nič chápať...lebo ja svojim mačkám nedávam krémik :D ale normálnu stravu...ak mi neveríte, dohodneme sa na návšteve aj s mojím veterinárom...a navážajte sa do iných "chovateľov" :)
ďakujem ešte raz za konečné pochopenie...
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 4.7.2012 18:40

nie nebola? a čím kŕmili mačky ľudia pred pred pred nami??? hocijaká mačka na ulici si vezme korku suchého chleba...mačka skôr zožerie pečivo a neposerie sa...ale sorry, mačka nebola stvorená ani na to, aby žrala pribináčika za pomaly euro....rozmaznávanie mačiek a vy ľudia ani netušíte, ako zle robíte hlavne sebe...bola som svedkom dvoch rozmaznávaných mačiek a poviem po pravde...lutujem tie mačky a toho majiteľa ešte viac...všetkého veľa škodí...a mne sa mačka aspoň z cestovín nezoserie ako z kakaového pribináčika :)[/quote]
Jaj, cize problem je ten, ze niekto da macke pribinacika za euro :D radsej nech jej kupi vreco granuli za 3e ci ako?
Macka je masozravec, v minulosti zila prevazne v okoli statkov a domov, kde si lovila korist sama, od ludi dostala nejaku tu mlsnotu (cerstvo nadojene mlieko) alebo zbytky zo zabijacky.
Hocijaka hladna macka na ulici skutocne zozerie korku sucheho chleba, dokonca aj sacky, hlinu a noviny, pretoze je naozaj hladna.
Ja svoje macky "rozmaznavam" prirodzenou stravou, pribinacika teda nedostavaju, ale teda ten ju furt lepsi ako chleba. O mackach a ich potrebach zjavne vies malo, tak aspon neatakuj ostatnych. Keby macky aj niekto krmil svieckovou za 25e/kg, teba do toho nic. :bye:[/quote]

Drahá pani vy si kŕmte mačky čím chcete :D viem o mačkách viac než si myslíte verte tomu :) možno mám viac prečítané a s nimi odstarané ako vy ste mali párkov v rožku tak neatakujte v mna zbytočnými poznámkami....ja nechápem čo vy máte proti pečivu :D a ak ste vy videli žrať mačku hlinu noviny :) poprosím fotku, dôkaz, video :) pretože ja som to ešte nevidela, tak sa rada od Vás poučím....možno tu na fúre ste big boss, ale nikdy mi nikto nevytkol chleba, ani žiadne iné pečivo pre mačky, ktoré si sem tam zajedia :) alebo si myslíte že to žerú stále??? treba sa naučiť čítať a dávať si vety v hlavičke dokopy :) áno moje mačky si lovia korisť samé....viem že moja stará mať hádzali mačkám zbytky z chleba, omrviny.,..atď...a viem že tým mačkám to vôbec neublížilo...keď ma tu máte v pláne napádať za krajec chleba za týždeň, len sa páči ja nemienim reagovať...vy si kŕmte potvory čím chcete, ja si ich budem čím ja chcem...a keď už niekto "drbne" mačke niečo kakaového pôvodu, je pre mňa neskúsený...vy nemôžte ani len vo sne vedieť, ako vyzerajú moje zvieratá a ako sa cítia, tak láskavo takéto slovíčka vážte pre iných :)
ďakujem, prajem pekný deň :P
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod miusiatko 4.7.2012 18:50

no nic... ked ti chlieb s maslom pride ako dobry doplnok stravy masozravca, tak ako myslis. Kvasinky, oblicky aj tukove bunky su z toho urcite cele stastne. Cestoviny detto. Maso z ochucovanej polievky ani nekomentujem.
K tomu whiskasovy bordel ako zaklad, no proste skvele :rolleyes:
Verim, ze tvoj kocur ma 10 a vyzera relativne dobre. Mnoho zvierat dokaze prezit extremy - kolko dedinskych psov je krmenych doslova odpadom a na retazi preziju 10 rokov. Tvoj druhy kocur nemusi mat take stastie. Keby si si na miesto utokov a castovanim nas, ze sme mantaci, trochu o mackach nastudovala (nie, nepotrebujem studovat biologiu, uz to mam za sebou) tak by si mozno zistila, co sa ti snazime povedat.
Ale kto chce kam...
Drahá pani vy si kŕmte mačky čím chcete :D viem o mačkách viac než si myslíte verte tomu :) možno mám viac prečítané a s nimi odstarané ako vy ste mali párkov v rožku tak neatakujte v mna zbytočnými poznámkami....ja nechápem čo vy máte proti pečivu :D a ak ste vy videli žrať mačku hlinu noviny :) poprosím fotku, dôkaz, video :) pretože ja som to ešte nevidela, tak sa rada od Vás poučím....možno tu na fúre ste big boss, ale nikdy mi nikto nevytkol chleba, ani žiadne iné pečivo pre mačky, ktoré si sem tam zajedia :) alebo si myslíte že to žerú stále??? treba sa naučiť čítať a dávať si vety v hlavičke dokopy :) áno moje mačky si lovia korisť samé....viem že moja stará mať hádzali mačkám zbytky z chleba, omrviny.,..atď...a viem že tým mačkám to vôbec neublížilo...keď ma tu máte v pláne napádať za krajec chleba za týždeň, len sa páči ja nemienim reagovať...vy si kŕmte potvory čím chcete, ja si ich budem čím ja chcem...a keď už niekto "drbne" mačke niečo kakaového pôvodu, je pre mňa neskúsený...vy nemôžte ani len vo sne vedieť, ako vyzerajú moje zvieratá a ako sa cítia, tak láskavo takéto slovíčka vážte pre iných :)

Slubujem, ze naposledy, lebo toto je diskusne forum a nie "feed the troll", co ty rozhodne si.
Parkov v rozku som zjedla velmi malo, takze tvoje prirovnanie mozne je. K tomu, co ja viem o mackach - viem dost, okrem toho, tu biologiu o ktorej ty estelen snivas, ja uz mam za sebou.
Moj prvy kocur prekonal dve narocne operacie prave kvoli tomu, ze ako odrastene maca zil na takom mieste, kde si nevedel nic ulovit a zral co prislo pod ruku. Mal creva upchate bordelom.
Chleba je z obilia, obilie su same uhlohydraty a to je presne to, co v macacom jedalnicku robi najviac zloby. Od premnozenia kvasiniek v organizme, cez obezitu a mocove problemy, az po diabetes a podporu rastu nadorovych buniek. Staci tolko, ze co mam proti chlebu?
Vravim, krm si cim chces, ale nas tu nenazyvaj mantakmi za to, ze ti tvoje krmenie okomentujeme.
Btw uz to tu bolo vysvetlene "kakaovy" pribinacik bol preneseny vyznam na sracku z normalneho pribinacika, ked uz si to teda nevies sama dat v tej hlavicke dokopy, ako pises
http://mackysumasozravce.webnode.sk/
Tobi (*04.04.2012) - Devon rex, diabol v bielom kožuchu
Žiži (09/2011-04/2012) - v nebíčku
Otelko (08/2010-08/2011) - v nebíčku

HĽADAJÚ DOMOV

Ludwig (3 roky) - ukecaný ryšavec, vhodný ako jedináčik
Sony (9 mesiacov) - rozkošná černuľa, jedináčik
Riško (3 roky) - aktívny ryšavec, potrebuje spoločnosť
Jester (3 mesiace) - klbko energie, potrebuje spoločnosť
Obrázok používateľa
miusiatko
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 28.8.2010 9:35
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Jana

Reklamy

Odoslaťod Crysis 4.7.2012 18:54

Nikuska1200,láskavo sa už ukludni,lebo jediné čo vieš o mačkách je to,že majú 4 labky a chvost.Tvoj kocúr má len 2 roky,tak sem napíš ked bude mať 15 rokov,či sa toho ten chlebovo,cestovinový mačiak vobec dožije.Asi o tom nevieš,ale chémiu nájdeš vo všetkom,aj v chlebe,cestovinách,masle...A láskavo tu nepíš také kraviny aby sme sa naučili čítať a porozumieť textu,ked ty sama si doteraz nepochopila ako som to myslel s tým"kakaovým"pribináčikom a to sme sa ti to snažili dvaja vysvetliť a ty to doteraz nechápeš.Ale nezúfaj,máš len 19,časom dostaneš rozum.
Jerry-biela perzska činčila * 21.9.2008
Atriel(Akatriel Angel,dolldeluxe*SK)-ragdoll seal colorpoint * 17.7.2011
Crysis
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 1.7.2011 19:58
Pohlavie: Muž
Skutočné meno: Miro

Reklamy

Odoslaťod Miša&Ema 4.7.2012 19:17

No ja tiež nekŕmim ukážkovo dokonale, ale dávať im whiskas a chleba? Určite chceš pre svoje mačky to najlepšie, tak prehodnoť ich jedálniček. Ľudia ti tu chcú len poradiť aby sa tvoje mačky mali čo najlepšie a v zdravý sa dožili vysokého veku. To,že ideš študovať biológiu, je pekné a prajem ti aby sa ti na škole darilo, ale sú tu ľudia čo túto školu majú za sebou( alebo inú-veterina,chovateľstvo atď...) plus majú niekoľkoročné skúsenosti s chovom mačiek, tak sa nad nimi zas nevyvyšuj vedomostami o anatómii a fyziológii mačiek. Nikto ťa tu nejde zhadzovať, každý robí chyby, nie je tu nikto ,kto vie o mačkách 100% všetko, ale ide aj o tvoj prístup,chuť nechať si poradiť,študovať problematiku a konverzovať sa dá tiež na úrovni bez urážok a ostrého tónu.
P.s.: ak budeš takto komunikovať aj na Vš je dosť možné,že odtiaľ po prvom semestri poletíš a neber to ako urážku.
Obrázok používateľa
Miša&Ema
mačiatko
mačiatko

Založený: 15.5.2012 13:39
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod AndreaO 4.7.2012 21:32

K diskusii len jedina veta, uboziatka Vase macky. Spravit z masozravca prakticky vegetariana, prosim nezaobstarajte si kralika. Lebo s Vasimi skvelymi znalostami vsetkeho ho budete krmit zarucene surovym masom... Na VS fakt beru hrozny bordel :cat22:
Obrázok používateľa
AndreaO
šelma
šelma

Založený: 18.11.2007 15:33
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 4.7.2012 21:41

AndreaO napísal:K diskusii len jedina veta, uboziatka Vase macky. Spravit z masozravca prakticky vegetariana, prosim nezaobstarajte si kralika. Lebo s Vasimi skvelymi znalostami vsetkeho ho budete krmit zarucene surovym masom... Na VS fakt beru hrozny bordel :cat22:

NO ste sa pekne pozbierali a do mňa obuli :) toto vám ide :) no dosť irónie :D čo ja by som bez vás robila :D
školné mi nevrátia :D bohužiaľ :D ale tebe by mohli vrátiť rozum, neviem kde si ho zabudla :)
áno ja som mala z biológie známky také aké som mala, preto ma vzali na výšku bez prijímačok vďaka známkam a to som si veľa pri tých knihách neodsedela :) isto je to tým :P
A čo ty máš vyštudovanú hygienu potravín? alebo živočíšnu výrobu??? :D v 90 % všetkej potravy na svete je obilnina...:) skús si niekedy prečítať zloženie napr.kvalitných RC:
Zloženie:
hydinová múčka, ryža, živočíšny tuk, izolát z rastlinných bielkovín*, kukurica, lignocelulóza, kukuričný glutén, živočíšne bielkoviny (hydrolyzované), odrezky z čakanky, minerálne látky, L-lysín, sójový olej, rybí olej, fosforečnan sodný, sušené vajcia, frukto-oligosacharidy, DL-methionín, mannan-oligosacharidy, taurín, brutnákový olej, hydrolyzát z kôrovcov (bohatý na glukosamín), extrakt z aksamitníku (bohatý na luteín), L-karnitín, hydrolyzát z chrupaviek (bohatý na chondroitín).

Ešte niečo? :) A ešte raz píšem :D bože už dúfam posledný krát :D ja nekŕmim mačky len chlebom :) drahá slečna, pani :) a neviem čo je zlé na whiskas...ty kŕmiš čím??? každý den chytíš vypaseného králika dáš mačke surové mäso ale predtým ho pošleš do laborky či čo??? vo všetkom je chémia, ver tomu :) a nikdy som nenapísala, že whiskas je nejaká super kvalita...mne mačky z RC hnačkovali, zrejme im to robilo šarapatu :) áno...ja mám tak zlomyslného veterinára, že mi zle poradí, a potom mi operuje mačky a ťahá zo mňa prachy...to by už asi dávno o tú licenciu prišiel? nie? ale aspoň vidieť, čo si o dr. myslíš :P a je to smutné...pretože toto by dobrý lekár spraviť nemal a môj to ani nerobí :) keď tvoj áno, vieš čo máš robiť, nie si malé decko :P
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 4.7.2012 21:42

nikuska1200 napísal:
AndreaO napísal:K diskusii len jedina veta, uboziatka Vase macky. Spravit z masozravca prakticky vegetariana, prosim nezaobstarajte si kralika. Lebo s Vasimi skvelymi znalostami vsetkeho ho budete krmit zarucene surovym masom... Na VS fakt beru hrozny bordel :cat22:

NO ste sa pekne pozbierali a do mňa obuli :) toto vám ide :) no dosť irónie :D čo ja by som bez vás robila :D
školné mi nevrátia :D bohužiaľ :D ale tebe by mohli vrátiť rozum, neviem kde si ho zabudla :)
áno ja som mala z biológie známky také aké som mala, preto ma vzali na výšku bez prijímačok vďaka známkam a to som si veľa pri tých knihách neodsedela :) isto je to tým :P
A čo ty máš vyštudovanú hygienu potravín? alebo živočíšnu výrobu??? :D v 90 % všetkej potravy na svete je obilnina...:) skús si niekedy prečítať zloženie napr.kvalitných RC:
Zloženie:
hydinová múčka, ryža, živočíšny tuk, izolát z rastlinných bielkovín*, kukurica, lignocelulóza, kukuričný glutén, živočíšne bielkoviny (hydrolyzované), odrezky z čakanky, minerálne látky, L-lysín, sójový olej, rybí olej, fosforečnan sodný, sušené vajcia, frukto-oligosacharidy, DL-methionín, mannan-oligosacharidy, taurín, brutnákový olej, hydrolyzát z kôrovcov (bohatý na glukosamín), extrakt z aksamitníku (bohatý na luteín), L-karnitín, hydrolyzát z chrupaviek (bohatý na chondroitín).

Ešte niečo? :) A ešte raz píšem :D bože už dúfam posledný krát :D ja nekŕmim mačky len chlebom :) drahá slečna, pani :) a neviem čo je zlé na whiskas...ty kŕmiš čím??? každý den chytíš vypaseného králika dáš mačke surové mäso ale predtým ho pošleš do laborky či čo??? vo všetkom je chémia, ver tomu :) a nikdy som nenapísala, že whiskas je nejaká super kvalita...mne mačky z RC hnačkovali, zrejme im to robilo šarapatu :) áno...ja mám tak zlomyslného veterinára, že mi zle poradí, a potom mi operuje mačky a ťahá zo mňa prachy...to by už asi dávno o tú licenciu prišiel? nie? ale aspoň vidieť, čo si o dr. myslíš :P a je to smutné...pretože toto by dobrý lekár spraviť nemal a môj to ani nerobí :) keď tvoj áno, vieš čo máš robiť, nie si malé decko :P

SI normálna??? mňa ideš nazývať bordelom??? sa spamätaj hovno ťa do mojich mačiek !!! ani nevieš dokopy ako ráno vstávaš tak nekomentuj na aké výšky ma pobrali...ty si istotne malý genius :D tam Albert chudák je prd oproti tebe....ty ukáž svoje diplomy !!!
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 4.7.2012 21:44

NEVIES CITAT??? SOM NAPISALA, ZE MOJE MACKY MASO DOSTAVAJU...!!!! TY SA VRAT DO PRVEHO ROCNIKA ZS LEBO ZJAVNE NEVIES ANI CITAT...!!!!
to ostatné je len doplnok...!!!! a každý si dáva mačkám čo chce...a nie dakuujem vaše rady sú mi tak akurát na prd :) toto si tak akurát vytlačím a utriem si s tým vie čo :P
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 4.7.2012 21:49

miusiatko napísal:no nic... ked ti chlieb s maslom pride ako dobry doplnok stravy masozravca, tak ako myslis. Kvasinky, oblicky aj tukove bunky su z toho urcite cele stastne. Cestoviny detto. Maso z ochucovanej polievky ani nekomentujem.
K tomu whiskasovy bordel ako zaklad, no proste skvele :rolleyes:
Verim, ze tvoj kocur ma 10 a vyzera relativne dobre. Mnoho zvierat dokaze prezit extremy - kolko dedinskych psov je krmenych doslova odpadom a na retazi preziju 10 rokov. Tvoj druhy kocur nemusi mat take stastie. Keby si si na miesto utokov a castovanim nas, ze sme mantaci, trochu o mackach nastudovala (nie, nepotrebujem studovat biologiu, uz to mam za sebou) tak by si mozno zistila, co sa ti snazime povedat.
Ale kto chce kam...

Slubujem, ze naposledy, lebo toto je diskusne forum a nie "feed the troll", co ty rozhodne si.
Parkov v rozku som zjedla velmi malo, takze tvoje prirovnanie mozne je. K tomu, co ja viem o mackach - viem dost, okrem toho, tu biologiu o ktorej ty estelen snivas, ja uz mam za sebou.
Moj prvy kocur prekonal dve narocne operacie prave kvoli tomu, ze ako odrastene maca zil na takom mieste, kde si nevedel nic ulovit a zral co prislo pod ruku. Mal creva upchate bordelom.
Chleba je z obilia, obilie su same uhlohydraty a to je presne to, co v macacom jedalnicku robi najviac zloby. Od premnozenia kvasiniek v organizme, cez obezitu a mocove problemy, az po diabetes a podporu rastu nadorovych buniek. Staci tolko, ze co mam proti chlebu?
Vravim, krm si cim chces, ale nas tu nenazyvaj mantakmi za to, ze ti tvoje krmenie okomentujeme.
Btw uz to tu bolo vysvetlene "kakaovy" pribinacik bol preneseny vyznam na sracku z normalneho pribinacika, ked uz si to teda nevies sama dat v tej hlavicke dokopy, ako pises

kvasinky sú v každom krmive :) ale ty máš isto 4 doktoráty tak ich ukáž :) nie ja o biole nesnívam :) pretože ja si ten sen aj plním a keď juu máš ty vyštudovanú fajn, ja sa nehádam prečo by si ju mať nemala :) keď tvoje mačky majú v črevách bordel je tvoj bordel ja som sama mačku odchovala z ulice, ledva to dva mesiace malo a žije 10 rokov a myslím že toto je môj dôkaz toho, že viem čo robím a nepotrebujem rady na fore, kde si princezné myslia, že keď napíšu 800 komentov...:) tak su super boss....:P smola že tú su komenty hodnotené podla počtu ...budem si každého nazývať ako len chcem :) je mi jedno ako to ten crysis myslel, ja nie som básnik...ja začnem písať v metaforách a nikto sa z toho nevymotá...a ty mi ideš kázať o biologii dačo ??? veď ty ani nevieš, po čom vonia kravské mlieko :D :D :D ty ja som aspoň z dediny a smola že ja dojiť viem, mám o tom aj prax na papieri :) a predsstav si za jeden :) ale to zas TY dokonalá biologička vieš viac však? :D keď mlieko od kravy smrdí od čerstvej trávy a mlieko z obchodu je 100%kvalitné mlieko :D tak to moja koľko máš rokov, o to dosť neskôr dostaneš rozum ty !!!! mne sa na môj vek neopierajte, nikde nie je pravdidlo, že čím staršia, tým rozumnejšia, bohuzial je to vo vela pripadoch naopak :) a ty si jeden z nich :P končím tému aj teba...bye bye my lady :P
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 4.7.2012 21:53

Crysis napísal:Nikuska1200,láskavo sa už ukludni,lebo jediné čo vieš o mačkách je to,že majú 4 labky a chvost.Tvoj kocúr má len 2 roky,tak sem napíš ked bude mať 15 rokov,či sa toho ten chlebovo,cestovinový mačiak vobec dožije.Asi o tom nevieš,ale chémiu nájdeš vo všetkom,aj v chlebe,cestovinách,masle...A láskavo tu nepíš také kraviny aby sme sa naučili čítať a porozumieť textu,ked ty sama si doteraz nepochopila ako som to myslel s tým"kakaovým"pribináčikom a to sme sa ti to snažili dvaja vysvetliť a ty to doteraz nechápeš.Ale nezúfaj,máš len 19,časom dostaneš rozum.

no k tebe sa ani vyjadriť nejdem :P zbytočne čas míňať :Pmôj kocúr má dva roky :) a je zdravý a silný ak buk :) a staršia mačička má 10 a je stále svižná :) a takisto 100% zdravá :) ďakujem za opýtanie :)
nikde som nenapísala, že moje mačky krmim len chlebom :D ale to ja píšem zas zbytočne :) lebo VY DOKONALI si zas vyberiete z toho to, že tá mačka žerie klíčky v záhrade :D ste biedni tak vám poviem a čítať by ste sa mali naučiť :)
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 4.7.2012 21:56

Miša&Ema napísal:No ja tiež nekŕmim ukážkovo dokonale, ale dávať im whiskas a chleba? Určite chceš pre svoje mačky to najlepšie, tak prehodnoť ich jedálniček. Ľudia ti tu chcú len poradiť aby sa tvoje mačky mali čo najlepšie a v zdravý sa dožili vysokého veku. To,že ideš študovať biológiu, je pekné a prajem ti aby sa ti na škole darilo, ale sú tu ľudia čo túto školu majú za sebou( alebo inú-veterina,chovateľstvo atď...) plus majú niekoľkoročné skúsenosti s chovom mačiek, tak sa nad nimi zas nevyvyšuj vedomostami o anatómii a fyziológii mačiek. Nikto ťa tu nejde zhadzovať, každý robí chyby, nie je tu nikto ,kto vie o mačkách 100% všetko, ale ide aj o tvoj prístup,chuť nechať si poradiť,študovať problematiku a konverzovať sa dá tiež na úrovni bez urážok a ostrého tónu.
P.s.: ak budeš takto komunikovať aj na Vš je dosť možné,že odtiaľ po prvom semestri poletíš a neber to ako urážku.

ďakujem Sibyla :D určite vyletím :D preto som tam bez prijímacích skúšok :P ja som nikde nenapísala že viem o nich všetko tak nepreháňaj ano???? :D domýšľať si tu viete všetci jedna radosť, ale čítať obyčajné jednoduché vety :) to nie :D odborníci :D ja ostrý ton nemám, sama nevieš ako to myslím na nete a ako by som ti to povedala, dalšia vec :D a urážky tu boli len dve mantáci...a to nie je nič zlé..pretože keď !!! 10000000x napíšem že moje mačky dostanú cestovinu a iné tieto potraviny !!! sem tam !!! tak slovo sem tam znamená raz za čas !!!! ne každú hodinu !!! ale vy zrejme nemáte pojem o čase :D hold smola :P a predstav si, že som si to 4 roky na veterine odskákala aj ja :D takže nemáš mi čo vyčítať :)
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Crysis 5.7.2012 6:41

Nikuska k tebe asi len tolko,že ja byť prevádzkovatelom tohto fóra,tak ti dám hned ban,aby si tu už neotravovala svojimi múdrosťami.Si len obyčajný drzý,arogantný sopliak,ktorý si myslí že ked ťa prijali na VŠ,že si niečo viac.Aj keď chovám mačky už pár rokov,nedovolím si tvrdiť že viem o nich všetko,alebo sa tu navážať do chovatelov/iek,ktorí chovanú mačky dlhšie ako si ty na svete.Ak náhodou skončíš VŠ,napíš nám kde budeš mať ambulanciu,aby sme sa jej mohli zďaleka vyhnúť.A áno,pochopili sme že ťa prijali na VŠ bez skúšok,určite si prvá na tejto planéte,ak nie aj galaxii,tak sa s tým už nechvál,lebo ani najlepšia škola z človeka odborníka nespraví.
Jerry-biela perzska činčila * 21.9.2008
Atriel(Akatriel Angel,dolldeluxe*SK)-ragdoll seal colorpoint * 17.7.2011
Crysis
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 1.7.2011 19:58
Pohlavie: Muž
Skutočné meno: Miro

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb