• Reklamy

Nekupujte pribinacika:-)

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Re: Nekupujte pribinacika:-)

Odoslaťod nikuska1200 5.7.2012 7:47

Crysis napísal:Nikuska k tebe asi len tolko,že ja byť prevádzkovatelom tohto fóra,tak ti dám hned ban,aby si tu už neotravovala svojimi múdrosťami.Si len obyčajný drzý,arogantný sopliak,ktorý si myslí že ked ťa prijali na VŠ,že si niečo viac.Aj keď chovám mačky už pár rokov,nedovolím si tvrdiť že viem o nich všetko,alebo sa tu navážať do chovatelov/iek,ktorí chovanú mačky dlhšie ako si ty na svete.Ak náhodou skončíš VŠ,napíš nám kde budeš mať ambulanciu,aby sme sa jej mohli zďaleka vyhnúť.A áno,pochopili sme že ťa prijali na VŠ bez skúšok,určite si prvá na tejto planéte,ak nie aj galaxii,tak sa s tým už nechvál,lebo ani najlepšia škola z človeka odborníka nespraví.

Tvoj názor, nie moj...ja by som VS ani len nespomenula, keby tu niekto nezačal robiť zo mna debila, že neviem z čoho sa skladá mlieko, čo je v nom potrebné a že kravské mlieko nevonia po tráve :D len tolko :D ale netreba to chápať tak, ale tak, ža vás tu poučujem neustále a vychvalujem sa :) ked vy nechápate, čo píšem ja :D ale ked mne chcete vy niečo písať tak tiež dajte argumenty také, na ktorých sa nebudem smiať :D sopliak? veríš že mám 19??? čo ak ich mám menej, alebo viac?? :D nie ale budem prvá tá, ktorú vyhodíš, len sa páči :) nebudem tu čítať ako mi 30 ročné ženy dávajú rozumy o mlieku, o ktorom vedia tak akurát :D to že v obchode nekúpiš kvalitné mlieko vie aj stará babka na dzedzine :P smutné že vy nie :) prajem veľa úspechov na tomto fore :) snáď sa vás tu takýchto mudrych nájde viac a nemusíš sa vyhrážať :P ja si radšej vezmem do rúk knihu a budem čítať to ako toto forum :Pja ambulanciu neplánujem :) ale ked už spomínaš :P :D
a nadávať človeku do spolavých drzých spoliakov je trápne :P preto že ste staršie vám mám vykať alebo náhodou nebodaj pritakávať...áno všetko v obchode je kvalitné okrem whiskas, a kravu dojíme na paši :D tak sorry, radšej ma vyhod :) nie je to k mojmu životu dolezité :) veľa úspechov prajem :P z teba odborníka nepsraví ani forum :P a to, kde a kedy ja budem mať ambulanciu alebo hocičo iné, je teba vieš čo :P
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Založený: 9.6.2012 12:47
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Crysis 5.7.2012 10:58

Najvtipnejšie na tebe je to,že nás tu stále buzeruješ aký sme nechápavý,že ničomu nerozumieme,ale vidím že ty sama nič nechápeš.Napísal som:"že ja byť prevádzkovatelom tohto fóra,tak ti dám hned ban".To znaméná že ja NIE SOM prevádzkovatelom fora,takže sa nemusíš báť že ťa vyhodím(bohužiaľ),to bola len taká úvaha keby som prevádzkovatelom bol :-D .Lebo si tu necelý mesiac a jediné čo si sem priniesla sú urážky a osočovanie každého naokolo bez štipku úcty.To je asi tak,ako keby prideš do reštaurácie,objednáš si jedlo a ked doješ vynadáš personálu čo to uvarili,že ty to vieš uvariť lepšie.Slušné správanie v spoločnosti ti zrejme nič nehovorí,takže ani nemá význam ti už niečo daľšie písať,kedže to aj tak nepochopíš :rolleyes: .škoda času na teba :bye: .
Jerry-biela perzska činčila * 21.9.2008
Atriel(Akatriel Angel,dolldeluxe*SK)-ragdoll seal colorpoint * 17.7.2011
Crysis
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 1.7.2011 19:58
Pohlavie: Muž
Skutočné meno: Miro

Reklamy

Odoslaťod Miša&Ema 5.7.2012 11:22

Pozri,ja som išla tiež na Vš na biológiu bez prijímačiek,no a? Veď v dnešnej dobe tak berú na drvivú väčšinu odborov,pretože v prvom ročníku vyletí 70% študentov.Po roku som odišla aj sama,nebavilo ma to,teraz študujem špeciálne chovateľstvo- takže ak sa mieniš navážať, áno mám obstojné vedomosti o chove rôznych zvierat a taktiež mačiek (chov drobných zvierat, výživa zvierat, chov a choroby psov a mačiek atď...), ale na rozdiel od teba sa tu nad nikoho nevyvyšujem,že mňa zobrali na 2 Vš bez prijímačiek. No a? Takých tam naberú požehnane...A rada si nechám poradiť od ľudí čo majú väčšie skúsenosti s chovom a je mi úplne jedno ,kto tu čo vyštudoval.Praktické vedomosti sú na nezaplatenie.Ide o to akým spôsobom podávaš svoje názory, a prepáč, ale fakt som si myslela ,že máš tak 15 rokov. A radím ti dobre, prv než prídeš na vš tak sa nauč komunikovať na úrovni. A ak nevieš,prečo je zlé kŕmenie whiskasom,tak si ozaj choď radšej čítať tie knihy.
Obrázok používateľa
Miša&Ema
mačiatko
mačiatko

Založený: 15.5.2012 13:39
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 5.7.2012 19:20

Crysis napísal:Najvtipnejšie na tebe je to,že nás tu stále buzeruješ aký sme nechápavý,že ničomu nerozumieme,ale vidím že ty sama nič nechápeš.Napísal som:"že ja byť prevádzkovatelom tohto fóra,tak ti dám hned ban".To znaméná že ja NIE SOM prevádzkovatelom fora,takže sa nemusíš báť že ťa vyhodím(bohužiaľ),to bola len taká úvaha keby som prevádzkovatelom bol :-D .Lebo si tu necelý mesiac a jediné čo si sem priniesla sú urážky a osočovanie každého naokolo bez štipku úcty.To je asi tak,ako keby prideš do reštaurácie,objednáš si jedlo a ked doješ vynadáš personálu čo to uvarili,že ty to vieš uvariť lepšie.Slušné správanie v spoločnosti ti zrejme nič nehovorí,takže ani nemá význam ti už niečo daľšie písať,kedže to aj tak nepochopíš :rolleyes: .škoda času na teba :bye: .

ach tieto vaše prirovnania...ked mna niekto tu začal buzerovať že prečo si dovolujem dávať mačke sem tam chlieb??? :D toto nie je buzerácia?? :D a nejaka zenská mi tu ide davat do hlavy, že mlieko v obchode je kvalitka :) tak nemám o čom ja s vami....nevšimla som si slovo že ja byť prevádzkarom, lebo nemam na vas cas, vase zbytocne kecy len citam ocami dovi dopo neriesim vás :)
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 5.7.2012 19:27

Miša&Ema napísal:Pozri,ja som išla tiež na Vš na biológiu bez prijímačiek,no a? Veď v dnešnej dobe tak berú na drvivú väčšinu odborov,pretože v prvom ročníku vyletí 70% študentov.Po roku som odišla aj sama,nebavilo ma to,teraz študujem špeciálne chovateľstvo- takže ak sa mieniš navážať, áno mám obstojné vedomosti o chove rôznych zvierat a taktiež mačiek (chov drobných zvierat, výživa zvierat, chov a choroby psov a mačiek atď...), ale na rozdiel od teba sa tu nad nikoho nevyvyšujem,že mňa zobrali na 2 Vš bez prijímačiek. No a? Takých tam naberú požehnane...A rada si nechám poradiť od ľudí čo majú väčšie skúsenosti s chovom a je mi úplne jedno ,kto tu čo vyštudoval.Praktické vedomosti sú na nezaplatenie.Ide o to akým spôsobom podávaš svoje názory, a prepáč, ale fakt som si myslela ,že máš tak 15 rokov. A radím ti dobre, prv než prídeš na vš tak sa nauč komunikovať na úrovni. A ak nevieš,prečo je zlé kŕmenie whiskasom,tak si ozaj choď radšej čítať tie knihy.

pozrite sa, mne tu idete vy dávať rozumy ako ja robím svoje mačky vegetariánmi...videla som tu článoček kde ženská napísala, že svoju mačku donutila žrať zeleninu tak, že jej z toho urobila guličku...:D a mne tu idete karhat za to...že ja napíšem, že MOJE MACKY majú radi !!! opakujem ONI to majú radi...!!! chblieb, cestovinu...na tom azda nie je nič zlé !!! susedov pes nám pomedzi škáry v plote vyžieral jahody, poznám kona, bylinožravca, ako vieme že tým je :D ktorý žerie aj salámu a dokonca všetko čo sa mu dá do žliebka :D akože nevidím problém v tom, že dám mačke chlieb s maslom a ona to zvalcuje do seba za dve minúty :) ale to ste začali v tomto buzerovať vy mna..toho pribináčika som zrejme nepochopila ja, tu si uznám chybu....ale nikde inde nie...pretože takisto nsom skočila ja do vás, a ako aj vy do mna..a toto s vysokou školou som začala len kvoli tomu mlieku :) akcia - reakcia :) za nadávky sa ospravedlnujem, nebolo ich vela...ale predsa :) a ostatok neriešim, každý ma svoje taktiky :) a keď mojimmačkám chutí to, čo im dávam...a sú stále zdravé, ja tu problém nevidím :) ďakujem za pochopenie :P a prajem úspechy vo vašom štúdiu chovatelstva :)
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Dadulik 5.7.2012 21:05

milá pani, alebo ty....áno moje mačky lovia myši...pretože chodia aj von, aj dnu...nemajú problém si samé uloviť vtáčika alebo myš...po druhé...nie vôbec netreba, za to, že mačka nemá čo žrať sladké jedlá...nech si ju prepcháva sladkosťami...nikoho som svojím názorom nezabila...po ďalšie...??? nechápem tvojej myšlienke kojenec...ale vážená pani...kúpne mlieko má laktózy až až..ale potrebnejšie ako mliečny cukor sú bielkoviny...v tom mlieku...a bielkovina je základná...stavebná jednotka všetkého živého :) aj vás...a asi neviete čo je laktóza a čo je bielkovina, lebo laktóza dodáva len energiu..a...a kravské mlieko nevonia po tráve...ale po krave...teda preto, lebo kravy sa doja v dojárni..nie na PASTVE !!! zjavne v tom máš jasno :) :D :D :D ... áno moja mačka nemá problém si niečo uloviť....ale viem, že cestoviny, chlieb, maslo...a iné "naše" potraviny zo stola...jej dodajú viac ako ten čokoládový pribináčik...a čo toto je výživná strava pre mäsožravca???? pribináčiky??? nikde som nenapísala, že mačka žerie denno denne to isté, len som podotkla, že nie je tak vyberavá v pestrosti stravy, ako človek !!! sama tu čítaš a kopíruješ moje texty, kde píšem že dávam mačke niečo iné ako len granule a konzervy...tak skús tomu textu aj konečne porozumieť :) a áno....mám doma dve mačky....jedna má krásnych 10 rokov..a behá ako 2 mesačné mača a mám krásneho veľkého zdravého kocúra, keď chceš pošlem foto :) :P
treba IBA premýšľať...a ďakujem, moje chovateľské úspechy pochválil aj pán veterinár :)

Dňa14.06.2012 o 18:23 si napísala na fórum: myslím že mlieko z obchodu, ktoré laktózu nevidelo ani zo zákruty...sa mačkám dávať...môže .. neskôr si kadíš do huby sama : .kúpne mlieko má laktózy až až.. Ešte chceš zo mňa robiť debila??? Stiahni chvost nikuska a choď sa venovať tej Tvojej vysokej škole... inteligencie Ti to síce nepridá, ale čo to pochytíš..

K tej vôni mlieka.. zjavne si ešte nikdy v živote nepila čerstvo nadojené mlieko.. takú tuposť akože mlieko vonia po krave by si v živote z papuľky nevypustila.. ergo.. áno, v tomto mám veľmi jasno.
Ty máš čo stále s tým KAKAOVÝM, či čokoládovým pribináčkom? ... mačka zožrala normálny pribinák a VYSRALA sa mimo záchod /jééj tu sa tá mala sviňa čokoládová objavuje konečne/.. o tom bol celý príspevok Crysis..

V konečnom dôsledku je úplne jedno čím svoje mačky kŕmiš, hlavne že ich miluješ.. len prosím Ťa, prestaň tu dávať rozumy /a hlavne miusiatku/ o tom, čím maju kŕmiť .. Whiskas a kapsičky? .. si robíš srandu... im šlahni poriadny kus mäsa a budú chrochtať blahom...
ako hovoríš.. stačí iba premýšľať.. TAK ZAČNI, mladá dáma. Myslím že viac už k Tebe naozaj nemám čo povedať.. obávam sa že iné ako útočenie aj tak nevieš.. OFF
Naposledy upravil Dadulik dňa 5.7.2012 21:41, celkovo upravené 1 krát.
:cica2: MAFIA ( niečo +MCO modrostrieborná) :cica2: :hearth: 27.12.2008
SHIRIN alias šišina domáca :cica2: :hearth: cca máj 2008 - :smutny: 26.10.2011
DAX von Kralova, NO :hearth: 16.02.2000
MAJA, DODO čistokrvná pouličná zmeska :hearth: sept. 2002
Obrázok používateľa
Dadulik
šelma
šelma

Založený: 13.9.2008 20:11

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 5.7.2012 21:33

Dadulik napísal:milá pani, alebo ty....áno moje mačky lovia myši...pretože chodia aj von, aj dnu...nemajú problém si samé uloviť vtáčika alebo myš...po druhé...nie vôbec netreba, za to, že mačka nemá čo žrať sladké jedlá...nech si ju prepcháva sladkosťami...nikoho som svojím názorom nezabila...po ďalšie...??? nechápem tvojej myšlienke kojenec...ale vážená pani...kúpne mlieko má laktózy až až..ale potrebnejšie ako mliečny cukor sú bielkoviny...v tom mlieku...a bielkovina je základná...stavebná jednotka všetkého živého :) aj vás...a asi neviete čo je laktóza a čo je bielkovina, lebo laktóza dodáva len energiu..a...a kravské mlieko nevonia po tráve...ale po krave...teda preto, lebo kravy sa doja v dojárni..nie na PASTVE !!! zjavne v tom máš jasno :) :D :D :D ... áno moja mačka nemá problém si niečo uloviť....ale viem, že cestoviny, chlieb, maslo...a iné "naše" potraviny zo stola...jej dodajú viac ako ten čokoládový pribináčik...a čo toto je výživná strava pre mäsožravca???? pribináčiky??? nikde som nenapísala, že mačka žerie denno denne to isté, len som podotkla, že nie je tak vyberavá v pestrosti stravy, ako človek !!! sama tu čítaš a kopíruješ moje texty, kde píšem že dávam mačke niečo iné ako len granule a konzervy...tak skús tomu textu aj konečne porozumieť :) a áno....mám doma dve mačky....jedna má krásnych 10 rokov..a behá ako 2 mesačné mača a mám krásneho veľkého zdravého kocúra, keď chceš pošlem foto :) :P
treba IBA premýšľať...a ďakujem, moje chovateľské úspechy pochválil aj pán veterinár :)

Dňa14.06.2012 o 18:23 si napísala na fórum: myslím že mlieko z obchodu, ktoré laktózu nevidelo ani zo zákruty...sa mačkám dávať...môže .. neskôr si kadíš do huby sama : .kúpne mlieko má laktózy až až.. Ešte chceš zo mňa robiť debila??? Stiahni chvost nikuska a choď sa venovať tej Tvojej vysokej škole... inteligencie Ti to síce nepridá, ale čo to pochytíš..

K tej vôni mlieka.. zjavne si ešte nikdy v živote nepila čerstvo nadojené mlieko.. takú tuposť akože mlieko vonia po krave by si v živote z papuľky nevypustila.. ergo.. áno, v tomto mám veľmi jasno.
Ty máš čo stále s tým KAKAOVÝM, či čokoládovým pribináčkom? ... mačka zožrala normálny pribinák a VYSRALA sa mimo záchod /jééj tu sa tá mala sviňa čokoládová objavuje konečne/.. o tom bol celý príspevok Crysis..

V konečnom dôsledku je úplne jedno čím svoje mačky kŕmiš, hlavne že ich miluješ.. len prosím Ťa, prestaň tu dávať rozumy /a hlavne miusiatku/ o tom, čím maju kŕmiť .. Whyskas a kapsičky? .. si robíš srandu... im šlahni poriadny kus mäsa a budú chrochtať blahom...
ako hovoríš.. stačí iba premýšľať.. TAK ZAČNI, mladá dáma. Myslím že viac už k Tebe naozaj nemám čo povedať.. obávam sa že iné ako útočenie aj tak nevieš.. OFF

čo sa týka tej laktozy, som vtedy nadviazala na niekoho príspevok a nevšimla som si sama, čo píšem...takže tu si chybu priznať viem :) narozdiel od xyz "chovateľov" na tejto super stránke :) niekto písal, že kúpne mlieko laktozu obsahuje, čiže je dobré, na toto som ja nadviazala :) ale potrebnejšie sú bielkoviny než mliečny cukor
a po Ďalšie :) drahá, ja veľmi dobre viem po čom smrdí teda vonia kravské mlieko, a dokonca viem aj ako chutí, keďže bývam dve ulice nad družstvom ... na praxi sme boli mnoho krát v dojárni, a to mlieko fakt vonia za kravičkou a nie za trávou !!! a takisto kozie mlieko vonia po koze (samozrejme čerstvé a nie pasterilizované), ale to zjavne vám nič nehovorí !!! to je najväčšia blbosť akú som kedy čítala, vtipy o chuckovi norrisovi je hovno oproti tomuto :D :) čiže tu si moja inteligencia zapísala malé ničím nezmazateľné plus :P a áno poseriem sa s mojou školou, s mojimi mačkami...whiskas chodí denno denne v reklamách a vy ani nie ste schopná si zapamätať, ako sa píše??? :D :D :D keby ten whiskas bol škodlivý pre mačky, tak asi na pultoch nie je :) áno dávala som mačkám fúru surového mäsa...vysrali sa mi doslova na to tak asi viem lepšie, čo mojim MILUJUCIM mačkám chutí :P tak myslím že premýšľať by ste mali začať vy a okamžite si ísť do obchodu pozrieť zloženie mlieka na krabici a utekať následne do dojárne - sa poriadne pokochať vôňou ozajstnej kravy lebo na tomto fore ich už je žial bohu dosť :P
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod JancaB 5.7.2012 21:57

Vyše dvoch rokov chodím na toto fórum, získala som tu veľa skúseností, rád a nápadov. Mnohých som spoznala aj osobne. Som vďačná za rady a ochotu skúsenejších chovateľov, ktorých tu máme po ruke keď potrebujeme.
Veď každý občas potrebuje poradiť, veď o tom je fórum.

Ale odkedy tu v kuse nachádzam príspevky od teba Nikuska1200 tak ma aj prešla chuť chodiť kuknúť na fórum čo je nového! Do každého tu rýpeš ako malé decko. Musíš reagovať na každý jeden príspevok a pritom stále točíš dokola to isté.
Prosím ťa nájdi si inú zábavu a neznepríjemňuj tu ľuďom, ktorý majú záujem diskutovať na úrovni dospelých život.
Janča, Louis (16.2.2010-24.6.2010), Tinko (14.4.2010), Bucko (5.5.2010), Vicky (17.8.2010), Lady (25.10.2012)
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
JancaB
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 27.4.2010 19:28
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Jana B.

Reklamy

Odoslaťod Dadulik 5.7.2012 22:00

.... Ty za tým cítiš kravu.. ja vôňu pokosenej trávy - uhol pohľadu, takže si prosím ťa necvrkni už... kozie mlieko milujem - neuveríš.. zaujímalo by ma, čímže sa tu tá Tvoja inteligencia presne zapísala? tým že si si všimla zle napisané íčko v názve? ... už si trošku trápna..
čo presne by som si na tej krabici mala všimnúť? že "výrobok obsahuje laktózu?" ... Ty si naštuduj že mačke práve tá laktóza nerobí dobre... vôbec nechápem prečo mi dávaš stále školenie o laktóze a bielkovinách... Nikde tu o tom nepadlo ani slovo... Do dojárne nemusím, ale Ty by si mala ísť skontrolovať svoje "sestričky" ,teliatko...
:cica2: MAFIA ( niečo +MCO modrostrieborná) :cica2: :hearth: 27.12.2008
SHIRIN alias šišina domáca :cica2: :hearth: cca máj 2008 - :smutny: 26.10.2011
DAX von Kralova, NO :hearth: 16.02.2000
MAJA, DODO čistokrvná pouličná zmeska :hearth: sept. 2002
Obrázok používateľa
Dadulik
šelma
šelma

Založený: 13.9.2008 20:11

Reklamy

Odoslaťod miusiatko 5.7.2012 22:06

teraz úplne vážne bez akéhokoľvek ataku:
Niekedy si si to zloženie Whiskasu prečítala? Myslíš, že krmivo, ktoré začína obilím a pokračuje ďalšími rastlinami, je vhodné pre obligátneho mäsožravca? Že tie oranžové granulky sú oranžové z mrkvy? Vieš, čo sa skrýva za formulkou "mäso a živočíšne vedľajšie produkty"?
Keď sa predáva, tak nie je škodlivý? Nie je to až tak dávno, čo sa do granúl pre mačky nepridával dostatok taurínu. A tie granule sa predávali. A mačky zomierali.
Veľa mačiek na whiskase prežije, o to pokoj. Ale keď sa dá aj lepšie, tak prečo nie? Keď sa dá správnou stravou predísť zdravotným problémom v budúcnosti, tak prečo nie? Veríš všetkému, čo je v reklame?
K tomu chlebu už len naposledy - zaútočila si tu na ľudí, čo príležitostne dajú svojim mačkám trochu pribináčika. Chleba je ešte horší "pamlsok". Že im chutí? Deťom chutia sladkosti, psom hovná a grcky. Znamená to, že je to pre nich dobré?
Skús prosím odpovedať normálne, bez toho pubertálneho afektu a desiatok interpunkčných znamienok. My sme tu mačkomilní ľudia na fóre o mačkách. Diskutujeme medzi sebou normálne a snažíme sa navzájom si poradiť. Nik sem nechodí na to, aby sa hádal pre kraviny.
Možno aj ty raz budeš potrebovať radu, ale každý sa na teba vybodne, pretože komunikácia s tebou je ako hádzať hrach o stenu.
http://mackysumasozravce.webnode.sk/
Tobi (*04.04.2012) - Devon rex, diabol v bielom kožuchu
Žiži (09/2011-04/2012) - v nebíčku
Otelko (08/2010-08/2011) - v nebíčku

HĽADAJÚ DOMOV

Ludwig (3 roky) - ukecaný ryšavec, vhodný ako jedináčik
Sony (9 mesiacov) - rozkošná černuľa, jedináčik
Riško (3 roky) - aktívny ryšavec, potrebuje spoločnosť
Jester (3 mesiace) - klbko energie, potrebuje spoločnosť
Obrázok používateľa
miusiatko
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 28.8.2010 9:35
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Jana

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 6.7.2012 9:08

JancaB napísal:Vyše dvoch rokov chodím na toto fórum, získala som tu veľa skúseností, rád a nápadov. Mnohých som spoznala aj osobne. Som vďačná za rady a ochotu skúsenejších chovateľov, ktorých tu máme po ruke keď potrebujeme.
Veď každý občas potrebuje poradiť, veď o tom je fórum.

Ale odkedy tu v kuse nachádzam príspevky od teba Nikuska1200 tak ma aj prešla chuť chodiť kuknúť na fórum čo je nového! Do každého tu rýpeš ako malé decko. Musíš reagovať na každý jeden príspevok a pritom stále točíš dokola to isté.
Prosím ťa nájdi si inú zábavu a neznepríjemňuj tu ľuďom, ktorý majú záujem diskutovať na úrovni dospelých život.

jednoducho tu nechodievaj a nečítaj to
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 6.7.2012 9:11

Dadulik napísal:.... Ty za tým cítiš kravu.. ja vôňu pokosenej trávy - uhol pohľadu, takže si prosím ťa necvrkni už... kozie mlieko milujem - neuveríš.. zaujímalo by ma, čímže sa tu tá Tvoja inteligencia presne zapísala? tým že si si všimla zle napisané íčko v názve? ... už si trošku trápna..
čo presne by som si na tej krabici mala všimnúť? že "výrobok obsahuje laktózu?" ... Ty si naštuduj že mačke práve tá laktóza nerobí dobre... vôbec nechápem prečo mi dávaš stále školenie o laktóze a bielkovinách... Nikde tu o tom nepadlo ani slovo... Do dojárne nemusím, ale Ty by si mala ísť skontrolovať svoje "sestričky" ,teliatko...

??? prosím??? mi vysvetli, kde sa krava stretne s pokosenou trávou??? :D :D nie moja tu máš guláš ty...možno ja svojhím chlebom mačku zabijem, ale ty ani nevieš čo je vlastne krava a čo krava žerie :)
Píšete tu dookola ako ja som soplavá a en vám tu chudatkam nadávam, ale dobre, majte svoju pravdu...
ale sorryy...toto s tým mliekom máš guláš ty :) :D :D :D kravské mliek - v ňom cítiť kravu, po prípade podstileku, pretože krava s tým ceckom na nej leží, logicky...ale určite nie pokosená tráva :D sorry ale to je blud ...
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 6.7.2012 9:15

miusiatko napísal:teraz úplne vážne bez akéhokoľvek ataku:
Niekedy si si to zloženie Whiskasu prečítala? Myslíš, že krmivo, ktoré začína obilím a pokračuje ďalšími rastlinami, je vhodné pre obligátneho mäsožravca? Že tie oranžové granulky sú oranžové z mrkvy? Vieš, čo sa skrýva za formulkou "mäso a živočíšne vedľajšie produkty"?
Keď sa predáva, tak nie je škodlivý? Nie je to až tak dávno, čo sa do granúl pre mačky nepridával dostatok taurínu. A tie granule sa predávali. A mačky zomierali.
Veľa mačiek na whiskase prežije, o to pokoj. Ale keď sa dá aj lepšie, tak prečo nie? Keď sa dá správnou stravou predísť zdravotným problémom v budúcnosti, tak prečo nie? Veríš všetkému, čo je v reklame?
K tomu chlebu už len naposledy - zaútočila si tu na ľudí, čo príležitostne dajú svojim mačkám trochu pribináčika. Chleba je ešte horší "pamlsok". Že im chutí? Deťom chutia sladkosti, psom hovná a grcky. Znamená to, že je to pre nich dobré?
Skús prosím odpovedať normálne, bez toho pubertálneho afektu a desiatok interpunkčných znamienok. My sme tu mačkomilní ľudia na fóre o mačkách. Diskutujeme medzi sebou normálne a snažíme sa navzájom si poradiť. Nik sem nechodí na to, aby sa hádal pre kraviny.
Možno aj ty raz budeš potrebovať radu, ale každý sa na teba vybodne, pretože komunikácia s tebou je ako hádzať hrach o stenu.

Už som t vyššeie a dávnejšie napísala, že mi poraď ty...podľa mňa je pribináčik hovadina pre mačku, tak ako pre teba chlieb :D a predstav si, že každé jedné značkové granule obsahujú čo to z obilnín :) všade sú obilniny...!!! tak mi poraď...mne mačky surové mäso nechcú....zvykli si na Whiskasy a Kitekat a nič iné nechcú...tak??? im mám zmeniť stravovacie návyky len kvôli tomu, že iné granule sú lepšia značka??? ani my ludia nežerieme len to zdravé :) keď už sme pri tom :P
Mi ty prosím ťa poraď, ako mám mačke zakázať hnačkovať z kvalitných granúl, ako jej mám odoprieť whiskas, a ako jej mám donútiť surové mäso, keď desať rokov...žerie dačo úplne iné :( ???
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 6.7.2012 9:17

nikuska1200 napísal:
Dadulik napísal:.... Ty za tým cítiš kravu.. ja vôňu pokosenej trávy - uhol pohľadu, takže si prosím ťa necvrkni už... kozie mlieko milujem - neuveríš.. zaujímalo by ma, čímže sa tu tá Tvoja inteligencia presne zapísala? tým že si si všimla zle napisané íčko v názve? ... už si trošku trápna..

??? prosím??? mi vysvetli, kde sa krava stretne s pokosenou trávou??? :D :D nie moja tu máš guláš ty...možno ja svojhím chlebom mačku zabijem, ale ty ani nevieš čo je vlastne krava a čo krava žerie :)
Píšete tu dookola ako ja som soplavá a en vám tu chudatkam nadávam, ale dobre, majte svoju pravdu...
ale sorryy...toto s tým mliekom máš guláš ty :) :D :D :D kravské mlieko - v ňom cítiť kravu, po prípade podstileku, pretože krava s tým ceckom na nej leží, logicky...ale určite nie pokosená tráva :D sorry ale to je blud ...

no a s tebou sa nejak nejdem ani zahrávať lebo zjavne máš guláš aj v tom mlieku :D no veď práve preto mačke sa kúpne mlieko d jedálnička nehodí :P že mačka potrebuje hlavne tie bielkoviny :) to tu píšem a za tú moju predošlu chybu som sa ospravedlnila ale ty zjavne vzhladom na svoj vek a svoju pyšnosť to nevieš tolerovať - hold tvoj bordel :P
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod nikuska1200 6.7.2012 9:19

nikuska1200 napísal:
nikuska1200 napísal:

ale sorryy...toto s tým mliekom máš guláš ty :) :D :D :D kravské mlieko - v ňom cítiť kravu, po prípade podstileku, pretože krava s tým ceckom na nej leží, logicky...ale určite nie pokosená tráva :D sorry ale to je blud ...

no a s tebou sa nejak nejdem ani zahrávať lebo zjavne máš guláš aj v tom mlieku :D no veď práve preto mačke sa kúpne mlieko d jedálnička nehodí :P že mačka potrebuje hlavne tie bielkoviny :) to tu píšem a za tú moju predošlu chybu som sa ospravedlnila ale ty zjavne vzhladom na svoj vek a svoju pyšnosť to nevieš tolerovať - hold tvoj bordel :P

a čo sa týka tých sestričiek :) mám to po ceste, ale to by som najprv musELA vedieť tvoju adresu bydliska :P čakaj na mňa :P a nenakladaj mi v niečom, v čom si stratená...a bez urážok fakt ale zájdi s dať školenie o kravskom mlieku a celom princípe dojenia, že asi keď sú na to dojárne so systémom Boumatic, tam asi ťažko sa dostane čo i len steblo pokosenej trávy, ktoré je krave na nič :)
Obrázok používateľa
nikuska1200
mačiatko
mačiatko

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb