• Reklamy

Dein Bestes - exquisit

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Re: Dein Bestes - exquisit

Odoslaťod veverka24 17.2.2009 20:03

my macickam tiez kupujem konzervy tejto znacky..pri porovnani s bezne dostupnymi konzervami na SR je porovnatelne biedne zlozenie, ale bez chemickych latok a za podstatne nizsiu cenu..
Obrázok používateľa
veverka24
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 19.7.2007 10:23
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 18.2.2009 14:56

Andulka napísal:ja toto krmivo kupujem od začiatku, moja cica iné veľmi nemusí. Nairadšej má to s kúskami s nápisom v okrovom poli, len škoda, že práve toto nevyrábajú celú tú konzervu, ale len tie sáčky. Má rada aj fialové, tak dúfam, že aspoň toto ostane dobrým zvykom vyrábať aj vo väčšom balení (=konzerva). nechápem, prečo okrové to prestali robiť väčšie balenie, alebo to len v BA nevidno a inde je to k dostaniu?
Má rada aj tie tyčinky, je fuk, aké. Ale granulky nechce, to má rada Friskies Indoor s obsahom trávy. Aj podstieľku som začala kupovať dein Bestes, tú jemnú, slušne hrudkuje.

Tu si mozete precitat vsetko o Friskie viewtopic.php?f=8&t=217 .
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod Casperko 19.2.2009 22:12

My toto krmivo kupujeme, kedže je skoro jediné ktoré je náš kocúrik ochotný konzumovat ( teda spomedzi konzerv ).
Zatiaľ mu najviac chutia tie s krabmi, rybami a provensalskymi bylinkami. Granulky sme zatiaľ neskúšali ale mliečko tejto značky tiež veľmi chutilo a nerobilo žiadne tráviace ťažkosti. :cat16:
Obrázok používateľa
Casperko
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 31.1.2009 20:54

Reklamy

Odoslaťod danuskaa303 13.3.2009 19:36

ja krmivo Dein Bestes kupujem už dosť dlho a cicuchy ho maju najradsej zo vsetkych a figu ich zaujima nejake zlozenie. :cica: ked prinesiem nieco ine - hlavne kitekat, tak len ohrnu nos a odkracaju.
No a tycinky DB su u nas hlavnym zvolavacim prostriedkom - staci zasuchotat obalom a cicuchy su v momente nastupene :befucking:
danuskaa303
Nováčik
Nováčik

Založený: 23.2.2009 20:11

Reklamy

Odoslaťod catca 17.3.2009 7:08

Barbarask napísal:Andulka ludi ako ty volaju v Nemecku DM pacienti. To su ti, co si nevedia precitat nic o tomto produkte. Este stastie ze sa najdu ti, ktori za odpad z bitunkov su ochodní platit tym, ktory tento bordel vyrabaju. Toto je vseobecny nazor chovatelov na tieto vyrobky v Nemecku. Osobne som to nikdy nekupovala a tak nemozem sa k tomu vyjadrit, pretoze nepoznam ani zlozenie. Raz som si precitala zverejneny dopis z tejto nemeckej firmy kde popisuju kolko percent masa tam je cca 5% a do 60% tam davaju ten zivocisny odpad a z toho urobia nejaku omacku cim to poleju. Nedavaju tam cukor ani farbiva. Aspon nieco pozitivne.

Súhlasím a odporúča toto: najdôležitejšie je prečítať si zloženie, pokiaľ možno v originálnom jazyku, lebo preklady bývajú neúplné. Dôležitý je ozajstný obsah mäsa - nie mäsových derivátov. Tiež pozor na obilie, to mačka nemusí, naproti tomu je dobré, ak je v krmive nejaké ovocie, zelenina a semienka rastlín. Nikdy nemôže byť obsah mäsa stopercentný, nedržalo by to pokope,. ako pojivo sa pouzžíva napríklad kukurica. Ale či sa rtýka kapsičiek, pozrite si napríklad špičkové Schesir, POrta 21, alebo holistickä Bozitu. To sú ozaj kúsky mäsa v rosole. Naproti tomu Royal Canin sú bližšie neidentifikovateľné kúsky, ktoré mäso nepripomínajú vôbec. Moja mačika je múdrejšia ako všetky reklamy - žerie iba to, čo je ozajstné mäso, iným pohrdne. A tiež pozor na soľ! To je svinstvo pre mačky. Mačky by kupovali W....s? No bodaj by nie, keď je to slané! Ja každé krmivo ochutnávam! Stojí to za to.
Chovná stanica britských mačiek Fool on the Hill
Berenika Blue Gift - matka zakladateľka, sterilka, BRIa
Arménis Fool on the Hill - chovná mačička, BRIa
Arline Fool on the Hill - sterilka BRIa
Brittany Fool on the Hill - slečna nám rastie do krásy, BRIa
momentálne nemáme mačiatka
Obrázok používateľa
catca
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.3.2009 18:59
Počet mačiek: 4

Reklamy

Odoslaťod Darinka 17.3.2009 17:44

catca napísal:
Barbarask napísal:Andulka ludi ako ty volaju v Nemecku DM pacienti. To su ti, co si nevedia precitat nic o tomto produkte. Este stastie ze sa najdu ti, ktori za odpad z bitunkov su ochodní platit tym, ktory tento bordel vyrabaju. Toto je vseobecny nazor chovatelov na tieto vyrobky v Nemecku. Osobne som to nikdy nekupovala a tak nemozem sa k tomu vyjadrit, pretoze nepoznam ani zlozenie. Raz som si precitala zverejneny dopis z tejto nemeckej firmy kde popisuju kolko percent masa tam je cca 5% a do 60% tam davaju ten zivocisny odpad a z toho urobia nejaku omacku cim to poleju. Nedavaju tam cukor ani farbiva. Aspon nieco pozitivne.

Súhlasím a odporúča toto: najdôležitejšie je prečítať si zloženie, pokiaľ možno v originálnom jazyku, lebo preklady bývajú neúplné. Dôležitý je ozajstný obsah mäsa - nie mäsových derivátov. Tiež pozor na obilie, to mačka nemusí, naproti tomu je dobré, ak je v krmive nejaké ovocie, zelenina a semienka rastlín. Nikdy nemôže byť obsah mäsa stopercentný, nedržalo by to pokope,. ako pojivo sa pouzžíva napríklad kukurica. Ale či sa rtýka kapsičiek, pozrite si napríklad špičkové Schesir, POrta 21, alebo holistickä Bozitu. To sú ozaj kúsky mäsa v rosole. Naproti tomu Royal Canin sú bližšie neidentifikovateľné kúsky, ktoré mäso nepripomínajú vôbec. Moja mačika je múdrejšia ako všetky reklamy - žerie iba to, čo je ozajstné mäso, iným pohrdne. A tiež pozor na soľ! To je svinstvo pre mačky. Mačky by kupovali W....s? No bodaj by nie, keď je to slané! Ja každé krmivo ochutnávam! Stojí to za to.

Ten moj cicuch take kapsicky kde su kusky masa v rosole nezozere :rolleyes: Praveze iba kapsicky, RC, Mein Bestes, alebo Gourmet.
Obrázok používateľa
Darinka
šelma
šelma

Založený: 22.2.2008 23:22

Reklamy

Odoslaťod Mon252 21.3.2009 20:53

Ahojte,
mojej Míši tieto tycinky chutia az velmi,niekedy mam pocit,ze je na nich zavisla :D Ak neviem kde sa schovala a chcem to zistit,tak len zasustim tycinkou a v momente je pri mne:-) ale nic ine z tejto znacky nezje :-/
Obrázok používateľa
Mon252
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 13.11.2007 15:26

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 22.3.2009 13:42

ja som kupila zo srandy tasticky a normalne to zjedol bola som z toho uplne mimo, lebo moj kocur je velmi vyberavý co sa týka jedla tak ma to vtedy zaskocilo :-) ale som rada ze mu chuti :-)))
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

Odoslaťod myci 24.3.2009 12:36

ja som dnes rano mycimu davala pre maciatka vanicku tejti znacky a siel po tom ako divy....dost nezvyk,lebo zvykne vymyslat....
I do all for myself,i do what i live, i live what i do..enjoy myself....it´s my life..
myci
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 18.3.2009 11:38

Reklamy

Odoslaťod Andulka 28.5.2009 8:04

barbarask: Pacient DM je diabetik, což nie som a dúfam, že ani nebudem. Je mi jedno, ako sa to povie v nemecku. Moja mačka nič iné nehcce, tak prečo by som ju mala nútiť? mala som aj tie konzervy, ktoré tu všetci vychvaľujú, nechcela to. A čo má byť? je zdravá, temperamentná, má peknú a lesklú srsť a Dein Bestes jej chutí. Mám radšej kupovať Eukanubu, ktorá je síce počítaná medzi kvalitné krmivá, ale je aj kruto testovaná na zvieratách? Ani za nič, už z princípu nie!

INA, Dominika, ďakujem :cat31:
Peťo: Viem, ale iné granule nechce, ani kapsičky a pod., a niečo suché jej tam musím nechať, keď idem do práce, aby nebola hladná. Nechávam jej to podľa odporúčania V.Hallsovej - na viacerých miestach v byte, nech si aj pohľadá.
:cica2:
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Založený: 29.3.2006 18:02

Reklamy

Odoslaťod galthea 30.10.2009 16:23

no dnes sme dostali ako darček Dein Bestes tyčinky - teda také tie mäkké - kocúr sa toho nevedel dojesť (ešte že mu to má kto zatrhnúť:)), veľmi fajn. myslím že sa vytešoval. a bolo to úplne mäkkučké, sa to dobre trhalo (mne:)))
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod katarína 31.10.2009 19:40

ja tiež kupujem z DM Drogerie,a nielen pre mačičky ale aj pre pesa a dokonca aj pre morča. pre morčiatko tam majú seno také fajné, že také teda v slovenských chovatelských potrebách nezoženiem. a mojke mačky tieto konzervy a kapsičky môžu
katarína
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.12.2008 19:21
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod sirka 24.1.2010 8:05

ja tiež davam cicuchom tyčinky Dein bestes ale aj konzervičky - striedam tuto značku s Gimpet konzervami....
určite je to lepšia volba ako Whiskas atd ... a mačkam aj chutia ....
Obrázok používateľa
sirka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 15.9.2009 8:09

Reklamy

Odoslaťod ivanya 14.3.2010 13:08

Co davaju do tych tyciniek? :mutagen: Krpata ich hlce akoby v zivote nejedla, mam pocit ze sa ide nimi zadrhnut :-D
Dafnne, SK, Bri a, *30.6.2009
Obrázok používateľa
ivanya
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.9.2009 19:31

Reklamy

Odoslaťod lucretia 14.3.2010 14:50

ivanya napísal:Co davaju do tych tyciniek? :mutagen: Krpata ich hlce akoby v zivote nejedla, mam pocit ze sa ide nimi zadrhnut :-D

:-D to iste robi nasa Maca, jedine jedlo, ktore je vzdy, len zasuchocem, uz leti a hlce tak, ze skoro nedycha. Raz ich tak hltala, ze ich hned aj vyvratila :-D , z tasiek ma hnacku :jaziram: ,overene.
Obrázok používateľa
lucretia
šelma
šelma

Založený: 29.11.2008 13:07
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: Ave Saneco

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb