• Reklamy

Applaws

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Re: Applaws

Odoslaťod Mirra 9.8.2009 14:05

Inak aj mňa by zaujímalo, čo sa jej nepáči na zložení granúl, ktoré majú 80% mäasa a žiadne cereálie?? :?:

Úplne bez emócií, nerýpem, normálne sa pýtam, pretože mňa práve ich zloženie v dobrom slova zmysle veľmi zaujalo.
Máme mačiatka!

Chovateľská stanica Moon Starr Mija*SK
Nórska lesná mačka & domáca mačka

Moja CHS mačiek: http://www.norskalesnamacka.estranky.sk/
Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 4.9.2008 9:55
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod KatkaL 10.8.2009 9:12

Viete mi povedat, kde okrem internetovej stranky 4laby.eu sa daju granulky objednat? Tento i-obchod mi totiz vobec nereaguje na objednavky - mam s nimi len zle skusenosti. Neviete ci sa daju kupit aj v zoodome, alebo niekde blizsie ako v Dubravke?
Obrázok používateľa
KatkaL
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 30.10.2008 10:49

Reklamy

Odoslaťod Mirra 10.8.2009 10:45

Viem, že ich majú v chovproduktoch Sponzia (ale tam sú o dosť drahšie) v Ivanke pri Dunaji a v Senci, no to je od Dúbravky riadne ďaleko.

V Dúbravke majú, čo sa týka chovateľských potrieb, je najlepší chovprodukt na Trhovej ul., ibaže neviem, či sú na tom tak dobre ako s potrebami, aj s krmivami? Treba tam zájsť a spýtať sa, taká milá teta tam predáva.

Okrem toho nie je v Dúbravke ani v jej blízkosti už nič, tie chovateľské potreby v OD Saratov sú nič-moc, v Karlovke nie je nič, v Devínskej neviem, takže ešte prichádza do úvahy malý chovproduktík v Tescu Lamač na prízemí (vchod z vonkajšej strany od zastávky busu - ak ho medzitým nezrušili).
Máme mačiatka!

Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod gandalf 10.8.2009 12:51

KatkaL napísal:Viete mi povedat, kde okrem internetovej stranky 4laby.eu sa daju granulky objednat? Tento i-obchod mi totiz vobec nereaguje na objednavky - mam s nimi len zle skusenosti. Neviete ci sa daju kupit aj v zoodome, alebo niekde blizsie ako v Dubravke?

Mozno by ti vedela poradit athena, ona nim krmi :wink:
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod athena 10.8.2009 14:56

gandalf napísal:
KatkaL napísal:Viete mi povedat, kde okrem internetovej stranky 4laby.eu sa daju granulky objednat? Tento i-obchod mi totiz vobec nereaguje na objednavky - mam s nimi len zle skusenosti. Neviete ci sa daju kupit aj v zoodome, alebo niekde blizsie ako v Dubravke?

Kto uvidi, nech kupuje, moje "chudatka" to musia teraz vydrzat s Portou BIO a Almo Nature, Applaws maju teraz na pridel posledne vrecko a hned je miska prazdna :-D V tomto je leto katastrofa, vsetci maju dovolenky, aj vyrobca a velkych Anglicanov netrapi, ze moje poklady to bastia najviac zo vsetkeho z toho, co im ponukam :-(
Ale zasa Porta BIO a Almo Nature su tiez vyborne krmivko, nech si zvykaju, zivot je pes, snad to do konca leta preziju :-D
athena
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 3.6.2009 14:42
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 12.8.2009 15:10

athena napísal:
gandalf napísal:

Kto uvidi, nech kupuje, moje "chudatka" to musia teraz vydrzat s Portou BIO a Almo Nature, Applaws maju teraz na pridel posledne vrecko a hned je miska prazdna :-D V tomto je leto katastrofa, vsetci maju dovolenky, aj vyrobca a velkych Anglicanov netrapi, ze moje poklady to bastia najviac zo vsetkeho z toho, co im ponukam :-(
Ale zasa Porta BIO a Almo Nature su tiez vyborne krmivko, nech si zvykaju, zivot je pes, snad to do konca leta preziju :-D

Suhlasim s tebou Athena...dakujem ti za rady. Teraz je na 1. mieste Applaws, na 2. Porta, na 3. Almo a na 4. Animonda
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod athena 12.8.2009 15:57

Ale zasa Porta BIO a Almo Nature su tiez vyborne krmivko, nech si zvykaju, zivot je pes, snad to do konca leta preziju :-D[/quote]

Suhlasim s tebou Athena...dakujem ti za rady. Teraz je na 1. mieste Applaws, na 2. Porta, na 3. Almo a na 4. Animonda[/quote]

V pohode davaj aj tu Animondu. Nech to ma maciak pestre. :-D
athena
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Maryl 13.8.2009 12:10

Ahoj... vidím, že sa tu dosť porovnáva značka krmív. Dlhšie som používala kombináciu Royal Canin granulky a Ontario konzery (samozrejme cerstve kuracia a morčacie mäsko a sem-tam hovädzie). Lenže pred nedávnom mi začal odmietať konzervy Ontario, tak som prešla na Animonde a to mi teraz bašti. Je Animonde až tak kvalitou pozadu za Applaws? Chcem svojmu cicušiakovi dávať len to najlepšie, ale hlavne to, čo mi baští, keďže je neuveriteľne prieberčivý. Animonde nie je podľa popisu zloženia zlá a podstatné je, že mu chutí a s Applaws nemám žiadnu skúsenoť.
Ďakujem
Mária Krížeková

Kubo - EKS, čierny *18.7.2008
Arwen - EKS, sivý tiger *1.6.2009
Obrázok používateľa
Maryl
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 2.8.2009 7:58
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Mirra 13.8.2009 12:53

Podľa mňa je pozadu dosť, keď si pozriem obsah mäsa a myslím, že niektoré druhy Animondy granúl obsahujú aj mäsokostnú múčku (ak sa mýlim, tak sa ospravedlňujem), ale je to len môj názor.
Máme mačiatka!

Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Maryl 13.8.2009 14:44

no mne ani tak nejde o granule, ale o konzervy :) ...granulky dávam Royalky a s tými je môj maznák spokojný :cat36:
Mária Krížeková

Kubo - EKS, čierny *18.7.2008
Arwen - EKS, sivý tiger *1.6.2009
Obrázok používateľa
Maryl
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 2.8.2009 7:58
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod gandalf 13.8.2009 15:45

Aplawsky obsahuju skor cistu svalovinu, zatial co ako sme spominali v teme Animonda, Animonda Carny obsahuje aj vnutornosti. Pokial vsak maciakovi smakuje, ja myslim, ze je to uplne v pohodicke. Nasim ju tiez davam.
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod athena 13.8.2009 15:57

Maryl napísal:no mne ani tak nejde o granule, ale o konzervy :) ...granulky dávam Royalky a s tými je môj maznák spokojný :cat36:

Pises, ze si krmil Ontariom. Ontario a jeho 4% "masa" alebo co to tam dali je hruuuuuza. Takze ak sa pytas ci je Animonda carny dobra konzerva, je to taky rozdiel oproti Ontariu ako ked presedlas z Trabanta na Mercedes. :-D Komplet Carny to ma masovy - zivocisny zaklad, ziadne cerealie, doplnky, konzervanty. Ak maciakoci chuti, pokojne kupuj, fantasticky si mu tak vylepsil jedalny listok. Samozrejme ti vacsina chovatelov, aj ja odporucam davat aj cerste maso a ak maciakovi aspon obcas kupis aj filetkovu konzervu - v nedelu ku kavicke ako dezert :D myslim, ze bude vrniest spokojnostou. :-D
Ak by si sa pytal na granuky - tak co do zlozenia je Applaws nateraz jednotka, RC obsahom priemer, ale je to na tebe cim krmis. Paradoxne je Applaws aj lacnejsi, takze skus ci mu bude chutit a potom sa mozes rozhodnut pre zmenu.
athena
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod KatkaL 14.8.2009 5:38

Tak som vcera zohnala (v predajni v Dubravke) 400gramove balenia Applaws- jedny som vzala kuracie a jedny rybacie - tesila som sa ako male dieta na novu hracku, ale moja Sofinka mi ich ohrdla, dokonca ich zacala zahrabavat, ze akoze toto ani citit....ma porazi :zhebni: Ale ma na vyber v miskach este dva druhy inych granul, tak ich skryjem :-) a uvidim ci sa do novych pusti.
Obrázok používateľa
KatkaL
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 14.8.2009 10:33

KatkaL napísal:Tak som vcera zohnala (v predajni v Dubravke) 400gramove balenia Applaws- jedny som vzala kuracie a jedny rybacie - tesila som sa ako male dieta na novu hracku, ale moja Sofinka mi ich ohrdla, dokonca ich zacala zahrabavat, ze akoze toto ani citit....ma porazi :zhebni: Ale ma na vyber v miskach este dva druhy inych granul, tak ich skryjem :-) a uvidim ci sa do novych pusti.

No tak mne sa nezda ze by to hrabanie znamenalo ani citit...moj tiez robi niekdy, ale ja som si vzdy myslel , ze to znamena, ze nema na to chut. Ja neviem ci hovorim dobre ale mam tak pocit, lebo ked Eti zahrabe viem, ze ma dost a odlocim to do chladnicky a zje to neskor. Takze sa neboj nabuduce ti urcite spapa.
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod KatkaL 14.8.2009 10:57

No tak mne sa nezda ze by to hrabanie znamenalo ani citit...moj tiez robi niekdy, ale ja som si vzdy myslel , ze to znamena, ze nema na to chut. Ja neviem ci hovorim dobre ale mam tak pocit, lebo ked Eti zahrabe viem, ze ma dost a odlocim to do chladnicky a zje to neskor. Takze sa neboj nabuduce ti urcite spapa.

Kazda macika je ina, svojim ja uz rozumiem, niekedy hrabu ked sa dobre napapali a chcu si "podhrabkat" na neskor, ale nikedy zahrabavaju tak nervozne hned pri prvom ovonani, tak viem, ze to eee. Ale tak bodaj by si mala pravdu v tom, ze spapa, aj ked tomu davam malu sancu, lebo ako som pisala, tuto reakciu poznam
Obrázok používateľa
KatkaL
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb