• Reklamy

Herrmanns

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Herrmanns

Odoslaťod Miša&Ema 30.6.2012 13:47

Ahojte,nenašla som,že by sa tu písalo o tomto krmive. Kŕmi ním niekto? Chcela by som to objednať našej cice hlavne srnčie mäso,kačicu a hus kedže toto mäso ja nekupujem , tak aby mala zmenu. Je to inak Bio krmivo.
Zloženie:
Bio kura s mrkvou a kamutom:
96% kura* (prsa, krky, srdce), mrkva*, kamut*.

Ryba so špenátom a ryžou:
96% rybí filet, špenát*, ryža*.

Bio hovädzie mäso s tekvicou a s merlíkom:
96% hovädzie mäso* (srdce, pľúca, hrtan, jazyk), tekvica*, merlík čilský*.
Bio hovädzie mäso s mrkvou a cestovinami:
96% hovädzie mäso* (srdce, pľúca, hrtan, jazyk), mrkva*, špecle*.

Srnčie mäso s jablkami, hruškami:
96% srnčie mäso (svalovina), jablká*, hrušky*.
Bio kačica so zemiakmi & banánom:
96% kačica (prsičká, krky, srdce), zemiaky* , banány*.
Bio hus s cuketou, paradajkami & jogurtom:
96% hus (prsia, krk, srdce), cukety*, paradajky* a jogurt*.

Zdroj proteínov v každom druhu krmiva pochádza výhradne z mäsa uvedených zvierat.

Doplnkové látky:
Podľa výrobcu krmivo neobsahuje doplnkové látky
Obrázok používateľa
Miša&Ema
mačiatko
mačiatko

Založený: 15.5.2012 13:39
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1

Reklamy

Re: Herrmanns

Odoslaťod elienta 30.6.2012 18:47

Mne sa tieto konzervy tiež zložením pozdávali tak som ich kúpila a našim micúchom veľmi chutili napriek tomu, že uprednostňujú hydinu.
Samozrejme, každá mačka je iná, takže je to vždy lotéria.
Ja sa teraz snažím presmerovať micúchy na BARF, pretože ani tá najlepšia BIO konzerva nemôže nahradiť surové mäso.
:cica: :cica:
Elvis & Esterell Nerthiana * CZ
Obrázok používateľa
elienta
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 29.9.2011 13:58
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Miša&Ema 30.6.2012 23:44

No ja dávam ráno konzervu,večer mäso a inak má k dispozícii stále granule. Inak by musela byť celý deň bez jedla keď sme preč. A aj keď kŕmim mäsom je to stále dokola v podstate to isté- kura,morka,ryba,hovädzie.Takto by mala aspoň zmenu chuti ako srnčie a podobne,to jej ozaj kupovať v mäsiarstve nebudem. A toto vyzerá celkom dobre ,tak som to chcela objednať. Inak vyberabá nieje, zatiaľ jedla všetko,čo sme jej dali.
Obrázok používateľa
Miša&Ema
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod elienta 1.7.2012 17:33

Veľmi podobným spôsobom som kŕmila aj ja. Tiež som sa snažila vyberať to najlepšie (Orijen, Applaws, Porta 21, Terra Faelis, Animonda Carny,...+mäso) Pred krmením BARFom som mala veľký rešpekt. Ale postupne zisťujem, že to ide celkom dobre.
Samozrejme každý sa musí prispôsobiť inému životnému štýlu.
Elvis & Esterell Nerthiana * CZ
Obrázok používateľa
elienta
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 29.9.2011 13:58
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Miša&Ema 2.7.2012 10:45

Moja má ráno konzervu (applaws, shiny cat, bozita...), večer premrazené mäso a inak má k dispozícii stále granule applaws kitten a orijen. Rada by som kŕmila BARFom ,ale je to ešte len mačiatko cca 12 týždňové a príde mi málo aby jedla len dvakrát denne. A nedostanem do nej zatiaľ ani kosti,chrupky... Kedže cez deň sme často preč,tak jej nemôžem nechať v miske mäso,to by sa pokazilo. A tieto konzervy sa mi celkom pozdávali zložením aj tým,že sú tam príchute,ktoré jej ja bežne nekúpim, tak som myslela,že by jej to trochu spestrilo jedálniček.
Obrázok používateľa
Miša&Ema
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod miusiatko 2.7.2012 16:30

Miska, krmim surovou stravou aj docasky a teda aj male macence. Ziadne granule ani konzervy. A je im dobre :-)
Ked este nevladzu jest kosti, napr. drobci co nedavno odisli mali cca 5 tyzdnov a mikro zubky, roztlcem im tlcikom na maso kuracie krky a nakrajam na male kusky. Krmeni boli cca 3krat denne, viac ani nechceli.
Maly Olinko ma asi 9 tyzdnov a uz papa pekne vsetko, dnes oberal telacie rebra :-) Divinu im nekupujem, lebo na to momentalne nemam, ale nebudem ju nahradzat varenym masom z konzervy.
Ak mas pocit, ze taketo spestrenie jedalnicka ma zmysel, tak budiz, ale mne nejako unika. Btw toto je najkratsia cesta ako si z macky "vychovat" priebercive zvieratko, cely den k dispozicii granule + konzervy od vymyslu sveta + maso. Casom zacne niektore jedlo ofrflavat (a mozno nie, takato je ale moja skusenost)
http://mackysumasozravce.webnode.sk/
Tobi (*04.04.2012) - Devon rex, diabol v bielom kožuchu
Žiži (09/2011-04/2012) - v nebíčku
Otelko (08/2010-08/2011) - v nebíčku

HĽADAJÚ DOMOV

Ludwig (3 roky) - ukecaný ryšavec, vhodný ako jedináčik
Sony (9 mesiacov) - rozkošná černuľa, jedináčik
Riško (3 roky) - aktívny ryšavec, potrebuje spoločnosť
Jester (3 mesiace) - klbko energie, potrebuje spoločnosť
Obrázok používateľa
miusiatko
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 28.8.2010 9:35
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Jana

Reklamy

Odoslaťod Miša&Ema 2.7.2012 18:55

Tak budem dávať ráno/večer mäso. Občas jej tú konzervu dám, mňa by tiež nebavilo jesť furt to isté :D Nejde o to, že či má dáky extra hlbší zmysel jej dávať rôzde druhy , aj keď každé mäso je zložením iné, ale prečo jej občas nedopriať zmenu chuti.Mačka má mať pestrý jedálniček,tak nech si užije. Zas nerobila by som z toho dáke problémy,že je to varené mäso v konzerve kedže to nieje jediné jedlo ktoré dostáva.Niekto je zastánca čisto BARFu,niekto čisto granúl,niekto zo všetkého trochu...Každý má overený svoj spôsob kŕmenia a každý vidí,ako jeho zviera prospieva. Už som mala doma rôzne zvieratá,roznych druhov a každé jedno "spucovalo" všetko čo dostalo, tak ak bude rozmaznaná, aspoň bude zmena po rokoch :-D :TomyAngelo:
Obrázok používateľa
Miša&Ema
mačiatko
mačiatko

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb