• Reklamy

Whiskas-konzervy

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Whiskas-konzervy

Odoslaťod zaza 26.1.2013 8:28

dobry den, viem ze whiskas konzervy nie su dobre pre macicky ale moji rodicia to nevedia pochopit ze obsahuju len 4% mäsa tak sa stale somnou hadaju ze aj to zje ach :befucking: ja im to stale vysvetlujem . Ja radsej preferujem surove masko a ine konzervy. Tak moji rodicia kupili Whiskas v stave konzervu kt. obsahuje.

zlozenie: mäso a vyrobky zivocisneho povodu 38% ( vratane 4 % jahnacieho mäsa, 4 % hovedzieho mäsa, 4 % cerstveho mäsa ) obilniny , bielkovinove extrakty, min. latky

povedzte pls vas nazor co si myslite o tejto konzerve mne sa nezda az taka zla ked ma 38 % zivocisneho povodu, ja osobne kupujem konzervy kt. obsahuju min. 60 % az 30% mäsa ako napr. Animondu, schmussy .... :cica:
zaza
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 16.12.2012 9:15
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1

Reklamy

Re: Whiskas-konzervy

Odoslaťod Peter Polák 26.1.2013 17:31

zaza napísal:dobry den, viem ze whiskas konzervy nie su dobre pre macicky ale moji rodicia to nevedia pochopit ze obsahuju len 4% mäsa tak sa stale somnou hadaju ze aj to zje ach :befucking: ja im to stale vysvetlujem . Ja radsej preferujem surove masko a ine konzervy. Tak moji rodicia kupili Whiskas v stave konzervu kt. obsahuje.

zlozenie: mäso a vyrobky zivocisneho povodu 38% ( vratane 4 % jahnacieho mäsa, 4 % hovedzieho mäsa, 4 % cerstveho mäsa ) obilniny , bielkovinove extrakty, min. latky

povedzte pls vas nazor co si myslite o tejto konzerve mne sa nezda az taka zla ked ma 38 % zivocisneho povodu, ja osobne kupujem konzervy kt. obsahuju min. 60 % az 30% mäsa ako napr. Animondu, schmussy .... :cica:

Whiskas je komercne velmi nekvalitne krmivo, ktore nema skoro ziadnu vyzivovu hodnotu.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod zaza 26.1.2013 18:48

Peter Polák napísal:
zaza napísal:dobry den, viem ze whiskas konzervy nie su dobre pre macicky ale moji rodicia to nevedia pochopit ze obsahuju len 4% mäsa tak sa stale somnou hadaju ze aj to zje ach :befucking: ja im to stale vysvetlujem . Ja radsej preferujem surove masko a ine konzervy. Tak moji rodicia kupili Whiskas v stave konzervu kt. obsahuje.

Whiskas je komercne velmi nekvalitne krmivo, ktore nema skoro ziadnu vyzivovu hodnotu.

no tak to mi je jasne :D ale to vysvetlite mojim rodicom :smutny: nevedia to pochopit, a inak dakujem za radu, vy akym krmivom krmite vase macicky? :) :cica2:
zaza
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod Mius 27.1.2013 19:00

Rodičia neriešia čo jedia mačky, je to o peniazoch a peknej reklame. Keď to zje tak jej to budú kupovať, nebudú predsa míňať peniaze na surové mäsko, krájať ho na malé kúsky, zamrazovať a potom zase rozmrazovať. Jednoduchšie je otvoriť konzervu a dať to čakajúcej mačičke do misky, ktorá je veľmi netrpezlivá a myslí si že papá to najlepšie. Ak by jej dali na skúšku surové hovädzie zadné viac by sa konzervy nedotkla.
Moje jedia len surové a granule. Vyskúšala som množstvo konzerv a kapsičiek ale zhrbené a naježené cúvli a odmietli to jesť :cat81:
Obrázok používateľa
Mius
mačiatko
mačiatko

Založený: 28.2.2012 9:54
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: Iveta

Reklamy

Odoslaťod zaza 28.1.2013 15:56

Rodičia neriešia čo jedia mačky, je to o peniazoch a peknej reklame. Keď to zje tak jej to budú kupovať, nebudú predsa míňať peniaze na surové mäsko, krájať ho na malé kúsky, zamrazovať a potom zase rozmrazovať. Jednoduchšie je otvoriť konzervu a dať to čakajúcej mačičke do misky, ktorá je veľmi netrpezlivá a myslí si že papá to najlepšie. Ak by jej dali na skúšku surové hovädzie zadné viac by sa konzervy nedotkla.
Moje jedia len surové a granule. Vyskúšala som množstvo konzerv a kapsičiek ale zhrbené a naježené cúvli a odmietli to jesť :cat81:

no tak samozrejme aj moj kocurik papa kazdy den surove mäsko, aj som im to uz vysvetlovala a hovorila ze za maso usetri ovela viac ako keby mala kupovat lacne konzervy... a usetri sa ja za veta :TomyAngelo: a mi povedala ze to tak bude robit ze ked to je lepsie :-D a ako casto krmite svoje macicky? ja 2xdenne nieje to malo? :/ lebo chcem chodit aj na vystavy a tam musia byt poriadne macate macky :D a moj ani tak baculaty nieje :/ sice to je dobre ze nema nadvahu ale co ja viem
zaza
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod Mius 29.1.2013 18:52

Moje si zvykli na sýtejšie raňajky, čiže surové mäso. Britka dvojročná zje menej surového, ale vyžaduje si ešte potom aj granulá. Ročná mladšia britka zje ráno viac až cca 170 gr. surového mäsa ale zase celý deň sa nedotkne granúl, ktoré má stále v miske, až večer z nich ujedá. Iné im večer nedávam, len granule a mám 3-4 druhy a do misky vložím vžda dva druhy.
Ráno o 5 hod ma budia, tancujú a naháňajú sa okola mňa, tešia sa a iné ceremónie... :cat16: len aby som im už dala papať . Mačky majú radi zaužívaný rituál, ktorý sa nemení. Oni by jedli aj večer surové ale len z pažravosti nie od hladu. Potom sú zbytočne z toho len exkrementy. Mačky vydržia aj celý deň bez jedla. Keď veľa jedia sú malátne spia a priberajú :cat48:
Len som z nich trochu unavená, lebo stále upratujem podstielku, ktorú dosť roznášajú a neviem v byte najisť lepšie miesto ako v predizbe.

Mačky rastú až do dvoch rokov. Po roku a pol začne mohutnieť, ale to je aj o tom ža na výstave sú okúpané a vyčesané a vyzerajú mohutne
Obrázok používateľa
Mius
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod zaza 29.1.2013 20:26

aha. dakujem dost ste mi pomohli :cica: ja mojmu kupujem 400g konzervy animonda- carny ale neviem ako mu to mam rozdelit na ako velku porciu :/ moja mama mi hovori ze daj mu polku z tej konzervy a ja jej vysvetlujem ze to je vela dat 200g ze mu staci aj 100g a ona mi povie ze to je malo ach, a inak aj moj kocur stale o pol 5iatej mnauci ze sa to neda vydrzat a to este spime :befucking: ale ze tym si aj vola macky lebo sa chce parit, a inak dakujem moc za odpoved :-)
zaza
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod Mius 31.1.2013 10:50

Z konzervy kludne môže aj 200 g. Je tam aj šťava a iné lahšie stravitelne veci ako 200 g čisto surové. V podstate mačka odhliadnúc od ľudí sa vie kontolovať a keď už raz nevládze alebo nechce jesť tak odíde od misky :cat16: a nepokračuje v jedené ako občas ľudia až do prasknutia :wink:

A keď Vám ten kocúr mňaučí nešpiní Vám steny ? Moja táto na fotke má prave ruju a ideme budúci týždeň na sterilizáciu. Aj mne tu práve mňaučí pod nohami a chce aby som ju stále hladkala :velmismutny:
Obrázok používateľa
Mius
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod zaza 31.1.2013 15:49

Nie nespini ani neznackuje pretoze on zdedil po otcovi ze nebude vobec znackovat takze to je aspon v pohode :) a ja mam mojho kocura do chovu samozrejme je s pp. dakujem za odpoved :-)
zaza
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod Meegem 28.4.2014 14:56

Whiskas je odpad podľa môjho názoru. Pekný obal ale hodnota pre mačku nulová :-) . Samozrejme , že to cica spapká nakoľko sa tam dávajú prísady aby to mačkám voňalo a voňalo alebo resp. nesmrdelo človeku aby boli všetci spokojný a myslia si aké je to BOMBA krmivo :-) skús rodičov zlomiť na BARF :-)
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb